Gisteren weer GazNatural in volle actie We moesten naar een event bij een "Mercado" een soort markt in een gebouw die iedere delegatie wel heeft. Het ging om een informatief event zoals gewoonlijk met video en animatie, koffie en frisdranken. Eens goed opgebouwd en goed bezig komt er plots iemand van de delegatie vragen naar onze vergunning. Bleek dat we die niet hadden. Dus konden we ons boeltje pakken en vertrekken. Kort dagje dus. Blijkt dat we nooit een vergunning aanvragen voor deze events, deze vergunning kost 1500 pesos, zo'n kleine 100 euro. Een groot bedrag dus voor hier. Daarom dat ze het er altijd op wagen om geen vergunning aan te vragen, een boete krijg je toch niet. Dus vroeg terug thuis en tijd om naar de Correos te gaan. De kaarten zijn eindelijk gepost. Houd je brievenbus dus al maar in de gaten!
Ondertussen eens el Palacio de Bellas Artes bezocht en daarna nog eens naar Chapultepec geweest om nog wat souvenirs te zoeken.
Vandaag ook een vrije dag, normaal ga ik koken met de patron, we gaan enkele desserts maken. Ik heb alvast enkele recepten vertaald in het Spaans zodat dat toch al wat vlotter gaat
Nu nog een kleine 2 weken stage te gaan en het zit er al op, kga het echt missen hier. De tijd vliegt echt voorbij... Maar terugkomen doen we zeker!
Gisteren een "event" voor GazNatural. Het was een gewone Coffee Break voor 200 personen, dus toch wel de moeite. Maar het was enkel het drankenbuffet met koekjes en chips dat we moesten verzorgen. Het was voor de delegatie van Azcapotzalco. We mochten niets van merk van GazNatural dragen hadden ze gezegd dus kwamen we gewoon in hemd. Bleek dat GazNatural die dranken aanbood voor een presentatie van de Delegatie. Om zo GazNatural te mogen leggen in die delegatie. Pure corruptie en omkoperij dus. Echt niet te geloven!
Vandaag had ik een extra vrije dag gevraagd. Ik ben naar Six Flags México geweest en het was super! Ik heb me zot geamuseerd. Om 8.30u vanmorgen vertrokken met de bus naar het metrostation en van daaruit naar Centro Universitario om daar de bus te nemen naar Six Flags Een goeie twee uur later aangekomen kon ik eindelijk binnengaan. Ik maakte gebruik van een "Experiencia VIP", je betaald dan wel de dubbele prijs maar je mag overal voorsteken in de rij Echt de moeite dat arrangement. Ik kon zonder problemen meerdere malen op de zotste attracties gaan. Enkel jammer dat de Batman-ride gesloten was, deze lijkt wat op de Vampire van Walibi. Maar voor de rest was het echt leuk. Het was de eerste keer dat ik echt alleen naar een pretpark geweest ben. En je let dan echt wel op andere dingen. Zo was het echt opvallend dat het park hier echt slecht onderhouden wordt. Een groot verschil buiten de parken in Europa. Niet dat het echt vuil was maar goed onderhouden was het zeker niet. En de thematisering had ik ook veel beter verwacht. Normaal zijn de parken van SixFlags toch dik in orde van thematisering, maar bij deze ontbrak er af en toe toch wel wat. Enkel het kindergedeelte was echt top gethematiseerd. De dark-ride (Dark-Knight coaster) was echt wel één van de betere dark-rides die ik al gedaan heb. Daarnaast was de Superman el ultimo escape ook echt de moeite (beetje zoals de Silver Star van Europa-Park). De dag vloog echt voorbij! Rond 17u30 ben ik dan doorgegaan want de meeste attracties begonnen te sluiten en om toch de drukte van het openbaar vervoer nog even voor te zijn ging ik richting bus. Eens aangekomen in het eindstation van de metro was er precies een invasie van politiemensen. Echt niet normaal, zeker 250 politiemensen aan het metrostation, en ze sloten alle wegen rond het station af. Er moet zeker iets gebeurd zijn. Dan maar te voet een eind verder gestapt want er kon geen enkele bus vertrekken, noch binnenrijden. Dan stond ik te wachten op mijn bus aan de grote baan, ik heb er zeker een half uur gestaan vooraleer er een bus met de juiste bestemmen én met plaats passeerde. Kwas echt opgelucht toen ik terug thuis was want in het donker is het hier niet echt zo gezellig rondlopen in México.