Na de slaapwandelingen van de Rode duivel was het weer tijd voor het echte werk. De opmars van STVV naar de hoogste plaats in de Jupiler pro league is wat men noemt 'opmerkelijk'... ik hoor op de wandelgangen fluisteren dat er een 4de generatie bloeddoping in het spel zou zijn... Er moet toch iets van waar zijn want ik heb vorige week een training bijgevolgd van de kanaries en ja het is waar ze kunnen op geen ei stampen....
Verder nog rap hahahahahahahah zeggen tegen den essevee en een klapklapklapklap voor de westelboys.
We nemen er dan eventjes de uitslag bij, vanonder staan de linksbak en de rechtsbak van het wonderteam uit de Olieberg. Schaamrood.... Ook dieterke hinnens doet het allesbehalve schitterend, daarover meer in de algemene tussenstand. Een nest grijze muizen dertussen en dan de top van deze speeldag. In respectievelijke volgorde Maarten, Ruben, Guillaume en overwinnar Pieter met een toch wel zeer mooie score.
TaTa - speeldag uitslag
Plaats
Deelnemer
Units
1
Pieter
11,88
2
Guillaume
8,35
3
Ruben
8,21
Maarten
8,21
5
Lien
6,33
6
Tim
5,98
7
Lienkeuh
5,50
8
Deborah
5,08
9
Didier
5,00
10
Dieter
4,46
11
Grégory
2,58
Christophe
2,58
De algemene stand wordt aangevoerd door een nieuwe leider , de heer loosveldddt maarten. De twee mooie bewoners van den olieberg donderen een paar plaatsen naar beneden. De ingenomen plaats aan de top van de stand worden ingenomen door Ruben.
Algemene TaTa-tussenstand
Plaats
Deelnemer
Units
1
Maarten
47,18
2
Ruben
43,3
3
Grégory
42,38
4
Tim
41,6
5
Christophe
41,27
6
Guillaume
40,54
7
Deborah
38,87
8
Lienkeuh
37,92
9
Didier
37,62
10
Pieter
36,85
11
Lien
36,15
12
Dieter
28,1
Onderaan valt toch wel de slechte, de beschamende score op van bestuurslid dieter hinnnens. Graag een reactie hierop...! Is het te moeilijk? Kundet niemer? Geen interesse meer? Is het geluk over? Ziek?
Hier zijn we dan weer allen samen op deze mooie regenachtige woensdagavond. Dit kan wellicht de sfeer niet bederven voor onze Ingooigemse, Lien Demerie, alias Lienkeuh, die met de 12 EUR mag gaan slapen. Leuk meegenomen voor de dame die geen geld had gepompt in haar eigen spaarvarkentje van de TATA. Zo kan ze weer 7 weken verder zonder de eerste kleerscheuren te merken.
Iedereen doet het trouwens goed, maar we zijn amper 5 weken ver...
Zoals gebruikelijk kan je hieronder de tussenstand lezen:
Wat een mooie voetbalavond moest/kon worden, werd een schande waar ze tot ver in Zuid-Afrika gaan over babbelen. De balans: Wasyl 6maand geblesseerd, Polak 12maand geblesseerd, een lange schorsing voor Witsel en een billijke 1-1 eindstand.
De Brugse derby daarentegen was, met 22 minder talentvolle spelers (denk maar aan Bernt Evens, Geertje Devlieger, Koentje Daerden en co.), een lust voor het oog.
Verder hebben enkele ploegen de eerste 3 punten beet en schieten vooruit in de Jupiler Pro League-stand. Voor Westerlo kan het tegen alle verwachtingen in een moeilijk seizoen worden. Net als de minst getallenteerde ploeg van de hoogste afdeling, fusieploeg ksv Roeselare.
Naast deze randinfo over winst, verlies, standen en degradatiekanidaten is er natuurlijk maar een competitie die er echt toe doet en dat is niks minder dan de enige echte, onvervalste super de luxe TaTa!!
TaTa - speeldag
uitslag
Plaats
Deelnemer
Units
1
Lienkeuh
11,30
2
Christophe
10,70
3
Lien
9,90
4
Grégory
9,10
5
Dieter
6,75
6
Tim
5,80
7
Ruben
5,45
8
Pieter
4,80
9
Maarten
4,50
Didier
4,50
11
Guillaume
3,20
12
Deborah
2,25
De spanning bleef tot de laatste minuut want de top lag dicht bijeen deze speeldag. Bij de top reken ik Lienkeuh, lien, gré en mezelf. Onderaan valt toch de mindere prestatie van Deborah en Giloom op.
