Inhoud blog
  • Selectie Keerbergen - SV Kobbegem zondag 24/03/2019 om 15u00
  • Indeling poules 4e Kareelcup 2019 definitief volzet!!!
  • Selectie SV Kobbegem - Asse Ter Heide zaterdag 16/3/2019 om 19u
  • Voorbereiding nieuw seizoen 2019-2020
  • Selectie Infinity Vilvoorde - SV Kobbegem zondag 24/2 om 15u00
    Zoeken in blog

    Inhoud blog
  • Selectie Keerbergen - SV Kobbegem zondag 24/03/2019 om 15u00
  • Indeling poules 4e Kareelcup 2019 definitief volzet!!!
  • Selectie SV Kobbegem - Asse Ter Heide zaterdag 16/3/2019 om 19u
  • Voorbereiding nieuw seizoen 2019-2020
  • Selectie Infinity Vilvoorde - SV Kobbegem zondag 24/2 om 15u00
  • Samenstelling kern 2019-2020
  • Selectie SV Kobbegem - Delta Londerzeel zaterdag 16/2/2019 om 19u00
  • Oefenwedstrijden tijdens break in maart
  • Selectie VV Elewijt - SV Kobbegem zondag 10/2 om 15u00
  • Selectie SV Kobbegem - FC Malderen zaterdag 2/2/2019 om 19u00







    SV KOBBEGEM 2018-2019
    Vóór vele mensen is voetbal een kwestie van leven of dood, ik ben het daar helemaal niet mee eens. Voetbal is veel belangrijker dan dat.
    "Pech, dat krijg je bij een negatieve instelling en geluk bij een positieve instelling"
    16-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SJ Londerzeel - SV Kobbegem zaterdag 18/11 om 19u30



    ZA 17/11

    19:30 3E PROVINCIALE C (3C) SJ.LONDERZEEL(03959) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: STUIKBERG - TERR.1
    STUIKBERGSTRAAT 49
    1840 LONDERZEEL(2134)
    REF:FESTRAETS JAKOB(6)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Afspraak ter plaatse om 18u15


    Selectie

    Lucas

    Niels

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Dimi

    Tom

    Loic

    Wouter

    Yassine

    Pauwel

    Abder

    Arnold


    16-11-2018 om 21:35 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    09-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - Keerbergen zaterdag 10/11/2018 om 20u00
    ZA 10/11 20:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    KNV.KEERBERGEN(03823)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:DE MEUTER KAREL(3)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Afspraak om 18u45


    Selectie

    Lucas

    Niels

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Ilir

    Flo

    Ian

    Dimi

    Wouter

    Tom

    Loic

    Yassine

    Pauwel

    Arnold


    09-11-2018 om 07:41 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    02-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie Asse Ter Heide - SV Kobbegem zondag 2/11/2018 om 14u30
    ZO 04/11 14:30 3E PROVINCIALE C (3C) KVC.ASSE-TERHEIDE A(06623) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: GROENSTRAAT - TERR.1
    GROENSTRAAT
    1730 ASSE(2333)
    02/453.05.60
    REF:HEMELEERS GUNTER(4)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Afspraak om 13u15 ter plaatse


    Selectie

    Lucas

    Niels

    Blomme

    Nico

    Ruben

    Michiel

    Ilir

    Flo

    Ian

    Loic

    Tom

    Wouter

    Kevin

    Abder

    Yass

    Arnold ( 16e man )


    02-11-2018 om 09:28 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    31-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie beker van Brabant - donderdag 1/11 om 14u30 SV Kobbegem - HO Veltem
    DO 01/11 14:30 GROUP S CUP HEREN VV - HEREN SV.KOBBEGEM(08419) -
    HO.VELTEM(04246) A
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:DIDION BENNY(4)
    AR1:SMEULDERS WIM(9)
    AR2:SOENS AARON(8)

    Afspraak om 13u15 stipt!!!


