KredietCrisis
Hoe ik daar tegenover staat? Niet Ik wordt er gek van als ik het nieuws weer ziet dat ze het daar weer over hebben. Wat heb ik er nu mee te maken? Ik ben geen ondernemer, gelukkig niet zeg,dat was ik in betere tijden. Alles wordt gerelateerd aan de crisis. Maar hoe kunnen ze dan verklaren dat de inkopen van sinterklaas en de kerstdagen zo goed verlopen, maar het gaat zooo slecht met ons allemaal. Ik en mijn mannetje kunnen nog steeds alles doen, How about you? En volgens mij moet geld rollen, alleen daarmee kan iedereen eruit komen...oh ja en waar is het geld gebleven van al die banken? In de eigen zak waarschijnlijk,want ja, ze moeten toch het geld goed beheren van hun klanten he?
Huisartsenpost
Nog nooit naar toe moeten gaan. Ja, 1x voor Bianca, die had een ijzeren plaat op haar teen gekregen, en die werd daar heel goed geholpen. Nu ben ik zelf bezig geweest voor zuslief gisteravond. Half 11 bellen en dan pas om 01.00 uur iemand gekomen Ik bellen, werd ik ineens in de wacht gezet terwijl ik aan het vertellen was over het hoe en wat..What!!! mij in de wacht zetten???How Rude Uiteindelijk is er 4x gebeld, zodat er iemand eens kwam om naar zuslief te komen kijken. Sorry, maar betalen wij daar zoveel ziektekostenverzekering voor? Je wordt niet eens fatsoenlijk behandeld!
Het werken waar je het wel naar je zin hebt, maar uiteindelijk toch weg wilt omdat de opzet er juist niet van klopt.
Ik werk met veel plezier bij Dyrberg/kern op Rosada in Roosendaal. Maar, helaas, ik kan het daar niet volhouden, ik vind het heel erg voor mijn collega, maar ik moet voor mezelf kiezen. Het is gewoon te stil op Rosada en ik kan daar niet tegen. Ik ben zelf een druk persoontje hoe kan ik dan niks doen. Nog even en dan ga ik gillen!!Dus ik heb mijn stap gezet en mijn ontslagbrief gemaakt, met veel pijn in mijn hart, maar wederom, ik moet naar mezelf kijken.
Vlamvoordevrijheid
Ja, ik heb op mijn hyves de vlamvoordevrijheid gepimpt. Niet in kerstsfeer, ok, een beetje, maar ik wil ook heel graag stilstaan bij de vrijheid die wij hebben, maar zoveel mensen niet. Het is allemaal maar normaal wat wij hebben, kunnen gaan en staan waar wij willen. Ok, het roken wordt verboden, maar zoals ik al in het begin zei, dit kan niet zo duren,want wie is de overheid die mij verbiedt om te roken. Maar wij leven in vrijheid en heel veel mensen dus niet. Als wij nu even daar bij stil staan, kost geen moeite toch?Ik heb mijn vlam geactiveerd op de site, en de moet branden,voor al die mensen die geen vrijheid kennen zoals wij.

18-12-2008 om 13:11
geschreven door sylleke
|