Inhoud blog
  • Einde van het project
  • Casino op het Hemelvaat
  • Vlaamse Kermis
  • Impressies van de Vlaamse kermis 22/05/2014
  • DE dag van de vlaamse kermis
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Start2work@vincenthof
    Leerwerkplaats IVV Gent
    03-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele foto's 03/05/2014
    Foto een: enkele bewoners gelukkig gemaakt met 'blinkende' nagels.
    Foto twee: parkeerplaats van de kapel :)

    03-05-2014 om 19:46 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Werken in het weekend:
    Vandaag de eerste keer meegelopen in de verzorging. Ik vind het echt leuk de bewoners beter te leren kennen, het zijn stuk voor stuk aangename mensen met elk hun karakter... Deze namiddag mag ik de bewoners gezelschap houden en Indien mooi weer, gaan wandelen met de bewoners. 
    Dit zijn leuke vooruitzichten, ik kijk er in ieder geval naar uit ! 




    03-05-2014 om 12:52 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto twee:
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    03-05-2014 om 00:00 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto een:
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    03-05-2014 om 00:00 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    02-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 5
    Na twee avonddiensten samen gelopen te hebben met verpleegkundige Tony, merk ik voldoende te hebben geobserveerd. De vorige dagen heb ik genoeg informatie vergaard, de eerste contacten met alle bewoners van buitenhof 1 zijn gelegd en ik voel mezelf klaar om de avondtoer grotendeels zelfstandig uit te voeren. Tony gaf mij dan ook groen licht. Tijdens de uitvoering kreeg ik voldoende ruimte om mijn taak zelfstandig uit te voeren. Indien nodig was Tony er om mij met raad en daad bij te staan en bij te sturen waar nodig, dit gaf toch nog altijd een veilig gevoel. Eindresultaat: de toer verliep super! Ik ben enorm blij met deze leerrijke ervaring die ons door VZW Vincenthof en IVV Sint Vincentius wordt aangeboden. Sigrid Hoornaert

    02-05-2014 om 23:53 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag 2 mei 2014

    'Brugdag', een dag zoals een andere in het leven van de start2workers@vincenthof.

    Alles (aan)leren om binnenkort volledig zelfstandig te doen.

    Bart











    02-05-2014 om 17:25 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    30-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Derde dag!

    Ik (kirsten) & Nilu hadden vandaag een dagdienst. We startten de dag vol goede moed en nieuwsgierigheid.. Ondanks de vele nieuwe informatie die ons gegeven werd, brachten wij het er goed vanaf, mits de goede en onmisbare steun van de hoofdverpleegkundige: Caroline. 
    Er was een drukke, maar aangename sfeer op dienst omwille van alle medecollega,s. Af en toe wisten we niet meer goed waar we waren of wat te doen, maar al gauw werden we bijgestuurd door Caroline. 
    We vinden het fantastisch hoe energiek de personeelsleden van WZC Vincenthof zijn, we hebben het gevoel dat dit een super project word!!! 
    Groetjes Nilu en Kirsten. 

    30-04-2014 om 12:48 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    29-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1
    Dag 1 van het project: "Start 2 work" voelde als het ware aan als een eerste schooldag. Vol goede moed en met een portie gezonde zenuwen stapten we samen het "avontuur" binnen. Met de verwelkoming van algemeen directeur Dhr. Coigniez en de uitleg over de missie en visie van het VZW Vincenthof werd de toon gezet. Vervolgens kregen we een rondleiding waar we bij de belangrijkste plaatsen in het gebouw bleven stil staan en informatie kregen. Al snel bleek wie er in de groep een goed oriëntatiegevoel had. In de namiddag konden we op een originele en speelse manier kennismaken met de mentoren. Ook al hadden we niet veel tijd om elkaar te leren kennen tijdens het "speeddaten", toch merkten de leerkrachten/stagebegeleiders dat er onmiddellijk een goed eerste contact werd gelegd. We sloten de dag af met een brainstorming over mogelijke animatieactiviteiten. Ik was erg onder de indruk over hoe we met z'n allen ideeën, de ene al wat origineler dan de andere, aan bod lieten komen. Ik ben er van overtuigd dat we met al ons enthousiasme, ideeën en doorzetting het project tot een goed einde zullen brengen!  Aan alle studenten: let's go for it! Sigrid Hoornaert

    29-04-2014 om 20:38 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    28-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat vooraf ging...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ongeveer een goed jaar geleden zijn de eerste stappen gezet in het samenwerken tussen WZC Vincenthof en IVV Sint-Vincentius bij het opzetten van een leerwerkplaats. Een innovatief project waarbij studenten verpleegkunde de kans krijgen om binnen een stage de volledige zorg over een groep bewoners op zich te nemen.  Het enthousiasme bij beide partijen was groot en al gauw waren de eerste formele afspraken gemaakt.

    Het project kreeg hoe langer hoe meer vorm: leerkrachten/stagebegeleiders met interesse werden gezocht, studenten solliciteerden voor deelname aan het project, de tijdlijn werd uitgetekend, opdrachten werden geschreven en doelstellingen werden uitgewerkt, personeelsleden en bewoners  werden ingelicht, de nodige vorming voor mentoren werd voorzien,…

    En toen was het er: 28 april 2014 de start van het project
    Een gezonde spanning voelbaar bij studenten, mentoren, stagebegeleiding en alle andere projectmedewerkers. Er is vooral veel goesting om er tegenaan te gaan, goesting om er een mooi en leerrijk afstudeerproject van te maken.

    Beste studenten: veel plezier bij het waarmaken van dit project, het zorgdragen voor de bewoners van Buitenhof 1 en voor elkaar!

    28-04-2014 om 20:55 geschreven door Tine Gillebert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)


    Archief per week
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs