Is het niet fijn daar in bed: ? Jij hebt Feroz toch geaaid Heb jij al gewerkt? Ik ga morgen de juf nat maken hehe lekker fijn Het is ijskoud buiten Ik ga straks naar de tandarts nog twee melktandjes trekken dan krijg ik weer een grote spuit: (misschien) Ik mis jou Nu ga ik eten Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag
Leuk dat je een nieuwe schelp hebt gekregen, ze zal indderdaad wel beter zitten, ik wou dat ik ook een nieuwe rolstoel kreeg! Ja werk nog maar een beetje, dan wordt je nóg wat slimmer!
Met mij gaat alles goed. Ik verveel me enorm, al speel ik af en toe een spelletje uno met mama en lig ik soms ook op de kinetec. Waauw Gwen je hebt voorgelezen! Ook ik ben héél trots op jou! Ik ben er van overtuigd dat je dat geweldig hebt gedaan! Dankjewel Sverre (om de groeten te doen ; ) Heeft Sverre Wimpie gezien?? Ja daar ben ik een héél klein beetje jaloers op, (maar ik heb gisteren nog wat op msn gezeten met wimpie, dus zo erg is het niet) Leuk dat Hannelore bij haar mama heeft geslapen, ik ook een beetje (zij op de zetel en ik in mijn warme bedje ) Ik mis julie ook allemaal enorm! Leuk dat Winde terug in de klas is, ze had de Mexicaanse griep, had ze mij verteld in een mail. Cool!!!! Een nieuwe auto, nu ben ik helemaal jaloers! Brent, je hebt weer veel te veel gedroken hé! Stoute jongen!
Ok, goed dat jullie gaan werken, ik ga nog wat verder op de computer spelen
Ik heb vandaag een nieuwe schelp gekregen! Dit is er nog éne om te proberen, deze zal nog wel wat aangepast worden!! Maar hij zit al wel beter als de vorige... leuk is dat, hé?
Nu ga ik stoppen met typen en nog wat verder werken...
Hoe gaat het met jou? Wij hopen dat alles goed gaat!? Verveel je je nog niet, zo heel de dag thuis? Wij komen net terug van de adventsviering... Gwen heeft moeten voorlezen!! Dat heeft ze heel goed gedaan!! We zijn allemaal heel trots op haar
Sverre heeft aan iedereen de groeten gedaan (van jou)!! Sverre heeft de Wim gezien jaloers?
Hannelore heeft zondag bij haar mama mogen slapen, want haar papa was weer in het buitenland voor zijn werk (in India). Dat vond ons Hannelore heel fijn... een lekker warm bedje! Ze hoopt ook dat jij zo snel mogelijk terug naar de klas komt, want ze mist jou enorm!!
Winde is terug in de klas en dat vinden wij allemaal heel fijn!!!
Bij Gwen thuis hebben ze een nieuwe auto... leuk hé?!!
Brent is in het weekend naar een kerstmarkt geweest en heeft daar 2 chocojenevers op... (hij zegt: éne zaterdag en de andere op zondag)
Mientje, wij gaan nog wat werken... Verzorg je eigen goed en dan zien wij jou hopelijk na de vakantie terug
Lieve zoentjes van ons allemaal... Sverre, Hannelore, Brent, Gwen, Winde en juf Lotte
Het is hier best gezellig. de operatie duurde 3 uur. Het is leuk dat je popcorn hebt gezien. Vandaag is de kine bij mij thuis geweest en ik heb ook een film op Belgacom Tv gehuurd, voor de rest heb ik ook nog op dee kinetec gelegen en de verpleegster is ook geweest.
Dag Jasmien Is het gezellig daar hoelang duurde de operatie? Ben je met Feroz aan het spelen Het was leuk op school De juf was blij toen ze mij zag Ik heb de popcorn net op school gezien Verder heb ik niets te vertellen Nog veel plezier Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag Groetjes Winde
Op dit moment ben ik dus thuis, achter mijn computer, in mijn rolstoel! Ik heb gisteren geprobeerd om in een rolstoel te zitten en dat lukte goed, ik heb er zelfs meer als een uur ingezeten! Deze morgen heb ik eerst gegten, daarna op mijn buik gelegen, en daara nog wat in de rolstoel gezeten, ik ben met mama in de gang geweest en we zijn ook naar de cafetaria geweest want ik had héél veel zin in frietjes, daarna zijn we terug naar de kamer gegaan en ook daar heb ik nog wat gegeten, ik voel me dus helemaal beter! De ambullance is om 4 uur gekomen, ik was om 5 uur thuis, de hond heeft mij heel wild onthaald hij gaf wel 100 lekjes! Daarna heb ik gegeten en daarna is de verpleegster een prikje komen geven tegen een ontsteking die je kan hebben aan je benen als je te lang stil ligt met je benen dat prikje moet ik elke dag hebben. daarna hebben mama en papa mij in mijn rolstoel gezet en ben ik achter de computer gaan zitten om te chatten met o.a Gwen, Sverre en Wim.