    Selectie

    Niels

    Cedric

    Nico

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Loic

    Tom

    Wouter

    Kevin

    Abder

    Yassine

    Arnold


    31-10-2018 om 09:31 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    26-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - Infinity Vilvoorde zaterdag 27/10/2018 om 19u00

    Afspraak om 17u45!!!!!


    Selectie

    Lucas

    Niels

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Loic

    Tom

    Dimi

    Ilir

    Yass

    Kevin

    Pauwel

    Abder



    26-10-2018 om 12:38 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    19-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie Delta Londerzeel- SV Kobbegem zondag 21/10/2018 om 15u00
    ZO 21/10 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) K.DEL.LONDERZEEL A(02574) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: MEERSTRAAT - TERR.1
    MEERSTRAAT 268
    1840 LONDERZEEL(2134)
    052/30.37.21
    REF:PLUGERS STEVEN(3)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Afspraak om 13u45 ter plaatse


    Selectie

    Lucas

    Blomme

    Ruben

    Nico

    Michiel

    Ian

    Dimi

    Loic

    Tom

    Wouter

    Yassine

    Pauwel

    Abder

    Kevin

    Arnold


    19-10-2018 om 08:10 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    18-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gecontacteerde clubs voor Kareelcup 2019
    Onderstaande clubs (170 )werden al gecontacteerd voor deelname in 2019 :

    Club Brugge (afgemeld )

    SC Amiens (FR)

    Cercle Brugge

    RSC Anderlecht OK

    RAFC Antwerp

    Exc Moeskroen

    Standard de Liege ( afgemeld )

    AS Eupen

    Sporting Charleroi ( afgemeld )

    Sporting Lokeren (OK )

    Kv Kortrijk ( afgemeld wegens eigen organistaie )

    KRC Genk ( afgemeld,elders al ingeschreven )

    KV Oostende

    AA Gent

    Lommel SK (OK )

    SV Zulte Waregem (OK )

    STVV ( OK )

    Beerschot Wilrijk ( OK )

    KV Mechelen ( OK )

    Roda JC (NL)

    Ajax Amsterdam (NL )

    Feijenoord Rotterdam (NL)

    PSV Eindhoven (NL)

    FC Eindhoven (NL)

    Rotterdam United (NL)

    SC Heerenveen (NL )

    FC Dordrecht (NL )

    Excelsior Maassluis ( NL ) ( afgemeld wegens afstand )

    Ado Den Haag (NL) ( afgemeld )

    Vitesse Arnhem (NL)

    FC Utrecht (NL)

    Sparta Rotterdam (NL) ( afgemeld )

    Excelsior Rotterdam (NL)

    BSC Roosendaal (NL)

    FC Amsterdam (NL)

    RKSV Rhode (NL)

    VV Gemert (NL)

    SV Nuenen (NL)

    UDI 19 (NL)

    UNA(NL)

    F91 Dudelange ( LUX )

    AFC Tubize

    Excelsior Virton

    Rhodienne De Hoek

    Wallonia Walhain ( OK )

    RE Acren Lessines

    KSV Temse

    KSV Bornem

    SKV Zwevezele

    VV Hoogstraten

    Bregel Sport

    Patro Maasmechelen

    RSC Brainois

    RFC Liege (OK )

    FC Stockel

    Olympic Charleroi

    Uccle Leopold FC

    RU La Louviere

    Sparta Petegem

    KVK Tienen

    RUS Rebecqoise

    FC Munkzwalm

    KSV Oudenaarde

    SK Deinze ( afgemeld )

    FC Dender ( afgemeld )

    Eendracht Aalst (OK )

    SC Dikkelvenne

    VK Ninove

    FC Stockel

    FC Merelbeke (OK )

    Olsa Brakel

    KVE Drongen ( afgemeld kwalificatietoernooi Dender)

    Toekomst Relegem

    Asse Ter Heide

    Asse Zellik

    FC Zemst ( OK )

    Foot Academy Synergie (OK )

    KSV Sottegem ( OK )

    SC Grimbergen (OK )

