Beste sportvrienden : Morgen zaterdag training , om 13u vertrek aan Stadhuis van Raverschoot om zo enkele kilometers mee te rijden met die bende en daarna af te slaan en een toerke bij te doen , kwestie van de conditie op peil te houden he gasten ! see u
116 km over 14 ronden , dat was de opdracht voor Franky , Kristof , Bart , Jurgen , Davy en nog een tachtig andere renners. Mooi rondeke en van bij de start een poging van Davy om een vroege vlucht te forceren maar dat ging niet door . In de tweede ronde gingen vijf man aan de haal met Franky erbij . Iljo keisse en P Cochuyt sloten al vlug aan en zoals je wel weet , twas dus gebeurd . Iedere ronde werd het peleton met een 20 tal seconden achteruitgeslagen . We hebben elk van ons wel meerdere malen geprobeerd om in een groepje mee te schuiven maar uiteindelijk reden we voor de 26 e plaats . Davy sprinte 31e , Bart 35 e , Jurgen en kristof waren rond de 40 e plaats te vinden , na de wedstrijd hadden ze Davy over het hoofd gezien en werd 48 e gezet ( bij de waod hebben ze fotofinish , misschien een tip vo de kbwb ) . Het positieve nieuws is dat SUPERFRANKY 4 e eindigde en daarmee zijn uitstekende vorm toont , we zijn benieuwd om hem in Eeklo aan het werk te zien ? Keisse won voor Cochuyt , da zijn al niet de minste he , dus Franky een zeer mooie prestatie . Volgende week maandag rijden Franky , Bart en Davy het avondcriterium in Hulst ( ned. ) waar we een mooie wedstrijd en veel volk zullen zien . Aan allen het beste dus !
Vandaag met drie ploegmakkers van start in oedelem voor een wedstrijd van 114 km met enorm harde wind . De eesrte ronde waren Franky en Davy al eens weg geraakt met tien , maar in de tweede ronde was het menens toen we met twintig man weg reden van het peleton . Davy en Franky waren mee voorin samen met willems , van haverbeke , pauwels en nog andere serke mannen . Er werd stevig doorgereden en het peleton met Kristof daarin mocht na half wedstrijd de remmen al dichtknijpen . Door de vele aanvallen voorin werden er vier jongens gelost bij ons en het was vooral mario willems die stevig doortrok op kop . De laatste ronden werd er veel gedemarreerd en 3 ronden van het einde viel Davy uit de kopgroep weg met een lekke band en eindigde 16e , Franky reed naar de 10e plaats op 68 dln . Maxim debuschere haalde het voor Mario willems in een sprintje . Volgende donderdag staat Destelbergen ( ezc ) op het programma van Franky , Jurgen , Davy en Bart ( die vandaag won in massemen waod , meteen de vijfde zege voor onzen beer van evergem ) proficiat !!!
Categorie AB: (62 dln) 1.Davy Rauch (Eeklo, winnaar cat. A) 2.Christophe Van Den Broeck (A2) 3.James Fruytier (A3) 4.Angelo Saman (Stekene, winnaar cat. B) 5.Jonas De Vlieger (A4) 6.Dieter Van Den Stock (A5) 7.Steve Randles (A6) 8.Frank Van Hoeymissen (B2) 9.Kristof De Baets (A7) 10.Fabien Hanssens (B3) 11.Sven Van Hoyweghen (A8) 12.Alexander Clynhens (A9) 13.Andy Michels (A10) 14.Etienne Claus (B4) 15.Rudi Rabaut (B5) 16.Paul Rauseparck (A11) 17.Joachim Neyt (A12) 18.Wim De Wilde (B6) 19.Bart Jocqué (B7) 20.Gunther Van Driessche (B8) 21.Jens Daems (A13) 22.Karel Warnier (B9) 23.Joachim Meiresonne (A14) 24.Vanmarcke Tuur (A15) 25.Michel Bultinck (B10) 26.Kenneth Lauwers (A16) 27.Dries Verplanken (B11) 28.Diedrich Roels (A17) 29.Steven Alliet (A18) 30.Filip Troubleyn (A19)
