Inhoud blog
  • Uiteenzetting Te Voet naar Rome voor Tapori.
  • COMPAGNANO DI ROMA- ROMA 46 km 3641 cal
  • SUTRI- COMPAGNANO DI ROMA 27km 1980 cal
  • BOTTE- SUTRI 21 km, 1980cal
  • MONTEFIASCONE- VITERBO-VETRALLA-BOTTE 40,5 km 3194 cal
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Voor Tapori te voet van Malle naar Rome

    06-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SAINT GERMAIN LA VILLE- VITRY LE FRANÇOIS- OUTINES 46KM 3300cal
    Hoi allemaal,  

    Vannacht redelijk geslapen,  alleen hadden we in de garage bezoek van muggen,  zoem zoem, slaapzak dicht, veel te warm,  zweten en vanaf 3.30u wachten om  te mogen opstaan. Om 6u opgestaan en een banaan en appelsien en drinkyoghurt gegeten.
    We wandelden 20 km langs het kanaal, zoals gisteren ook het geval was. Na een beetje miserregen,  kon onze regenjas uit. Om11u kwamen we VITRY le FRANÇOIS tegen, waar men op zondag geen restaurant vind in Frankrijk. Nog 2 broden bijgekocht, sleur ik nu al met 5 broden. We behouden steeds wat reserve. Deze namiddag heeft het steeds miserregen met in de laatste 3 km enkele regenbuien.  Hier aangekomen in een pettorest dorpje OUTINES is er een gites voor pelgrims voor 15 euro per persoon. 
    Deze is luxueus , wasmachine, douche, microgolfoven verwarming,  strijkplank en strijkijzer.  Onze kleren zitten nu in de wasmachine, we kunnen onze broek met strijkijzer terug waxen, zodat ze terug meer waterdicht is. 
    We zijn hier alleen , je kan hier met 5 overnachten.
    De natuur was weer op zijn schoonst met meer dan 20 reeën,  1 fazant en het vertrekken van een zwerm trekvogels. 
    Tot morgen. 

    Groetjes Kristof en Karl 

    06-10-2019 om 17:50 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reims- Chalon en Champagne- Saint Germain la ville 56km 3780cal
    Hallo allemaal, 

    Eerst en vooral wil ik jullie bedanken dat onze blog goed gelezen wordt. Dat doet ons deugd. Ook wil ik onze lieve heer bedanken dat we dit allemaal kunnen meemaken en realiseren Danken omdat we zo gezond zijn.  Er is wel veel wilskracht en doorzettingsvermogen voor nodig.  Maar wandelen voor het goede doel Tapori geeft ons vleugels. 

    Vannacht wat geslapen maar 25 keer wakker worden is normaal tegenwoordig. 
    6u opgestaan en na een stevig ontbijt vertrokken om 7u. Eerst wat broden kopen en dan het tempo erin houden en dan ging vlug onze jas uit.  We hebben een  geweldige dag gehad met bijna geen regen en enkele uren zon.
    In Chalon en Champagne zijn we gaan Chinees eten met een 4 gangen menu. Onze gsm opladen in het restaurant en onze flessen water aanvullen en boodschappen gaan doen terwijl Karl in restaurant bleef bij onze gsm. Nadien hebben we nog 11 km verder gewandeld.  Normaal zouden we in een jeugdherberg slapen in Chalon en Champagne maar ik zei tegen Karl dat ik nog eens graag bij mensen zou willen slapen . 
    5 kg boodschappen dat voel je goed.  Na een tweede poging slapen we in een garage op ons matteke.  We kregen een pijntje aangeboden dat ik graag aanneem. 
    Vandaag nog een dode muis voor mijn neus uit de lucht gevallen.  Waarschijnlijk een roofvogel laten vallen. 

    Vanavond valt de regen en voor morgen geven ze veel regen vandaar vandaag de uitspatting. 

