Ternesse U13 - B 2012 - 2013
Alle verslagen van de U13 - B
Deelnemen is belangrijker dan winnen, maar Winnen is ook wel plezant. Trainer Pietro
Inhoud blog
  • Ternesse - Rumst 3 - 5
  • Walem - Ternesse 7-2
  • Ternesse - Reet 1-4
  • Tornooi KFCO Wilrijk Zaterdag 30-03-2013
  • Ternesse - Kontich Afgelast
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto

    Happy birthday

    Arthur Schauwvlieghe
    Ashraf Tawass
    Bjorn Begas
    Dario Havermans
    Faton Berisha
    Gjin Haxhijanu: 2/09/2001
    Jarno Wens
    Jonathan Derijck
    Jordy Munoz Peralta
    Mehdi Boudadi
    Nabil Labraymi
    Olivier Alvarez
    Shane Kindermans
    Stijn Van Der Linden/ 16/09/2000

    Tibo Verheyden/ 16/09/2001






    forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum

    Zoeken in blog

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    14-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ternesse - Walem 12-0
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zondagmorgen 14/10/2012 was het om 8u30 drukker dan normaal op Ternesse. Door de verkiezingen stond de parking helemaal vol en was het zoeken naar een plaats. Enkel Gjin kwam pas tegen 10 voor 9 binnen. De trainer heeft hem erop attent gemaakt dat het niet meer mag gebeuren.

    Tijdens de opwarming zag de trainer al dat iedereen er echt weer zin in had. Met Bjorn als kapitein kregen we reeds bij aanvang van de wedstrijd al dadelijk 2-3 kansen, maar die werden niet afgewerkt.  Het eerste doelpunt van Faton werd afgekeurd wegens buitenspel. Maar daarna volgde een hele resem kansen en doelpunten achter elkaar : eerste doelpunt Nabil, mooie actie en uitstekend afgewerkt, tweede doelpunt Dario die de bal mooi naast de doelman binnenschoof, derde doelpunt kwam er op corner gegeven door Jarno, op het hoofd van Stijn op de keeper maar de meegekomen Gjin schoot de bal er toch nog in.  Vierde doelpunt kwam van Bjorn die de bal erin trapte na lossen van de keeper, vijfde doelpunt weer Dario na mooie dieptebal van Stijn op het middenveld, zesde doelpunt kwam van Shane na mooi aanspelen van Nabil, zevende doelpunt kwam van Nabil na een actie van op links en samenspel met Shane, achtste doelpunt kwam van Jarno , na een terugspeelbal van de tegenpartij schoof hij hem er met zijn linkervoet in, negende doelpunt kwam alweer van Nabil ook na een mooie actie van heel het team. We gingen rusten met een voorsprong van 9-0.

    Na de pauze gingen we op hetzelfde niveau verder.  Reeds in de eerste minuten ging Jonathan er, na een mooie pas van Arthur, die trouwens een schitterende wedstrijd speelde ervandoor, en schoof de bal naast de doelman binnen 10-0 .  Elfde doelpunt kwam er na een mooie actie op de linkerflank die stuurde Nabil ervandoor en die maakte zijn vierde van de dag.  Twaalfde doelpunt  was van Jordi en die vervolledigde de score met zijn mooi doelpunt na een  combinatie met Gjin.  Daarna volgde nog een paar positiewissels die we ons konden permitteren aangezien we een riante voorsprong hadden, maar de kwaliteit van de wedstrijd werd er niet beter van,  eindstand 12-0.

    De trainer wil iedereen proficiat wensen voor hun inzet en de overwinning  !!   En natuurlijk ook weer dank zoals altijd aan onze trouwe supporters die altijd op post staan.

    Ciao tot dinsdag op training allemaal, trainingen zijn van 18u tot 19u30 , gelieve daarom ten laatste 10 minuutjes op voorhand aanwezig te zijn !

    Trainer Pietro en Karin


    Bijlagen:
    DSCN3414.JPG (1003.6 KB)   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    14-10-2012, 00:00 geschreven door Trainer Pietro  
    08-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reet - Ternesse 3 - 2 (5-0)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ciao tutti

     

    Zondagmorgen 7 oktober stonden we weer klaar om onze wekelijkse wedstrijd te spelen, dit keer moesten we uit tegen Reet.  We hadden twee gekwetsten : Faton (knie) en Olivier (pink gebroken).

