Ik heb deze namiddag eerst zijwaarts moeten stappen, en daarbij heb ik me een beetje bezeerd, want ik ben een beetje naar voor gevallen en toen heb ik mijn knie een beetje bezeerd Maar toen heb ik voorwaarst mogen stappen, en dat ging véél beter!! Het viel dus heel goed mee.
Na mijn kiné moest ik op mijn kamer op mijn rug liggen, en daarna heb ik gegeten, mama is naar de cafetaria gegaan en natuurlijk ben ik mee gegaan om nog wat frietjes te eten
Ik heb inderdaad enorm van mijn weekend genoten, maar ik heb mij toch een beetje verveeld Ik heb vandaag al wat zijwaarts gestapt, mama heeft daarstraks aan de kiné gevraagd wanneer ik voorwaarts mag stappen, en ze zeiden dat ik het straks tijdens mijn tweede beurt kine mocht proberen, leuk dus!
Poetsen... Zo leuk lijkt me dat toch niet, gelukkig moet ik dat niet doen
hopelijk heb je genoten van je weekend thuis... Waarschijnlijk wel he! Nergens is het beter dan thuis.. Dan kan je vanaf nu erin vliegen voor een tweede week van revalidatie!! Doe dat goed en hou de moed erin, je kan al bijna beginnen aftellen... Deze week nog een volle week, volgende week nog een halve... en dan terug naar school ... ! Wat zal dat deugd doen ! Ik ga nog een beetje verder poetsen... ook leuk ... (Die onderstreping van die zin kreeg ik niet weg...snap er niks van)
Hey Jasmien Alles goed met jou? Vandaag heb ik juf Els van spelling gezien toen wij gingen schaatsen. Met mij gaat alles goed maar ik heb nog steeds veel pijn aan mijn bovenarm en mijn heup ziet blauw +mijn knie(na de val met de fiets Ik had dan ook het goede nieuws aan juf Els gezegt toen ik haar zag. Het weekend gaat snel voorbij vind ik Nu ga ik mij klaar maken voor morgen En Ik krijg geen epilepsi meer alé dat hoop ik toch.
Hey tante Jasmien Juf Els heeft vandaag aan mijn oren getrokken omdat ik veel fouten had gemaakt ! Vanmiddag heb ik pannenkoeken gegeten. En ik heb dan nog wat met de lego /playmobiel gespeeld. Heb je nog last van je knie? Als jij terug thuis bent doe Feroz dan de groeten van mij! Groetjes Van Moeke Papa enWinde
we weten ondertussen dat het nieuwe meisje bij Annelien in de klas Lisa heet, maar ze was vandaag al ziek... Winde heeft tijdens de kerstvakantie een 24-uren EEG moeten laten nemen, dat is een soort 'film' van de hersenen, waarmee ze de activiteit in de hersenen kunnen onderzoeken. Vandaag moest ze gaan voor de bespreking van de resultaten. We wensen je veel plezier thuis in het weekend ! Geniet ervan !
Groetjes, je klasgenoten en de juf natuurlijk (dit deed Sverre weer he...)
Sverre, een natuurlijk de rest (maar vooral Sverre) de zeeklassen zijn inderdaad héééél erg leuk, zo nu weet je het zeker Leuk dat er bij Annelien in de klas een nieuw meisje is, hoe komt het dat juillie niet weten hoe ze heet? Als jullie Annelien zien, willen jullie haar dan de groetjes van mij doen?
Voor wat moet Winde naar het ziekenhuis? wat is een 24uren-EEG? Brent... Welke hersenen?
Ik ga ook verder werken, ik moet naar de kiné, daarna moet ik in mijn kamer op mijn buik gaan liggen, en dan... Mag ik voor het weekend naar huis!!
nog wat nieuws uit de klas... De kinderen vertellen en de juf typt ... Juf Lotte is ziek vandaag en de kinderen zeggen natuurlijk dat ze dat leuk vinden... maar of ze dat menen ... ???? Maandag komt ze normaal gezien terug. Sverre heeft al gehoord van de anderen dat de zeeklassen leuk gaan worden, want hij was daar niet echt zeker van precies... Het ziet er goed uit, ik heb van de ouders al 5 positieve antwoorden gekregen voor de zeeklassen, dus de kans wordt HEEEEEL GROOT dat we kunnen gaan !!!! Bij Annelien in de klas is er een nieuw meisje, maar ze weten niet hoe ze heet .... Winde moet deze namiddag naar het ziekenhuis voor de resultaten van haar 24uren-EEG, ze kijkt er een beetje tegen op Brent zijn hersenen zijn in de sneeuw gevallen, zegt hij ..... (grapje natuurlijk)
Nu gaan we nog een beetje werken, want dat moet natuurlijk ook gebeuren !!
