Hallo ! Deze week hadden we alweer opdrachten gemaakt van de VA, LA en BA in ons boekje ' Led's go ! ' en hadden we zelf nog een bovenaanzicht mogen tekenen. Door hulplijnen te gebruiken was het helemaal niet moeilijk Daarna mochten we van Mnr. De Vos toch nog praktijk doen. We hadden al een ontwerp van een lamp gemaakt de rest van de lamp zullen we de komende weken nog maken Zo dat was het voor deze week !
Hallo mensen! Vandaag hebben we geleerd hoe we moesten solderen. Mnr. De Vos legte uit hoe we moesten solderen, en welke materialen we moesten gebruiken zoals : soldeertine en koper. Die twee materialen moeten we smelten met de soldeerbout. Na een lange uitleg kregen we de opdracht op 10 keer te solderen. Veel leerlingen hebben zich verbrandt, niet zo leuk maar ja . Wel dit was het voor deze week.
Hallo, deze les zijn we weer van groepjes veranderd. Daarna,hebben we gezien wat het vooraanzicht, linkeraanzicht en bovenaanzicht juist is ( de 3 demensies) Nadat hij ons in groepjes had verdeeld had hij ons leren kleuren. We moesten een vrachtwagen inkleuren. Wat juist het vooraanzicht was etc. Er was veel gelachen en nog zo veel meer dingen.
Met vele groetjes: Lisa, Lotte, Caroline, Sam en Evy
Hey hey, we hebbe weer over onze fiets geleerd, we zijn er eindelijk mee klaar. We hebben weer heel veel gelachen, we hebben ook super grappige filmpje gezien. Er is ook heel veel gebeurd die dag maar dat is te veel voor vandaag. Maar goed morgen hebben we terug een nieuwe les, dus je zult ons nog wel eens horen.
het eerste punt dat in deze techniek les was het herhalen hoe de fietspomp werkt .
het was een echte chaos !! als 2 de hebben we de paginas 2 tot 8 gecontroleerd in groep
na de controle hebben we 2 filmpjes beken van hoe de fiets gemaakt word. we hebben het natuurlijk ook over tandwielen gehad en waarvoor ze dienen. als laatste: de evaluatie !!!!!
zozo dit was het weer , byebye !!! Chloé,Zöë,Wytse,Noah,Nicolas
Hey hey,
Is alles nog kids met jouw fiets?
Bij ons wel want we hebben er weer wat meer over geleerd.
Maar eerst hebben we over onze vakantie verteld. :p Jippie!!
We hebben geleerd hoe we een fietsband moeten veranderen
of oppompen en we weten nu heelemaal hoe een fietspomp in elkaar zit.
We hebben ook prentjes moeten kleven van een racefiets, hoge bie,
en nog veel meer.
Dit was onze super toffe les,
Bye bye. :D
En veel sneeuwpret!!!
Groetjes: Alec, Evy, Djivan,Femke, Lisa
Vandaag was het de eerste techniek les van het nieuwe jaar !!! toch wel iets bijzonder denk ik . Daarom mochten we van Mnr. De Vos in het kort vertellen wat we in de vakantie hadden gedaan.
Na het leuke momentje was het tijd om aan het werk te gaan. Eerst heeft hij ons uitgelegd hoe een fietspomp werkt. Het is ingewikkelder dan je denkt Na de theorie mochten we een beetje praktijk doen : De soorten fietsen uitknippen en dan bij de juiste naam plakken.
Ziezo dat was het denk ik ... tot de volgende techniek les !!!!!!!! Chloé , Noah , Wytse , Zoë , Nicolas
ik heb research gedaan naar een mopje en heb er een gevonden:
papa werkt aan de auto en vraagt aan zijn zoon of hij de tang in de keuken wil gaan halen. De zoon komt terug en papa kijkt verbaasd en zegt: "ik had gevraagd om de tang te halen niet om tante !!" waarop de zoon antwoord: " ja maar papa, jij zei toch altijd dat tante een tang was ?????
Vandaag was het een super toffe techniek les !!! We moesten in een een boog rond alle tafels gaan staan. Mnr. De Vos kondigde aan dat we in nieuwe groepjes verdeeld zouden worden. Sommigen waren blij en sommigen zuchtte omdat ze in hun oude groep wouden blijven.
Daarna hebben we de functies ( taken) verdeeld, zodat iedereen tevreden was. We kregen van Mnr. De Vos een nieuw mapje, voor een nieuw thema.(deze keer een geel ) samen in de nieuwe groepen hebben we een paar oefeningen gemaakt.
tot volgende week voor een nieuw verslag van techniek !!!!!