    De wedstrijd begon gelijk opgaand voor beide teams.  In de vierde minuut al kreeg Reet een hoekschop.  Bij deze hoekschop stonden er te veel spelers van Reet ongedekt en de links midden van Reet kopte de 1-0 binnen.  Daarna kwamen we toch ook stilletjes op gang.  Na een mooie actie die begon bij Bjorn kwam de bal terecht bij Gjin die doorging en de keeper voorbijliep en mooi binnen schoof.  Verdiend 1-1 dus.   Na nog een paar mooie acties,  ging onze Nabil er op links vandoor, speelde zijn mannetje uit,  liep ook de laatste verdediger moeiteloos voorbij en schoof de bal met de tip van zijn schoen links in de onderhoek voorbij de keeper.  We konden gaan rusten met 1-2 voorsprong.  

    Tijdens de pauze werd aan onze jongens gevraagd om achteraan korter op de man te spelen en om de bal goed rond te spelen op het middenveld om zo druk te kunnen uitoefenen en scoringskansen te creëren.  Op de één of andere manier floot de scheidsrechter alles tegen ons.  Zowel Bjorn als Medhi werden lelijk onderuit geschopt waarbij de scheidsrechter het nog niet de moeite vond om het spel even stil te leggen.   Door al de terechte en onterechte fouten en het voortdurend toekennen van vrijschoppen aan Reet begonnen we onzeker en bijna bang te spelen.  Het niveau ging helemaal naar beneden. Reet kon nog vrij gemakkelijk tweemaal scoren.  In de laatste 2 minuten , het was dus al 3 - 2,  werd het spel stilgelegd door de scheidsrechter, die vond dat er teveel tumult was (van supporters en/of trainers) en kregen we de forfait score spijtig genoeg. Gewonnen waren we toch niet, maar 0 - 5 was ook niet helemaal terecht.

     

    Op zaterdag 3 november is het mosselsouper op Ternesse.  Het zou superleuk zijn om met alle mama’s en papa’s (en kinderen natuurlijk)  van ons team eens samen te zitten om elkaar ook allemaal te leren kennen.  

     

    Ciao Karin & trainer Pietro


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    08-10-2012, 00:00 geschreven door Trainer Pietro  
    01-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ternesse - St Amands 2-2

    Ciao tutti, 

    Zondag 30/09/2012 was onze vriendschappelijke wedstrijd tegen St Amands .  Tegen 8u30 waren we present , sommige met heel kleine oogjes maar iedereen had er echt zin in . Met enkele gekwetsten en een paar jongens met andere verplichtingen, kwamen we dus nipt aan onze 11 spelers .  Deze 11  hebben zelfs nog een heel sterke eerste helft gespeeld met Jarno als de kapitein.  Het eerste doelpunt werd gescoord door DE man van de match, Nabil.   Hij was vertrokken van op onze eigen helft, schakelde netjes zijn mannetje uit en vertrok als een sneltrein naar de goal.  Zelfs de laatste verdediger van Sint Amands, die nog een flinke kop groter was als Nabil werd in een flits voorbijgestoken en Nabil werkte netjes af door de bal in de linker beneden hoek te plaatsen. Na deze mooie actie,  volgden er nog kansen aan beide kanten.  Eerst maakte Sint Amands nog de gelijkmaker met een mooie lucky goal en kort voor de rust kwamen wij terug op voorsprong nadat de bal terechtkwam bij de doelman van St Amands , die de bal niet goed had weggebokst waardoor Dario hem nog makkelijk kon binnentikken. Tijdens de tweede helft begon de vermoeidheid de kop op te steken , aangezien we geen vervangers hadden was het voor sommige spelers echt op de tanden bijten maar we hielden wel vol !! 