    SK Pepingen Halle ( OK)

    Standaard Denderleeuw ( OK )

    Boka United (OK)

    Juve Mollem (OK )

    SK Steenhuffel 

    HO Wolvertem Merchtem (OK)

    SK Londerzeel ( OK )

    Boskant Peizegem

    Juve Mollem ( OK )

    FC Meise ( OK ) 

    Leeuwkens Teralfene

    Eendracht Mazenzele Opwijk

    RWD Molenbeek

    Berchem Sport

    Haasrode

    RFC Wetteren

    FC Knokke (OK )

    FC Eppegem 

    KRC Gent

    Mandel United

    Rupel Boom

    ASV Geel

    Thes Sport

    FC Kerksken

    KRC Haaltert

    KVK Wemmel

    SV Bredene

    SK Denderhoutem

    VK Liedekerke

    VC Groot Dilbeek

    FC Schepdaal

    VK Borchtlombeek

    FC Wambeek

    KSK Heist

    K.Lyra-Lierse (OK)

    VC Westerlo

    SK Roeselare

    Waasland Beveren

    SKN Sint-Niklaas

    RC Mechelen

    SV Bredene

    FC Galmaarden

    FC Herne

    FC Ramsdonk

    Eendracht Hekelgem

    SK Oetingen

    Eendracht Winnik

    VK Nederhasselt

    SK Erembodegem

    Godson Sport Academy

    FC Lebbeke

    TK Meldert (OK )

    TVC Breda (NL)

    VV Baronie (NL)

    Hoogstraten VV

    KV Woluwe Zaventem

    FC Hever

    SK Lochristi

    Jong Lede (OK)

    Svelta Melsele

    Olympia Wijgmaal

    KSK Ronse

    KRC Harelbeke

    VW Hamme (OK )

    RFC Cappellen

    City Pirates Antwerpen

    KFC Duffel

    KFC Tongeren

    Royal Francs Borains

    Wavre Sports FC

    FC Saint Josse

    RRC Waterloo

    RRC Boitsfort

    Sporting Bruxelles

    RSC Ixelles

    RRC Etterbeek

    Renaissance Sportive Forestoise

    Crossing Schaarbeek

    FSI Berchem

    VK Berchem

    RSD Jette

    Ritterclub Jette

    VC Sterrebeek

    FC Melsbroek

    FC Perk

    SK Nossegem

    FC Strombeek

    FC Beigem

    KFC Voorde Appelterre

    De Toekomst Borsbeke

    Sporting Eizeringen

    VC Beersel Drogenbos

    KV Zuun

    18-10-2018 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    13-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kareelcup 2019 op 11 en 12 mei 2019 - Eerste Nederlandse deelnemer voor Kareelcup
    Afbeeldingsresultaat voor logo rotterdam united


    Rotterdam United ( vergelijkbaar met onze derde amateurklasse en bijna 800 aangesloten leden  ) wordt onze eerste buitenlandse deelnemer!!

    Zij zakken zowel met U8 als U9 af naar ons tornooi.



    13-10-2018 om 13:22 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    12-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - Elewijt zaterdag 13/10/2018 om 19u00
    Afspraak om 17u45 stipt!!!

    ZA 13/10 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    KCVV.ELEWIJT A(00055)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:SEYNAEVE ARTHUR(2)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Selectie
    ----------

    Niels

    Blomme

    Nico

    Ruben

    Ilir

    Michiel

    Flo

    Ian

    Loic

    Dimi

    Tom

    Yassine

    Kevin

    Pauwel

    Abder

    12-10-2018 om 08:13 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    05-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie Malderen- SV Kobbegem zondag 7/10 om 15u00

    Afspraak om 13u45 ter plaatse ,vertrek tijdig want blijkbaar wegenwerken in de omgeving van Malderen!!!


