Inhoud blog
  • wk voetbal nederland- Brazilië
  • Tour der france etappe 8
  • wk voetbal
  • tour de france etappe 3
  • tour de france etappe 2
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • voetbal (2)
  • wielrennen (4)
  • sport_analyse
    de strafste quotes en analyses!
    op deze website vindt je alle analyses van alle sportwedstrijden eveneens interviews en fot's.
    12-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tour der france etappe 8
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dag mijn liefste bloggers,

    na er enkele etappen tussenuit te zijn ben ik er weer. Er is best veel gebeurd met de opgave van Chris Froome in de rit over de kasseien, het tijdverlies van Alberto Contador, Nibali die als een volleerde kasseispecialist danst over de natte, glibberige kasseien en natuurlijk Jurgen Van Den Broeck die lang recht bleef maar uiteindelijk dan toch 3 dagen na elkaar op de grond gaat en dus zo zijn naam alle eer aan doet. Ook Talansky smakte al eens de grond in net als de held van de eerste etappen Marcel Kittel. Belkin haalt hun eerste zege met Lars Boom en Omega Pharma quick-step doet dit met matteo Trentin ook, Net als Lotto Belisol met Greipel dus ook al 1tje heeft. O ja de vele valpartijen eisten buiten Froome ook Frank al slachtoffer met een dijbeenbreuk.

    Vandaag stond er een pittige etappe op het programma met op het slot 2 venijnige klimmetjes en een finishklim. Het is een etappe die vluchters zullen aanspreken om dat deze veel kans maken voorop te blijven daar de sprinters hier zullen tekort schieten.  de slotklim in Gerardmer zal zowiezo slachtoffers eisen. We krijgen dus de verwachte vlucht met alweer Kadri. Ook Chavanel, Terpstra, Yates en Petit waren mee. Op weg naar de slotklim was het vooral à laise van het peleton. De vluchters kregen een klein kwartier als maximum bonus. Mondjes maat begon Astana het tempo wat op te drijven tot Saxo- Tinkoff het tempo begon te bepalen op weg naar de laatste 25 km met nog 3 hellingen. Op de eerste helling ging Kadri aan de haal, Chavanel wekte nog even het gedacht op te kunnen mee gaan maar moest toch passen. In het peleton ging Talansky voor de 2e dag op rij onderuit en gaat zo tijd verliezen. Nog voor de 2 grote tenoren hun versnelling plaatsen moet Van Den Broeck er al uit mede dankzij het labeur van saxo Tinkoff maar we moeten ook stellen dat hij een off day had, zijn benen wouden niet mee. Hij zal uiteindelijk 1'20" verliezen op Contador vandaag. Zo blijft de schade enigzinds beperkt maar wat zal dat worden in het hooggebergte? Hopelijk willen zijn benen dan wel mee. Ook kwiatowski, de man voor het klassement van opqs, moest al heel vroeg de rol lossen en verliest veel kostbare tijd. Contador versnelt een eerste maal en Nibali glijdt vlotjes mee in dat wiel. en Net op het moment dat je zou denken dat ze elkaar in evenwicht houden plooit Nibali en rijdt Contador toch een 3 tal seconden weg. Het is niet veel maar het geeft moreel en dat zou wel eens iets kunne zijn dat Contador nogal veel zal nodig hebben om die achterstand goed te maken op Nibali, hij is de beter klimmer, kan dansen op een fiets als geen ander maar zal moeten hopen op een inzinking van Nibali of seconde per seconde terug nemen. Het wordt nog een strijd van bloed, zweet en tranen. Op dat moment was ritwinnaar Kadri natuurlijk al lang binnengelopen, hij boekt zijn grootste zege uit zijn carriere vandaag, 1tje om in te lijsten.

    Rit uitslag

    1 Blel Kadri in 3u 49'48"

    2 Alberto Contador op 2'17"

    3 Vincenzo Nibali op 2'20"

    4 Richie porte op 2'24"

    5 Thibaut Pinot op 2'28"

    6 Jean Praud op 2'28"

    7 Alejandro Valverde op 2'36"

    8 Tejay Van Garderen op 2'40"

    9 Romain Bardet op 2'48"

    10 Sylvain Chavanel  2'54"

    algemeen klassement

    1 Vincenzo Nibali 33u 48' 52"

    2 Jakob Fuglsang op 1'44"

    3 Richie Porte op 1'58"

    4 Michal Kwiatkowski op 2'26"

    5 Alejandro Valverde op 2'27"

    6 Alberto Contador op 2'34"

    7 Romain Bardet op 2'39"

    8 Rui Costa op 2'52"

    9 Bauke Mollema op 3'02"

    10 Jurgen Van Den Broeck op 3'02"

    12-07-2014 om 00:00 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:wielrennen
    07-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tour de france etappe 3

    Etappe 3 op Engelse bodem.

