“iPhone 12 krijgt misschien wel grootste wijziging in design sinds jaren”
De iPhone 12 belooft radicalere veranderingen te krijgen dan we de laatste jaren van Apple gewend zijn. Vooral in het design, zo voorspelt PhoneArena. De techreus wordt weleens verweten té voorzichtig te zijn als het om de vormgeving van zijn producten gaat. Maar nu zou de iPhone terugkeren naar een oud design, dat van de iPhone 4
Bizarre bug zet camera op iPhone aan terwijl gebruiker door Facebook bladert.
Volgens Facebook kan de camera op een iPhone plots geactiveerd worden wanneer de gebruiker door de nieuwsfeed op de Facebook-app bladert. Het sociale netwerk zegt dat het gaat om een bug. Er zijn overigens geen aanwijzingen dat er ook effectief beelden worden verzonden naar Facebook.
Twitter lanceert experiment met emoji’s om positievere reacties uit te lokken.
De komende weken komt Twitter op de proppen met een experiment dat er moet toe leiden om gebruikers op een meer constructieve manier te laten reageren. Zo zal de microblogsite emoji’s suggereren bij gebruikers die reacties willen plaatsen of een bericht willen retweeten. Dat meldt Buzzfeed.
China verbiedt jongeren om meer dan 1,5 uur te gamen per dag!
China verbiedt jongeren onder 16 jaar om meer dan 1,5 uur per dag te gamen
De Chinese overheid heeft regels uitgevaardigd om te voorkomen dat kinderen en jongeren verslaafd raken aan games. Zo mogen jongeren onder 16 jaar tijdens de week niet langer dan anderhalf uur per dag spelen. Ook ’s nachts is gamen voor hen verboden.
Instagram verbergt voortaan aantal ‘likes’ op foto’s van anderen
Instagram wil dat gebruikers zich voortaan concentreren op de inhoud van de foto’s en video’s die in hun feed verschijnen en niet op het aantal keer dat die posts ‘geliket’ werden. Ze zullen enkel van hun eigen foto’s en video’s kunnen zien hoeveel ‘likes’ ze daarvoor krijgen. Het proefproject gaat vandaag wereldwijd van start bij een beperkt aantal deelnemers, deelt Instagram mee.
Huawei heeft de reparatiekosten van de vouwbare Mate X-smartphone bekendgemaakt. Een schermreparatie kost omgerekend ruim 900 euro. Hiermee is de reparatie duurder dan een gloednieuwe Huawei Mate 30. De Mate X is sinds 15 november verkrijgbaar in China.