    Groetjes Kristof en Karl 

    05-10-2019 om 20:20 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    04-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chateau porcien- Reims 43km 3340 cal
    Vannacht weinig geslapen in de gites voor pelgrims waar we enkele jaren geleden ook logeerden.  We stonden om 5u op en na een stevig ontbijt vertrokken we om 6u in de regen.  Deze begeleiden ons gedurende de eerste 17,5km. Nadien veel zon met felle wind op kop. De uitgestrekte weilanden met de ellenlange weggetjes rechtdoor vergezelde ons. Vanmorgen met 2 één pot platte kaas van 500ml geledigd met banaan en brood met chocolade,  worst en kaas. Na verschillende keren onze regentennue aan en uit te hebben getrokken kwamen we om 14u  aan in Reims  waar we bij het binnenkomen een spaghetti met vis en groenten naar binnen gespeeld hebben. 
    Na bezoek aan de kathedraal en boodschappen gedaan te hebben zitten we in een jeugdherberg te Reims voor 19euro  per persoon. 

    We zouden hier moeten champagne moeten drinken. We hebben de lachende engel gevonden in het portaal van de kathedraal  Inge.

    Elke dag blijft het toch worstelen met de gepresenteerde km, af en toe komt er een pijntje bij van spieren en of bleintje. Het gaat niet vanzelfsprekend. 

    Groetjes Kristof en Karl 

    04-10-2019 om 16:55 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    03-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aubigny les Pothees - Singy l'habaye- Chateau porcien 40,5km
    Goede avond iedereen. 

    Vandaag een geweldige dag gehad, de stijgende energie om de heuvels op te wandelen verbeterd, enkele stijve spieren bij het opstaan.  Redelijk geslapen op matteke en slaapzak veel te warm. Om 7.15u vertrokken,  het  had gevroren vertelde de burgemeester . Even hadden onze handen het koud, de handschoenen liggen nog vanonder in rugzak. Vanmorgen mooie stukjes natuur bewandeld, 6 hertjes, ook enkele van zeer dicht bij. Het was een volledige zondag zonder regen. Vanmorgen compeed gaan halen en stempel voor ons boekje.
    Zeer afwisselend landschap, na 25 km begint het wat moeizamer te gaan. Om 15.30u hebben we inkopen gedaan,  waaronder soep en platte kaas en een fles wijn om te vieren dat we in Frankrijk zitten. 
    Vandaag 2 pelgrims tegen gekomen,  zeventigers,  ze stapten van Luik  naar Reims. Daar willen wij morgen slapen. 
    We zitten in een gites comunal voor 10euro per persoon. 

    Groetjes Kristof en Karl   

    03-10-2019 om 16:41 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Le Mesnil-Rocroi -Aubigny les Pothees 41,5km
    Vannacht was ik bij het slapen gaan al wat misselijk,  om 23.50u moest ik me reppen naar het toilet om over te geven 3x, al dat lekkere eten eruit. Vanmorgen nog geen eetlust en me toch verplicht om yoghurt met vers fruit te eten. Ik denk dat ik al bij al toch 4 u heb geslapen. Ook Karl heeft niet wauw geslapen. 
    Mijn meter had boodschappen gedaan, daarmee liep ik heel de dag met +5 kg en nog 13 kg van ervoor. Dat maakt dat ik kapot was rond de 35km. Ook tot s avends protesteerde mijn maag en buik. In Rocroi zijn we cola gaan kopen en zijn we iets gaan eten, ook daar at ik enkel de wortels en 1/3 van de kip zonder saus.
    We hebben in zeer mooie bossen gewandeld(uren),  zagen 8 reeën en  2x een vos.
    Hoofdzakelijk was de zon van de partij, mits enkele regenbuien (enkel regenjas).
    We wandelden in t-shirt en genoten van de vitamine D.
    Het parcour is met momenten heel heuvelig.

    Vanavond per ongeluk een chauffeur tegen gehouden,  bleek dat de burgemeester te zijn van dit dorp en zo hebben wij een rustige slaapplaats in de keuken van de parochiezaal. Dit is weer een staaltje van toeval. 
    Ook vanavond hier goed gegeten van brood van GUI en Dette.  
    Mijn maag blijkt in orde te zijn.

    Groetjes Kristof en Karl en tot morgen. 

    02-10-2019 om 19:36 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinant- Givet- Le Mesnil 44 km 3820 cal
    Vannacht hebben we vrij goed geslapen (4u), Karl heeft rilkoorts gehad, heb hem vanmorgen een Dafalgan gegeven. Om 7 u gaan ontbijten in de gastkamer bij de paters van Leffe.  Ontbijt bestond uit veel brood, koffie, thee, melk,verschillende confituren (zelf gemaakte) honing, choco,  babybell en verschillende kazen en 4 yugurt. En dan wij weg, we geneerde ons dat we niemand zagen. We sturen een kaartje vanuit Rome. 
    Al direct stonden de hemelsluizen open en even later volledig open. Dat wil zeggen volledige regentennue. Poncho en regenbroek. Bij middageten in restaurant toch kousenwissel gedaan,  deze waren toch serieus klammig doordat we moesten wandelen steil bergop, en paadjes waren riviertjes geworden. Het was duidelijk dat ons lichaam nog moest bekomen van gisteren. Elke stap doet pijn., door anders te stappen kweek je ergens anders een andere klein.
    Karl had vanavond een jukel van een blein op zijn klein teentje.
    We aten nog bananen,  kochten nog brood en veel cola.
    Vanmiddag groenteschotel met rijst en aardappelen . Een stempel halen in Givet en kochten cpla en bananen. Van namiddag was het beter weer, nochtans was mijn broek en onderbroek nog lang nat en schuurden mijn billen, pikkende roodheid. 
    Vanavond hadden we een slaapplaats bij GUI en Dette (mijn meter). Ze kwamen ons afhalen,  terug douche,  bed en zeer lekker eten . Aperitiefje en voorgerecht champignon met lekker sausje, courgettessoep, hoofdgerecht everzwijn steak, preimousseline en aardappelen en als dessert zelfgemaakte rodebessensorbet en fruitsla. De witte wijn en een streekbiertje waren aanwezig. Ook het winkelverlanglijste lag klaar bij aankomst, 2l fles cola, blok kaas, worsten sosissen,  bananen, chocolade,  koeken, magnesium kruisraketten, homeopatische medicatie voor stramme spieren. We zijn echt met ons gat in de boter gevallen. We zijn jullie enorm dakbaar.Ook hebben ze Onze eerste kleren gewassen en gedroogd.
    Dan Karl zijn blaren verzorgt en schoenen ingesmeerd met vet. En schrijven van mijn blog. 

    Groetjes Kristof en Karl 

    01-10-2019 om 21:57 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Godogne, Namen, Dinant 59,5km 4150kcal
    Hallo allemaal, 

    Vannacht hebben we niks geslapen,  de adrenaline palmt me helemaal in. 
    Karl heeft  de grill à volonte niet goed verwerkten heeft vannacht alles moeten overgeven.  Vanmorgen Dafalgan ingenomen en toch een pistolets gegeten met choco en chocomelk gekregen in restaurant van Mieke en Jan.
    Karl heeft heel deze voormiddag afgezien van oprispingen. Netjes afgezet aan eindpunt van gisterenavond in Godogne.  De ravel tot in Namen met nog 1 regenbui.
    Na 8u was het een prachtige ZONdag en daar wilden we maximaal van profiteren.
    In Namen gaan middageten spirelli en 2 cola, Karl  een toast met zalmen thee.
    Die kreeg hij niet naar binnen,  ikke wel. Daarna langs de Maes gewandeld . Als avondmaal een soep met veel brood in een restaurant gaa eten en dit smaakte Karl al veel beter. Op weg naar Dinant bij de paters van Leffe,waar we door toevallig iemand nog   de juiste personen op juiste plaats tegen kwamen toch bij de paters hebben mogen logeren . Dit is normaal niet meer mogelijk.  Omdat we zijden dat we juist 60km gewandeld hadden en vertelde dat het voor een goed doel is, was dit mogelijk. Morgenvroeg ontbijt hier om 7u en nu nog een bad.
    De Leffe ontbreekt hier.

    Vandaag was het echt zeer vermoeiend . Onze benen voelen we niet meer en drukpunt hiel met compeed behandeld. 

    Tot morgen. 

    30-09-2019 om 21:20 geschreven door Kristof De Mey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (2)


    Archief per week
  • 18/11-24/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 10/06-16/06 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs