donderdag hebben we ons project van BLOGGEN afgemaakt. meneer Goddé was naar Duitsland samen met onze l.o leraar,dus hij was er donderdag en vrijdag niet bij . in plaats van meneer Goddé hadden we donderdag: meneer Grandjean en vrijdag: mevrouw Heyens. we mochten ook dingen opzoeken voor de Da Vinci machine. Bij de meeste zijn ze alle twee af en zijn ze nu aan het afspreken wanneer ze bij elkaar komen voor het project van Da Vinci. vrijdag was ik er zelf niet bij maar de andere van de klas hebben mij vertelt dat ze hebben gesoldeerd met mevrouw Heyens. als je je afvraagt waarom ik er niet bij was op een schooldag, ik was niet ziek maar moest naar de oogarts. groetjes Jasper Baele uit 1teww1. PS - Ik heb er een foto van Leonardo Da Vinci bij gezet ,maar ik hoop dat hij niet te eng is.
Agendaklem ! We hebben het "kruiswoordraadsel" gemaakt een leuke open boek- toets over wat we in de les agendaklem hebben gedaan. Daarna hebben we een paar leuke filmpjes bekeken en bloggen nogmaals een keer besproken . Meneer Goddé heeft ons het huiswerk dan nogmaals uitgelegd, enzo .... Chinese puzzel! Dat was weer een leuke les van techniek want we hebben LEREN SOLDEREN !!! Dat was heel leuk om te doen, maar rook wel een beetje . Er werden ook een paar vingertjes en handen verbrand, dat was wel minder fijn .. Het was een leuke oefening om te doen . Alyssia Didden ! PS sorry dat er geen foto's opstaan ,maar mijn camera lag nog thuis en de batterij was plat.
Project Agendaklem. De laatste uren van de dag maar het was alweer een hele leuke les moet ik zeggen. Mijnheer Goddé was in zijn nopjes vandaag want we gingen voor de eerste keer iets maken had hij gezegd : een agendaklem. Meneer heeft eerst de uitleg gegeven en toen mochten we beginnen. Het verliep heel vlotjes. Iedereen koos een gekleurd plaatje kunststof dat we moesten verwarmen en plooien tot een keitoffe agendaklem. Sommigen hebben ondervonden dat het heel heet kan worden. Toen het af was kregen we direct onze punten op klemkracht, hoeken en of er geen belletjes in zaten en zo.
Daarna gaf mijnheer Goddé een hele uitleg over bloggen, en toen vertelde hij dat onze klas vanaf nu een eigen blog heeft. Een vrijwilliger mocht een tekst schrijven over de les. Ik zag dat wel zitten en dit is mijn tekst.
Project Chinese Puzzel. Hier hebben we geleiders mogen ontstrippen en ze dan in allerlei dingen geplooid. Dat was bij iedereen heel goed gegaan. Van de laatste plooioefening wist niemand wat het was. Iedereen dacht dat het een bankje was of zo, maar ik dacht dat het een brilletje was voor een kameleon met schuine ogen aan de zijkant. Mijnheer Goddé had muziek op gezet: luide ACDC om op te springen. Het was een leuke les. Dat was het denk ik. Daaaaag. Verrassing : klikken op de bijlage onderaan !!!!!
De Loto's en Loww'ers verwelkomen alle bezoekers op deze blog, de bedoeling is dat je regelmatig een kijkje komt nemen in onze klas Techniek.
Het zou tof zijn moest je het ganse schooljaar onze evolutie volgen en af en toe een berichtje laten in ons gastenboek.
We gaan dit jaar projectmatig te werk en gaan het hebben over energie, kunsttoffen, overbrengingen, materialen, elektrotechniek, transport, ... en zoveel meer.
Als na het laatste bericht wil verder gaan, druk dan op de groene pijl naar links.