Inhoud blog
  • En we gaan er weer vól tegenaan...
  • Goede voornemens maken, zorgde voor deze blog
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Psycholoog-in-spe
    Een psychologie studente met ambities
    29-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goede voornemens maken, zorgde voor deze blog
    Ja, zoals de titel al laat doorschemeren heb ik goede voornemens gemaakt. Ik noem ze persoonlijk liever gewoon 'doelen voor het jaar 2011' in plaats van 'goede voornemens'. Voornemens klinkt alsof ik dingen anders wil gaan doen in 2011 dan ik deed in 2010, maar dat is eigenlijk niet het geval. Er zijn gewoon dingen die ik graag wil doen, meemaken of wil behalen in 2011. Waaronder ook het bijhouden van een blog. En daar is dit het eerste begin van.

    Laat mij mij even kort voorstellen. Mijn naam is Alice (spreek uit als Ellis) en ik ben nu negentien jaar (geboren op 7 mei) en ik woon in Nederland, ik studeer daar Toegepaste Psychologie en ben tweedejaars. Ik heb een vriend die op 130 km afstand woont, dus we zien elkaar in de weekenden dat ik vrij ben. Ik moet nog een half jaar (t/m juni 2011) stage lopen en ik begeleid daarbij kinderen met ADHD en Autisme in de leeftijd van 12/13 jaar. Ik duld dit jaar geen zes meer op mijn lijst, of in ieder geval minder dan vorig jaar. Het liefste haal ik alleen maar achten, maar aangezien dat toch niet lukt, accepteer ik meestal ook wel een 7. Het doel is in ieder geval aan het eind van 2011 160/240 studiepunten te hebben, minstens. Mijn studie duurt drie jaar dus ik hoop ook in december 2011 met mijn scriptie te zijn begonnen (het voorwerk geloof ik). Daarnaast wil ik statistiek 1 volgen en halen aan de Universiteit van Amsterdam, dus daar zal ik ook achteraan. Vanaf midden/eind januari 2011 woon ik op kamers samen met een goede vriendin en zal ik zuiniger moeten gaan leven :), ben benieuwd of ik dat allemaal wel geregeld krijg. Op kamers wonen, boodschappen doen, koken, wassen, studeren, leuke dingen doen ... Nou ja, we gaan het zien, nietwaar? Ik heb er in ieder geval heel veel zin in!

    En nu ga ik jullie verlaten, want ik moet vandaag nog een hoop doen. Waaronder een bezoekje brengen aan mijn opticien voor een nieuwe meting en hopelijk een nieuwe (zonne)bril. Ik wens jullie nog een mooie dag toe!

    29-12-2010 om 17:06 geschreven door Alice  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per maand
  • 01-2011
  • 12-2010

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs