Vannacht weinig geslapen in de gites voor pelgrims waar we enkele jaren geleden ook logeerden. We stonden om 5u op en na een stevig ontbijt vertrokken we om 6u in de regen. Deze begeleiden ons gedurende de eerste 17,5km. Nadien veel zon met felle wind op kop. De uitgestrekte weilanden met de ellenlange weggetjes rechtdoor vergezelde ons. Vanmorgen met 2 één pot platte kaas van 500ml geledigd met banaan en brood met chocolade, worst en kaas. Na verschillende keren onze regentennue aan en uit te hebben getrokken kwamen we om 14u aan in Reims waar we bij het binnenkomen een spaghetti met vis en groenten naar binnen gespeeld hebben.
Na bezoek aan de kathedraal en boodschappen gedaan te hebben zitten we in een jeugdherberg te Reims voor 19euro per persoon.
We zouden hier moeten champagne moeten drinken. We hebben de lachende engel gevonden in het portaal van de kathedraal Inge.
Elke dag blijft het toch worstelen met de gepresenteerde km, af en toe komt er een pijntje bij van spieren en of bleintje. Het gaat niet vanzelfsprekend.
Groetjes Kristof en Karl
|