Ik lig nu stiekem te wezen in mijn bed terwijl ik dit schrijf. Het is dan ook mijn allereerste bericht op mijn éigen blog! Ik ben zojuist op het idee gekomen om maar eens te starten met een blog. Het lijkt raar om uw gevoelens op internet te delen maar eigenlijk vind ik het wel iets hebben. Ik ben er dus ook weer achtergekomen vandaag dat ik het leuk vindt om met mensen mijn ervaringen of gewoon 'things' te delen. Dus hier ben ik dan. TADA.
Ik noem mezelf Sweetness. Vraag me niet waarom maar ik kwam er daarnet gewoon op. Het zal aan het uur liggen, zeker? Het is al 1u 's nachts en ik vind het geweldig om zo 's nachts nog wakker te zijn als de meeste mensen slapen. TONIGHT.
Ik wil mezelf toch even voorstellen. Ik ben dus Sweetness en ik ben zestien jaar. Dus duidelijk dat ik in mijn tiener'gedoe' -periode zit. Misschien wel grappig om te lezen. Let me know! Ik heb nog twee kleinere broertjes dus daar kan ik dan ook weer over praten! Voor de rest ben ik zoals veel tieners... Ik ga graag met mijn vrienden weg en maak veel plezier. Zot doen is ook helemaal mijn ding. You'll hear! CRAZY.
Duuuuus nu weten jullie wat er misschien zoal zal komen op deze blog. Nu ga ik slapen want mijn broer komt achter de PC vragen. SWEET DREAMS.
ik ben vandaag voor het eerst gaan werken in de frituur bij ons in het dorp. Het ging eigenlijk best wel goed buiten dat ik de curryworsten soms verkeerd heb opgewarmd... En dat ik de verkeerde saus heb gedaan bij de Jos zijn berepoot. Tja, ik leer. Het komt wel goed, zeker? Haha, ik zie het anders wel zitten. De broodjes is hélemaal mijn ding. Dus met de tijd komt het wel goed. JOB.
Enkele dagen heeft mijn vriendje ( nu ex-liefje) iets opgebiecht en is het dus gedaan. Ale zo zie ik het toch maar hij blijkbaar niet... Hij zei dat hij nog niet als gedaan kan aanzien want dat is zò definitief maar hoe moet ik het dan zien? Als hij mij komt vertellen dat hij gevoelens voor iemand anders heeft? Hoe moet ik dan reageren? Oh, doe maar. Have fun! Tuurlijk niet. Ik kan niet op mijn kop laten kaken! Maar hij zegt nu dat hij het niet eens wist dat het gedaan was... Maar ik kan het niet. Als ik bij hem blijf terwijl hij met een anders meisje in zijn hoofd zit... I can't. NO.
Maar ja, het komt wel goed. Hier nog een mooi liedje. CHECK.