Categorie F2: 1.Albert Huysmans (Rijkevorsel) 2.Theo Coudyzer 3.Luc Snels 4.Ludo Opdebeek 5.Roger Den Tijn 6.John Heyndrickx 7.Noel Rogge 8.Roger Beelaert 9.Roland Van Imschoot 10.Paul D'hoey 11.Freddy Arijs 12.Adri Van Loon 13.Patrick Elegheer 14.Eric Roels 15.Eric De Wilde 16.Henk Bolle 17.Luc Meheus 18.Firmin De Zutter 19.Gustaaf De Nil 20.Cees Van Rijsbergen 21.Onleesbaar Geschrift 22.Daniel Hauttekeete 23.Gino Goetmaeckers
62 vertrekkers en een klein rondje met opeenvolgende bochtjes , er werd hard gereden van bij het begin. Steven en Davy probeerden al vroeg weg te geraken maar tevergeefs . We hadden dan ook een beetje rustig meegereden en er ging 11 man aan de haal , na half wedstrijd vond Davy het gat ietsje te groot worden en reed met Clynhens het gat dicht in een ronde tijd .Steven en Kristof gaven beiden op , beetje te vroeg want het peloton kwam nog tot op 10 sec . van de 13 leiders . Davy zette van op 500 meter al de sprint in en kwam met 5 meter voorsprong over de streep en boekte zijn 2 e overwinning van het zeizoen . Na de wedstrijd mocht Davy een plasje afleveren bij de dopingcontrole . Pascal en Kristof reden hun eerste wedstrijd , pascal reed hem vlotjes uit .
De eerste wedstrijd was op 11 april te Westkerke (94 deelnemers) en daar heb ik na 70 km van de 90 gestopt. Ik was zodanig leeggereden dat ik maar gestopt ben, dus een uitslag heb ik niet echt.
De tweede wedstrijd was op zaterdag 18 april te Evergem (99 deelnemers) en dan heb ik de wedstrijd zonder enige problemen uitgereden en in het peloton over de streep gereden (71ste van de 99).
Bart , ik ( Davy ) en nog 84 anderen stonden om 15u klaar voor 118 km in en rond Zelzate . Mooie ronde die toch lastig werd gemaakt mede door de wind en de vele bochten .De eerste 4 ronden lag het tempo zo hoog dat niemand weg geraakte , de 2 sportvrienden zaten goed voorin genesteld en probeerden mee te gaan met een vlucht maar het mocht niet baten . 4 renners lukte dat wel en nog niet de minste , Cochuyt ,thys , schoonacker en nog ene waren gaan vliegen . Al vlug hadden ze een minuut voorsprong , het peleton liet begaan .Na 70 km wedstrijd reden nog 16 renners weg en Bart was mee , Davy had net geprobeerd met Sabo en Vanhaverbeke en moest even op adem komen . 20 man weg dus en Bart werd 13e en Davy 25e , toch wel een mooie uitslag en nog maar eens een bewijs dat we zeker ons mannetje kunnen staan bij de elite zc .
Hoi , vandaag richting Erpe mere om een mooi en selectief parcours te rijden bij de elite zc .86 vertrekkers en ik moet zeggen ik ken er bijna niemand meer van ? Bijna allemaal jonge snaken die staan te drummen om die ouwe kerels ( zoals ik ondertussen ) eens een koersles te geven . Moet zeggen dat ik wel van die ingesteldheid houd , dus deed ik mee he . En ja , bij de eerste klim kon ik mij niet houden en ik ging ervandoor met nog twee jonge gasten maar toen we tegenwind reden werd algauw duidelijk dat die oude mannen nog redelijk uit de verf komen . In de tweede ronde werden we ingehaald door een grote groep van 40 man . Half koers sloten er nog een paar aan en de rest was verloren . Met twee klimmetjes per ronde was het toch lastig en na 90 km koers lag alles uiteen . Ik zat in een derde groep en mocht zo als 33 e over de meet bollen met toch wel een goed gevoel , ben dan ook met fiets naar huis gereden om nog wat extra kilometers in de benen te hebben. Volgend weekend rij ik in zelzate ezc en hoop om eens top 20 te halen , blijven trainen dus .