Algemene
TaTa-tussenstand
Plaats
Deelnemer
Units
1
Grégory
39,8
2
Maarten
38,97
3
Christophe
38,69
4
Tim
35,62
5
Ruben
35,09
6
Deborah
33,79
7
Didier
32,62
8
Lienkeuh
32,42
9
Guillaume
32,19
10
Lien
29,82
11
Pieter
24,97
12
Dieter
23,64
Als we stand even onder de loep nemen zien we dat ook daar nog alles mogelijk is. In een enkele speeldag kunnen een handvol plaatsen gewonnen of verloren gaan. In de onderste regionen kamperen al enkele weken dezelfde spelers.
Morgen wordt er een uitspraak wordt gedaan over de schorsing van ' tduiveke', misschien zal de extra-time trofee, de 'Swakiri' wel uitgereikt moeten worden aan de Belgische voetbalbond.... we zullen zien.
Speeldag 06 wordt pas op gang getrapt op 11 September. Eerst nog beetje geknoei bekijken bij de trots van het vaderland.
Groetjes van de morgen word ik eindelijk echt een grote jongen...
Speeldag 4 ging weer niet onopgemerkt voorbij. Het gebeurt zelden, maar dus niet nooit dat er een speler inzet en er geen units uithaalt. Misschien had deze beter gegokt om niet mee te doen met speeldag 4 en zo 1 EUR had gespaard. Maar dat zal Maarten niet erg vinden. Hij gaat met de volle pot naar huis en kan weer even ademhalen nu hij geen schulden meer heeft.
Verder zijn er weinig opvallendheden en kunnen we straks aan speeldag 5 beginnen met deze tussenstand:
Het podium deze week , op 1 Maarten, op 2 Gré en op de derde plaats Tim. De algemene stand na speeldag 4, op 1 Maarten, op 2 Deborah en op de derde plaats Gré.
Hiermee is alles maar dan ook alles gezegd van deze speeldag.
Guillaumovic, Grégorius en Linkedinhna nemen een vliegende start op speeldag 4. Er kan echter nog vanalles gebeuren...
Thuisploeg
Bezoeker
Tim
Grégory
Christophe
Ruben
Guillaume
Maarten
Dieter
Deborah
Lienkeuh
Pieter
Didier
Lien
Standard
Charleroi
1
x
1
1
x
2
1
1
x
1
1
1
Gent
Lokeren
x
1
x
1
x
2
1
2
1
1
x
1
Moeskroen
Cercle Brugge
x
x
x
x
x
2
1
1
1
x
2
x
GBA
Mechelen
2
2
x
1
x
x
1
x
1
x
x
1
Sint-Truiden
Roeselare
x
1
x
1
1
1
1
1
1
1
x
2
Zulte-Waregem
Anderlecht
1
1
x
2
x
2
x
2
x
2
2
x
Club Brugge
Kortrijk
x
1
1
1
1
x
1
1
1
1
x
x
Westerlo
Genk
2
1
x
x
x
2
x
x
x
x
x
2
0,00
5,00
0,00
0,00
5,00
0,00
0,00
0,00
5,00
0,00
0,00
0,00
Aan het TaTa-rekenblad werd zojuist nog wat gesleuteld. De werkbladen met jullie persoonlijke grafieken zijn nu correct en worden ook live aangepast aan de ingevoerde match tussen- / eindstanden.
Deze week was het aan hoogvlieger Godefroidt. Als het aan hem ligt, staat hij al op het midden van het podium. Zover is het gelukkig nog niet. Wel krijgt hij 11 EUR (jawel, Pieter Demerie liet het al afweten).
Wegens een technische fout, wordt de financiële stand van de heer Desmet gecorrigeerd. Hij heeft inderdaad 22-3= 19 EUR staan en niet 8-1 = 7 zoals vorige week aangegeven.
Ik ga er deze week niet veel woorden aan vuil maken... kwestie dat ik dan niet beschuldigd kan worden van hoogmoed, dikkenekkerij, aanstellerij of hoogdunk. De uitslagen spreken voor zichzelf.... eindelijk sta ik op de plaatsen die ik verdien. Daarnaast kan alleen het niet meespelen van Pieterke Demerie als een spijtig voorval beschouwd worden!