    Spijtig genoeg kon Sint Amands in de allerlaatste minuut nog een gelijkmaker scoren, waardoor de wedstrijd eindigde op 2-2, wat eigenlijk een correcte weergave was van de match waarin beide ploegen toch nog veel kansen niet hadden afgewerkt. Op zich was een heel goede wedstrijd : dus een dikke pluim voor alle jongens die aanwezig waren.   Proficiat voor jullie inzet, Achraf, Arthur,Mehdi, Stijn, Jarno, Shane, Gjin, Jordi, Dario, Nabil en Faton en tot dinsdag op de training !

     

    Ciao trainer Pietro en Karin


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    01-10-2012, 16:06 geschreven door Trainer Pietro  
    23-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ternesse - Duffel : 5-0
    Zondagmorgen 23/09/2012 moesten wij om half 10 tegen Duffel spelen thuis.  In de kleedkamer hadden we al een tactische opwarming gekregen en iedereen was er helemaal klaar voor.  Ook onze gekwetste nummer 10 Bjorn kwam zijn team aanmoedigen.  Kapitein van dienst Jarno had zijn manschappen al klaar staan op het veld toen Dirk kwam melden dat de spelers van Duffel niet zouden komen.  Zij waren in de veronderstelling dat de match pas om 11u15 zou zijn. De scheidsrechter laste de wedstrijd af en gaf ons de forfait score, vandaar een gemakkelijke 5-0  voor Ternesse.  De trainer gaf nog een "zondagmorgen"training van een uurtje en daarna kon iedereen tevreden naar huis gaan. Een dank aan al onze supporters die trouw op post waren zoals altijd.

    Ciao trainer Pietro en Karin

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    23-09-2012, 16:26 geschreven door Trainer Pietro  
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kontich - Ternesse 1 - 5
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondagmorgen 16/09/2012 stonden we allemaal paraat om 8u30 om te verzamelen aan de skateboardbaan  voor onze uitwedstrijd in Kontich.  Iedereen was aanwezig, enkel Gjin was om familiale redenen afwezig. We begonnen aan de wedstrijd en in het begin was het even zoeken,  maar onze kapitein Nabil had zijn team goed onder controle op links en op het middenveld . Na storend werk van Nabil was er een misverstand tussen de kapitein van Kontich en zijn doelman en konden wij scoren met de hulp van Kontich (own goal). Daarna ging het beter met het samenspel ook al kwam het er niet echt uit zoals de trainer het wilde. Na een terugspeelbal op onze doelman van Medhi verkeek Achraf zich op de bal, hij trapte de bal verkeerd waarna de bal bij een speler van Kontich terecht kwam en hij scoorde een mooi doelpunt 1-1.   
    Na enkele combinaties kregen we een hoekschop, Jarno trapte de hoekschop mooi  naar het penaltypunt, toen scoorde Faton in de rebound tussen meerdere spelers. na het uivallen van onze Nr 10 Bjorn met een Bil kwetsuur, hopelijk is het niets ernstigs, De eerste helft eindigden we met 1-2 voorsprong. 
    De tweede helft begon veel beter na een peptalk van de trainer tijdens de pauze.  Iedereen speelde beter op de man en er kwamen mooie acties naar voor.  Onze verdediging stond er wel helemaal vandaag : Arthur, Medhi, Stijn en Tibo hadden een goede organisatie achteraan.  Na een mooie steekpas van Jordi ging Dario er op rechts vandoor. Hij speelde zijn man voorbij en ging op snelheid richting doel, daar plaatste hij de bal rechts onder de doelman naar binnen, 1-3.  We gingen toen verder in hetzelfde tempo en na een hoekschop van Shane centerde  Dario de bal naar goal, een verdediger van Kontich trapte de bal in de voeten van Jarno en die schoof de bal mooi binnen in de linker onderhoek, 1-4.  Toen gingen we richting einde van de wedstrijd.Bij de eerstvolgende aanval van Olivier volgde een hoekschop die heel mooi was genomen door Jarno en waarop Faton een prachtig doelpunt met het hoofd kon scoren. We eindigden de match met 1-5 !!
    Een welgemeend proficiat aan heel het team en ook bedankt voor onze trouwe supporters die altijd op post staan. 
    Ciao ciao 

