we zijn Stien en Daisy. We gaan een artikeltje schrijven over de week.
We zijn woensdag gaan zwemmen, dat was heel leuk, we hebben ook lang mogen spelen.Vrijdag gaan we een kerstfeestje houden.We mogen van alles meepakken onder andere chips, cake en drank en we moeten onze boekentas niet meebrengen.
In de voormiddag gaat iemand die in de klas komt gitaar spelen, de meester van Arne, die helpt Arne en de kinderen van onze klas.
De verkiezingen komen er aan en we moeten donderdag stemmen.
En de kerstvakantie komt er aan.
We hebben het boek van het Ei van oom Trotter uitgelezen. We zijn aan een nieuw boek begonnen, Zwerver redt het Kerstfeest.
We hebben geknutseld voor in de kerstboom: sterren, engels en een kaartje met sneeuwmannen en pinguins.En ook nog zo van die popjes en we konden kiezen tussen en sneeuwman, een kerstboom en een rendier.Dat was het artikel van de week.