Helaba, ik was nog wat vergeten ... wat snel geweest ...
Wat fijn dat je ex-klasgenoten bij jou op bezoek geweest zijn, en dan nog wel op 1 dag, dat moet ook lukken ... Da's echt wel een leuke verrassing !!! Zo worden de dagen daar toch wat aangenamer...
Groot nieuws: ik heb vandaag voor de eerste keer gestapt! het was wel een beetje raar... Maar ik heb het overleefd! Ook nog leuik nieuws: in de voormiddag toen ik bij de kiné was, kwam Sander inneens naar mij, hij moest daarna op controle bij de dokter, deze namiddag vlak na dat ik heb gegeten, kwam Natasja, (die in het ziekenhuis was voor nieuwe spalken) mij ook bezoeken op mijn kamer! Het was vandaag dus een hele leuke dag!
Daarjuist heeft juf Petra ook nog gebeld, met het nieuws dat we misschien op zeeklasse gaan! Wat ik meteen héél leuk vond.
Ik ben deze morgen of kwart voor 8 wakker geworden, daarna heb ik gegeten en ben ik naar school gegaan, ik heb op school gerekend, daarna moest ik naar de kiné, om te oefenen en om op een tafel te liggen die je kan rechtzetten, zodat ik een beetje op mijn voeten steunde. Ook heb ik voor de eerste keer rechtgestaan aan tafel, het voelde wel een beetje raar.
We vinden het erg voor jou dat jij terug naar het ziekenhuis moet... maar waarschijnlijk zijn daar wel leuke kinderen waarmee je toffe dingen kan doen!
Mijn (Brent) gsm is wit met groene cirkels... kei-show!!!!
Ik (Gwen) ben vanaf vandaag terug op school, dus ik kan jou ook laten weten wat ik allemaal gedaan heb: Ik ben naar Nederland op vakantie geweest, het was er heel leuk!!! We zijn naar de dolfijnen, zeeleeuwen en zeehonden gaan kijken, zij waren heel grappig!! Ook heb ik mijn nieuwjaarsbrieven voorgelezen en veel centjes gekregen. Maandag (eergisteren) ben ik naar het ziekenhuis gemoeten voor botox... dit was niet zo fijn! Maar nu gaat alles terug goed met mij... en ben ik blij dat ik terug in de klas ben!
Hannelore is gisteren ook naar het ziekenhuis geweest, op controle! Maar ze heeft de dokters niet geplaagd, zegt ze!!! Volgende week dinsdag moet ze terug om haar ogen te laten controleren...
Nu gaan wij gaan sporten... Doei doei doei doei doei doei doei doei doei doei doei doei ... van ons allemaal!!!
fijn dat je toch een laptop op je kamer hebt, zodat je ons wat op de hoogte kan houden van wat je daar allemaal uitspookt ... Met hoeveel kinderen lig je op de kamer ? Leuke kamergenoten ... ? Heb je al hard moeten oefenen vandaag ? En is de juf ook al langsgeweest ? Of is het een meester misschien ?
Dag Jasmien. Feroz is blijkbaar een lui hondje Hoe lig jij terug in het ziekenhuis Ik ben vrijdag naar het ziekenhuis (en niet aan mijn bank. In de vakantie ben ik eerst naar het uza gegaan en 1 nacht daar gebleven
Ik heb hier op mijn kamer blijkbaar toch een laptop ! We zijn net aangekomen, de kiné is mij nog niet komen halen en de juffen van school ook niet, dus kan ik gerust een berichtje typen!
Ik kan met deze laptop ook op msn, leuk hé! Voor de rest heb ik niet zoveel te vertellen want ik heb nog niet zoveel gedaan.