    Trainer Pietro & Karin 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    16-09-2012, 00:00 geschreven door Trainer Pietro  
    09-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ternesse - ZWE Kessel 0-6
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondagmorgen om half 9 kwamen we bijeen voor onze eerste thuismatch tegen Kessel.  Willen alle 12 jarigen voortaan ervoor zorgen dat ze hun pas bij hebben, zodat niet de halve ploeg terug naar huis moet om die te gaan halen...
    Met een stralend zonnetje begonnen we aan de match.  Het eerste kwartier ging de match nog gelijk op.  Maar al gauw bleek dat we niet het niveau haalden van vorige week. Veel passes kwamen niet aan, veel ballen werden gewoon blindelings weggetrapt.  Er werd wel gestreden, maar bij de rust stond het al 0-3.  Na de rust kwam er niet veel verandering, de eindstand was hard 0-6. Dinsdag op de training zal er worden nagepraat over de wedstrijd en zal er actie worden ondernomen om te werken aan de mankementen die duidelijk zichtbaar waren. Buiten dit wil ik toch onze spelers een dikke proficiat wensen voor hun inzet en strijdvaardigheid.
        

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    09-09-2012, 13:22 geschreven door Trainer Pietro  
    03-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1 ste wedstrijd van seizoen 2012/2013 Ranst - Ternesse : 1-7

    Ciao tutti, dag allemaal

    Zondag was onze eerste officiële wedstrijd van het nieuwe seizoen.  Om kwart na 8 stonden we (sommige toch wel met kleine oogjes) klaar om te vertrekken. We begonnen op verplaatsing naar Ranst (met een kleine wegomleiding wegens wegenwerken) 
    Vol goede moed begonnen we aan de wedstrijd . Na 10 min volgde reeds een heel mooi doelpunt van Nabil, die eerst 2 man had weggezet en daaarna zijn schot mooi in doel had geplaatst. De eerste helft werd afgesloten met een tweede goal ditmaal van Dario die na een mooie aktie van Nabil op heel rustige en mooie manier had afgewerkt . Vlak na de rust kapte Shane zich vrij op links en schoot de bal er heel mooi in.  Wat later haalde Tibo uit vanop zeker 25 meter en de bal ging er heel mooi in net onder de rechterdriehoek! Toen was het al 0-4.  De trainer voerde enkele wijzigingen in het het team, waardoor het allemaal een beetje slordiger werd.  Maar de spelers herpakten zich snel en we kregen nog een mooi doelpunt van Dario en Nabil.  Toen kwam Ranst nog op 1-6. 
    Een laatste goal was het gevolg van een actie die begon bij onze keeper Ashraf met een lange uittrap, die werd door Jordi naar Faton gespeelt, die bediende Nabil, die kapte 1 man uit, paste naar Dario en die legde mooi de 1-7 eindstand vast. 
    Ik wil ons heel team een dikke proficiat wensen voor de inzet en voor het resultaat.  Volgende week spelen we thuis tegen : ZW EENDR. KESSEL

    Ciao

    Trainer Pietro


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    03-09-2012, 00:00 geschreven door Trainer Pietro  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainer Pietro Aragona en Delegee Dirk Wens

    Welkom op de Blog van de U13  B van Ternesse, Trainer Pietro en zijn team heten u van harte welkom
    Karin Voorspoels zal deze blog beheren en zal er voor zorgen dat jullie elke week de laatste weetjes over jullie kampioenen kunnen mee volgen.
    Het heel team wilt u alvast bedanken Karin


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    03-09-2012, 00:00 geschreven door Trainer Pietro  
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012




    Topscorer Seizoen 2012/2013

    Topscorer

    Nabil : 18
    Dario : 18
    Faton : 6
    Gjin : 11
    Shane : 2
    Jarno: 2
    Mehdi: 6
    Jordy : 1
    Jonathan :  2
    Bjorn : 1





    Beste Verdedigers Beker wedstrijd

    Jordy
    Jonathan
    Achraf : 
    winnaar van Week 50
    Arthur
    Stijn
    Mehdi 
    Beste Middenvelder Beker

    Shane
    Bjorn: 
    winnaar van Week 50
    Mehdi
    Jordi

    Jarno :
    Olivier
    Beste topscorer Aanvaller

    Nabil :
    Faton
    Dario: 
    winnaar van Week 50
    Gjin
    Categorieën
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs