We hebben het eerste lesuur uitleg gekregen over tekentjes van bv. een ledlamp en het tweede lesuur mochten we zelf proberen om een soort van stroomkringen te maken :
Voor het eerste lesuur : We hebben de inleiding van het nieuwe techniekproject : IT's Alive gekregen . Het tweede lesuur : De symbolen van elektriciteit en hoe dat een stroomkring werkt
In de les van maandag 25 februari hebben we een inleiding gekregen over het techniekproject:"IT's Alive" Dat gaat vooral over elektriciteit en al die verschillende schakelingen. De leerkracht heeft ons dus ook een demonstratie gegeven over de schakelingen.
vandaag hebben we een nieuw project gestart : it's alive eerst hebben we gezien wat er in zo'n doosje zit en daarna wat de verschillende symbolen betekenen. niet zo veel vandaag, volgende keer vast meer!
Het eerste lesuur hebben we het over de symbolen van elektriciteit en de functie van een transistor . Het tweede lesuur hebben we een stroomkring gemaakt .