Zoals juf Lotte misschien al heeft gezegd, moet ik vanaf morgen gaan revalideren in het ziekenhuis Ik ben vandaag dus naar het ziekenhuis gegaan, ze hebben maatname gedaan voor nieuwe spalken en ik heb ook een foto van mijn knie en been moeten laten maken, ik ben na alle onderzoeken nog friet gaan eten in de cafetaria, het was heel lekker!
Daarnet is de verpleegster weer langs geweest voor mijn prikje.
Jullie hebben echt wel veel gedaan, ik heb nog een vraagje voor brent: Welke kleur had je gsm? Het kan zijn dat er deze week weinig of zelfs niks op mijn blog van mij komt, er staat wel een comuter in het ziekenhuis maar daar ga ik heel weinig tijd voor hebben door de kine (die in totaal 4 uur duurt, = 2 keer 2 uur ) en omdat ik ook naar school moet, ik mag gelukkig wel naar huis op vrijdagavond en dan zet ik er zeker iets op!
Na twee weken vakantie zitten we weer allemaal in de klas... We hebben juist allemaal verteld wat we in de vakantie gedaan hebben, dit willen we dan ook aan jou vertellen!! Hier komt het:
Winde: In de eerste week van de vakantie heb ik in het ziekenhuis gelegen. Hier gingen ze kijken hoe het met mijn aanvallen gesteld was. De tweede week zijn wij, met het gezin, naar Engeland geweest. Ik wou niet terug naar huis, omdat het er zo leuk was!
Hannelore: Ik ben op vakantie geweest naar de Kemmel... samen met mijn gezin en vele vrienden! Juf Griet en Mats waren er ook bij!! We hebben het er reuze naar onze zin gehad: veel gelachen, gespeeld, lekker gegeten en gedronken... Onder de kerstboom lag er vanalles voor mij zoals speelgoed...
Sverre: Ik heb thuis onder de kerstboom een DVD van transformers (in't echt) gekregen. Dit was een heel coole film. Met Kerstmis hebben we lekker gegeten, maar wat dat weet ik al niet meer. Ik denk dat het een kalkoen was, maar daarjuist zei ik in de klas dat het een pauw was... hahahaha Bij moemoe heb ik een WII-spelletje gekregen, Mario en Sonic in de olympische winterspelen en bij moeke heb ik geld gekregen, waarmee ik LEGO ga kopen... In de vakantie had ik jammer genoeg een tandartsafspraak voor een verzegeling, maar deze werd afgezegd, omdat er een spoedgeval tussenkwam... Nu moet ik pas 3 februari terug naar de tandarts!
Brent: Ik heb heel veel plezier gemaakt in de vakantie, zoals: met een slee achter de auto gehangen (super-cool), nieuwjaarkezoeten gaan zingen, vuurwerk afgestoken, mensen zien vuurwerk afsteken die vlak naast onze auto's stonden, ... Ik heb dus een leuke vakantie gehad. Ik heb een gsm (curby) en geld gekregen onder de kerstboom, geld en playstationspelletjes (voor P3) gekregen voor nieuwjaar!!
Gwen is niet in de klas, dus haar leuke vakantieverhalen moeten we nog horen en dan zullen we het ook jou laten weten.
Jasmien, zo te horen heb jij je ook geamuseerd tijdens de vakantie!! Hopelijk mag je snel terug naar de klas komen... Weet je misschien al wanneer dit zou zijn?
Groetjes van ons allemaal, Hannelore, Sverre, Brent, Winde en juf Lotte!!
Hoi iedereen, allereerst voor iedereen die dit leest, gelukkig nieuwjaar!!!
We hebben gisteren met z'n allen nieuwjaar gevierd, met hapjes, soep, een lekker voor en nagerecht en pakjes, ik heb een cd gekregen en ook een elektronische levensweg, die mijn broer en ik al helemaal hebben uitgetest!
Ik hoop dat jullie je ook hebben geamuseerd!
Vandaag heb ik nog niet zoveel gedaan, de hond heeft mij wakker gemaakt, en ik heb gekeken hoe Mathias op de Wii speelde, ik heb ook nog op de kinetec gelegen, hij staat al op 90! Om half 2 komt de kine weer om met mijn been te oefenen, volgende week mag ik dan samen met de kine voorzichtig leren staan!