TaTa - speeldag uitslag
Plaats
Deelnemer
Units
1
Christophe
11,12
2
Deborah
11,07
3
Ruben
9,32
4
Tim
6,07
Guillaume
6,07
Maarten
6,07
7
Grégory
4,85
8
Dieter
2,82
Lienkeuh
2,82
Didier
2,82
11
Lien
1,22
12
Pieter
0,00
Algemene
TaTa-tussenstand
Plaats
Deelnemer
Units
1
Christophe
27,99
2
Deborah
27,74
3
Ruben
24,34
4
Guillaume
22,04
5
Maarten
20,62
6
Didier
18,77
7
Tim
18,57
8
Grégory
18,25
9
Pieter
14,87
10
Dieter
13,44
11
Lienkeuh
12,67
12
Lien
11,17
Heb moed, misschien lukket jullie ook wel eens op een dag......
Het was vergeefs wachten op de indiening van Pierke Demerie. Het staat al vast dat de weekoverwinning naar een Godefroidt gaat. Vraag rest nog: de welke ?
Het liep vandaag weer de spuigaten uit van berichten over de lage rente op de spaarboekjes, gelukkig kan je geld hier nog wat opbrengen, mits wat geluk weliswaar.
Titelverdediger Tim liet zich op speeldag 1 al bewijzen wat hij in zijn mars heeft en ging naar huis met de overwinning! En aangezien iedereen er van de pinken bij was om mee te dingen met dit fantastisch spel, mocht hij met de 12 EUR naar huis.
Ook Guillaume liet van zich horen, weliswaar in het Waals, maar desalniettemin klinkt "douze euros" ook evengoed.
Om jullie toch op de hoogte te houden van Stafs en Stijns fin. situatie: zij hebben tot op heden nog niet betaald. Wat zullen de ogen van de TATA-wetboekheerders weet fonkelen om hier op in te gaan. Hint Hint.
Ik geef jullie alvast de financiële stand mee na de eerste twee speeldagen van het vijfde jaargang.
We beginnen eerst met het belangrijkste nieuws van deze speeldag....jawel in de tussenstand staat niemand minder dan mezelf, Godefroidt Christophe, op kop. Alles ligt natuurlijk nog dicht bijeen, maar toch zie je al wie dit jaar sterk zal zijn, wie middelmatig zal zijn en wie het zal laten afweten!
Algemene TaTa-tussenstand
Plaats
Deelnemer
Units
1
Christophe
16,87
2
Deborah
16,67
3
Guillaume
15,97
4
Didier
15,95
5
Ruben
15,02
6
Pieter
14,87
7
Maarten
14,55
8
Grégory
13,4
9
Tim
12,5
10
Dieter
10,62
11
Lien
9,95
12
Lienkeuh
9,85
Dan de speeldag zelf, alles werd wederom beslist op de laatste dag van de speeldag. De overwinning werd weggekaapt met niet minder dan 0,10 units voorsprong op de tweede en 0,15 op de derde. Guillaume, Pieter en Ruben waren de spelers van deze krachttoer. Spanning troef. Naast de mooie uitslagen van de toppers, zien we enkele teleurstellende resultaten. Lienkeuh, Dieter en zeker Tim.
TaTa - speeldag uitslag
Plaats
Deelnemer
Units
1
Guillaume
11,07
2
Pieter
10,97
3
Ruben
10,92
4
Grégory
9,50
Didier
9,50
6
Christophe
9,42
7
Maarten
7,85
8
Deborah
7,62
9
Lien
6,05
10
Lienkeuh
4,95
11
Dieter
4,22
12
Tim
2,75
Volgende speeldag dient zich alweer aan en het belooft opnieuw een spannende strijd te worden. Hopelijk kan Tim zijn titel van vorig jaar opnieuw wat glans geven... of was het toch een lucky shot.... we zullen zien.
Daar ik nog 2 tata-indieningen ontbreek voor komende speeldag, kan ik de ingediende prono's nog niet op de blog posten voor we vertrekken op weekenduitstap. Als ze in dardennen internet beschikbaar hebben, kunnen jullie ze nog vanavond verwachten, anders zal het voor zondagavond zijn.
Uw financieel beheerder zal er deze week niet meer in slagen om jullie een update te geven dan jullie financiële stand. Daar hij deze avond het thuisfront niet meer zal bereiken en dit weekend de Waalse buurten opzoekt, is hij genoodzaakt om de update te verschuiven naar volgende week. Jullie hoeven niet te vrezen op een financiële tekortkoming. Iedereen heeft een spaarpotje.