hopelijk heb je een goede terugreis morgen met de ambulance en lukt het een beetje als je thuis bent... Laat je maar goed verwennen... maar dat zal geen probleem zijn, denk ik... En dat schoolwerk, dat komt wel, zorg eerst maar dat je goed rust en snel opkikkert !!!
Brent, goed dat je Wiimpie hebt doodgeknuffeld, maar hij leeft toch nog wel een beetje hé? Ook leuk om te weten wat jullie in het weekend gaan doen, mijn weekend zal er anders uit zien, namelijk: platliggen, platliggen en nog eens platliggen, héél leuk dus. Op dit moment ligt er ijs op mijn knie omdat mijn knie nogal dik is. Voor de rest heb ik niet zoveel te vertellen.
Ik; ga nog wat tv kijken, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mientje
Slecht nieuws vooor jullie, want ik heb nog niks kunnen maken vanwege de pijn enz... Voor de rest is alles in orde Verder heb ik niet zoveel te vertellen. Doei!!! Jasmien
heel leuk om te horen dat je morgen al naar huis mag, dat is echt goed nieuws!!!! de brent heeft gisterenavond de wim dood geknuffeld!! hehehe... in de namiddag gaan we met z'n allen naar de kerstmarkt!!! daar gaan we kijken wat de wim en de popcorn allemaal hebben uitgespookt.. Vandaag is het alweer vrijdag, dus het weekend staat voor de deur: JOEPIE!!!!!! Ik (Sverre) gaat heel het weekend lekker luieren Ik (Brent) gaat zondag mezelf nog eens lekker bevuilen ;-) met de fiets door de modder rijden... hehehe!!! Winde is er nog steeds niet, hopelijk is ze er maandag weer.
Nu moeten we nog even gaan werken...
Lieve groetjes van Brent, Sverre, Gwen, Hannelore, Winde, juf Petra, Juf Lotte EN JUF ELS!!!!!!
Ik heb nog beter nieuws, ik mag morgen al naar huis met de ambulance, én ik mag vandaag proberen in een rolstoel te gaan zitten!!!! Vandaag komt er ook nog bezoek, leuke dag dus hé vandaag!! Over 4 weken moet ik dan terug op controle voor een nieuwe gips enz... Straks moet ilk naar een ander verdiep omdar het verdiep waar ik nu op lig op vrijdag sluit. Verder heb ik net gegeten en vieze pilletjes genomen: cry:
Nu ga ik nog wat tv kijken omdat ik niets meer weet te vertellen, daaaaaaaaaaaaaaaag!!!
ik ben zeer blij voor je dat maandag naar huis mag hoop dat je snel weer naar school mag ik mis je in de klas paarse kleur is mijn broer zijn lievelingskleur ik hoop dat je beeter word groetjes gwen daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag
Ik mag al wat rechter zitten! Intussen heb ik ook al op de kinetec gelegen, hij stond op 10. Verder heb ik niet zoveel gedaan, rustig geluierd en tv gekeken Ik mag waarscheinlijk maandag naar huis, leuk hé? Mijn bed voor thuis is ook al aangekomen. Ik heb wel nogal veel last van mijn hiel door de gips. Ik mis jullie enorm!!!
wat goed dat je infuus weg is... weeral een zorg minder dan... Hopelijk heb je niet teveel pijn nu. De kinderen zijn naar de crea-klas nu, aan hun nieuwjaarsbrieven werken. En ik zit hier in de klas aan de computer te werken... (en terwijl even de blog van ons mientje checken natuurlijk...)
Ik heb nog niet op de kinetec gelegen, dus ik weet niet op hoeveel hij zal staan. Leuk dat je terug bent, Sverre! Ik vind het jammer dat Hannelore de weddenschap niet heeft gewonnen! Ik wou Gwen ook nog even bedanken voor het mooie kaartje, bij deze: dankjewel Gwen! Wat die knuffels betreft, jullie mogen Wim altijd een knuffel van mij geven hoor ! Ik mis jullie ook enorm!