    ZO 07/10 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) KFC.MALDEREN(03794) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: STEENHUFFELSTRAAT - TERR.1
    STEENHUFFELSTRAAT 12
    1840 MALDEREN(2134)
    052/33.19.97
    REF:HEMELEERS GUNTER(5)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Selectie

    Niels

    Lucas

    Nico

    Blomme

    Ruben

    Ilir

    Michiel

    Flo

    Dimi

    Tom

    Wouter

    Loic

    Yassine

    Kevin

    Pauwel


    05-10-2018 om 12:14 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    28-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - VW Mollem zondag 30/9/2018 om 17u00
    ZO 30/09 17:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    VW.MOLLEM(07924)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:CALDERON SANCHEZ LUIS-MANUEL(2)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Afspraak om 15u45


    Selectie(16)

    Niels

    Lucas

    Blomme

    Ilir

    Michiel

    Ruben

    Flo

    Ian

    Dimi

    Tom

    Wouter

    Loic

    Pauwel

    Yassine

    Abder

    Kevin



    28-09-2018 om 07:09 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    21-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie VC Boskant Peizegem - SV Kobbegem zondag 23/9/2018 om 15u00
    ZO 23/09 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) VC DEN BOSKANT PEIZEGEM(09674) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: SPORTCENTRUM DE BLOCK - TERR.1
    PROCESSIEBAAN 7A
    1785 MERCHTEM(2233)
    REF:VERSTRAETE MATTHIAS(4)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Afspraak ter plaatse om 13u45


    Selectie

    Niels

    Lucas

    Blomme

    Nico

    Ilir

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Dimi

    Tom

    Yassine

    Kevin

    Arnold

    Abder




    21-09-2018 om 08:14 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    14-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - FC Zemst zaterdag 15/9/2018 om 19u00

    Afspraak om 17u45 stipt!!!!


    ZA 15/09 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    ZEMST SP.(03746)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:BREYSSEM MATHEW(3)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN





    Selectie

    Niels

    Céderic

    Blomme

    Nico

    Ilir

    Flo

    Ian

    Dimi

    Tom

    Yassine

    Kevin

    Arnold

    Pauwel

    Wouter

    Adriano


    14-09-2018 om 07:49 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie FC Hever - SV Kobbegem zondag 9/9/2018 om 15u00
    ZO 09/09 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) KFC.HEVER(03748) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: SLAGVELDWEG - TERR.1
    SLAGVELDWEG 65
    3191 HEVER(2138)
    015/51.27.59
    REF:BULTYNCK LANDER(4)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Afspraak ter plaatse om 13u45!!!!


    Selectie

    Niels

    Lucas

    Blomme

    Nico

    Ilir

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Dimi

    Tom

    Yassine

    Kevin

    Abder

    Arnold




    07-09-2018 om 11:02 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    31-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie competitiematch tegen VO Steenokkerzeel zaterdag 1/9 om 19u00

    Afspraak om 17u45 stipt!


    ZA 01/09 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    K.STEENOKKERZEEL VO.(02660)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:DE HAES EDDY(11)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Selectie

    Lucas

    Céderic

    Blomme

    Nico

    Ilir

    Michiel

    Flo

    Ian

    Dimi

    Wouter

    Ruben

    Yassine

    Kevin

    Abder

    Joeri


    Verlof

    Niels

    Tom VDD

    Arnold


    Blessure

    Loic



    31-08-2018 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    29-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kareelcup 2019

    Deelnemer 21 is een mooie nieuwkomer!!


    RFC Knokke,vorig seizoen nog kampioen in de eerste amateurklasse,zakt met U9 van de Belgische kust af naar Kobbegem!!!

    29-08-2018 om 11:28 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    24-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie beker van Brabant SV Kobbegem - Vilvoorde United zondag 26/8 om 16u00
    Afspraak om 14u45


    Selectie
    ------------

    Niels
    Lucas
    Nico
    Ilir
    Ruben
    Michiel
    Flo
    Ian
    Dimi
    Wouter
    Tom
    Yassine
    Kevin
    Abder
    Joeri


    24-08-2018 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    17-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie beker van Brabant zondag 19/8/2018 om 16u00 Sporting Tange - SV Kobbegem
    ZO 19/08
    16:00 GROUP S CUP - D - HEREN K.SP.TANGE(05649) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: SINT-ANNALAAN - TERR.1
    SINT-ANNALAAN 674
    1800 VILVOORDE(2336)
    0495/70.87.80
    REF:DEBUSSCHER WOUTER(2)

    Afspraak om 14u45 ter plaatse!

    Selectie

    Niels

    Blomme

    Cedric

    Michiel 

    Flo

    Ian

    Loic

    Tom

    Joeri

    Abder

    Arnold

    Wouter

    Kevin

    Yassine

    Nico

    17-08-2018 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewijzigd voorbereidingsprogramma

    Voorbereidingsprogramma juli & augustus 2018 - SV Kobbegem

    Donderdag 19 juli - .20.u 00..

    Training. Geen mogelijkheid tot douchen!

    Zondag 22 juli

    ..10u ..

    Vertrek in Mollem om 8u Stagedag Hulst Nederland.

    1 x trainen + match?

    Dinsdag 24 juli

    ..20u ..

    Training. Geen mogelijkheid tot douchen!

    Donderdag 26 juli

    ..20 u ...

    Training. Geen mogelijkheid tot douchen!

    Zondag 29 juli

    16u00

    Match 1e ronde Croky Cup op FC Munkzwalm ( 2e prov ) om 16u00

    Dinsdag 31 juli

    .. 20u ...

    Training

    Donderdag 2 augustus

    20u15

    Oefenmatch SV Kobbegem - FC Mere

    (9de plaats in 3de provinciale D - Oost-Vlaanderen)



    Zondag 5 augustus

    16u00

    Match 2e ronde Croky Cup :

    SV Kobbegem - Jong Zulte

    (1ste) provinciale)

    Dinsdag 7 augustus

    ..20u ... Woensdag 8 augustus 19u30

    Training




    Match beker van Brabant op Wezembeek Oppem

    Donderdag 9 augustus

    .. 19u15 ...

    Oefenmatch FC Merelbeke beloften - SV Kobbegem

    ( 3e amateurklasse )

    Zondag 12 augustus

    16u00

    Match beker van Brabant :

    SV Kobbegem - V. Hofstade

    (3de plaats in 4de provinciale D)

    Dinsdag 14 augustus

    .. 20u ...

    Training

    Donderdag 16 augustus

    20u15

    Oefenmatch SV Kobbegem - Sk Steenhuffel A




    Zondag 19 augustus

    16u00

    Match beker van Brabant :

    Sp. Tange - SV Kobbegem

    (13de plaats in 4de provinciale D)

    Dinsdag 21 augustus

    ..20 u ...

    Training

    Donderdag 23 augustus

    19u30

    Oefenmatch KFCMZ Tollembeek - SV Kobbegem

    (8ste plaats in 3de provinciale D)

    Zondag 26 augustus

    16u00

    Match beker van Brabant :

    SV Kobbegem - Vilvoorde United

    (12de plaats in 4de provinciale D)

    Dinsdag 28 augustus

    .. u ....

    Training

    Donderdag 30 augustus - ..20 u ...

    Training

    Weekend 1 september

    Speeldag 1 van de competitie



    13-08-2018 om 14:45 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    10-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie beker van Brabant - zondag 12/8 om 16u00 SV Kobbegem - FCV Hofstade

    Afspraak om 14u45 stipt!

    ZO 12/08 16:00 GROUP S CUP - D - HEREN SV.KOBBEGEM(08419) -
    V.HOFSTADE(03526)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:PERDIEUS WIM(8)

    Selectie


    Lucas

    Blomme

    Nico

    Ilir

    Ruben

    Michiel

    Ian

    Dimi

    Loic

    Wouter

    Tom

    Arnold

    Yassine

    Kevin

    Abder

    10-08-2018 om 07:29 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)


    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!