    Al direct gaan Jean-Marie Bideau en Jan Barta ervandoor. Ze bouwen snel een voorsprong van zo’n 4 minuten op en daar blijft het verschil lang rond schommelen. Maar met nog 20 kilometer voor de wielen is het verschil tot onder de anderhalve minuut gezakt. Wat eigenlijk vanaf het begin al duidelijk was, is nu onomkeerbaar: de vluchters worden gepakt. In de natte straten van Londen bereidt het peloton zich voor op de massasprint. Giant-Shimano geeft een masterclass sprintvoorbereiding. Marcel Kittel wordt perfect afgezet, waarna de Duitser majesteitelijk naar de zege sprint. Niemand komt ook maar aan zijn wiel. De beste sprinter in de beste sprintploeg, een dodelijke combinatie. Peter Sagan wordt tweede, Mark Renshaw derde.

    1: Marcel Kittel

    2: Peter Sagan

    3: Mark Renshaw

    4: Bryan Coquard

    5: Alexander Kristoff

    102: Frank Schleck 1'05"

    110: Pierre Roland 1'05"

    123: Andy Schleck 1'05"

    204: Joaquim Rodriquez 2'04"

    Klassement na etappe 3

    1 Vincenzo Nibali

    2: Peter Sagan

    3: Michael Albasini

    4: Greg Van Avermaet

    5: Chris Froome

    9: Jurgen Van Den Broeck



    07-07-2014 om 00:00 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:wielrennen
    06-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tour de france etappe 2
    Vandaag staan we aan de start in York om 201 km verder te finishen in Sheffield. Dit is vandaag een Luik-Bastenaken- Luik op Engelse bodem. Al in de eerste minuten van de race gaan er zes coureurs vandoor. Ze luisteren naar de namen Perrig Quémeneur, Matthew Busche, Cyril Lemoine, David de la Cruz, Armindo Fonseca en Blel Kadri. Bart de Clercq maakt de oversteek en het zevental bouwt aan een maximum voorsprong van zo’n 4 minuten.

    Al ruim voor de meet is het gedaan met de vluchters. Op de beklimming van Holme Moss – 2e categorie – worden ze binnen gehengeld. Kadri is de laatste overlever en hij krijgt even gezelschap van Thomas Voeckler, maar dan moet de oude krijger toch weer lossen. Edet sluit zich vlak onder de top bij Voeckler aan en in de afdaling voegen ook Tony Martin , Cyril Gautier en Marcus Burghardt zich bij hen. Op Midhopestones, een klimmetje van de 3e categorie, wordt eerst het vijftal en vervolgens Kadri achterhaald. Tom-Jelte Slagter neemt het initiatief en het peloton scheurt. Een groep met 25 renners rijdt voorop, met daarin alle klassementsmannen. Ze krijgen gezelschap en het pelotonnetje groeit weer aan tot zo’n 70 man.

    Rolland en Peraud ontsnappen bovenop de Bradfield-klim en bouwen in de afdaling een voorsprong op. Rolland is de sterkste en hij gaat solo verder. Cannondale maakt erachter vaart ten faveure van hun kopman Peter Sagan. Al voor de loeisteile slotklim van Jenkins Road is Rolland gezien. Contador neemt het voortouw, Nibali in zijn wiel. Froome neemt net onder de top de aanval over. Powerplay van de drie grote mannen, maar met alle klassementsmannen aan boord wordt de afdaling ingezet. Op 2 kilometer van de meet gaat Nibali in de aanval. Niemand reageert aanvankelijk, daarna proberen Costa en Froome het gat dicht te rijden, maar het is al te laat. De Italiaans kampioen pakt de dagzege én de gele trui. Greg Van Avermaet wint dan nog het sprintje voor de 2e plaats. Wat ging dat zijn indien Nibali niet voor blijft?


    Uitslag rit 2

    1: Vincenzo Nibali

    2: Greg Van avermaet 2"

    3: michael Kwiatkowski 2"

    4: Peter Sagon 2"

    5: Tony Gallopin 2"


    Klassement na etappe 2

    1: Vincenzo Nibali

    2: Peter Sagan 2"

    3: Greg Van Avermaet 2"

    4: Michael Albasini 2"

    5: Chris Froome 2"

    7: Jurgen Van den broeck 2"

    8: Alberto Contador 2"


    Pittig gegeven Andy Schleck verliest vandaag meer dan een minuut en Rodriquez verliest hier maar liefst een kwartier!!


    06-07-2014 om 00:00 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:wielrennen
    05-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tour de france etappe 1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dag beste bloggers,

    eindelijk is het zover, het circus is begonnen. Alle renners zijn deze morgen van start gegaan in Leeds om 190 km verder in Harrogate aan te komen. We krijgen al meteen zoals gewoontelijk een vroege vlucht met de oudste renner Jens Voigt. ook de fransmannen Nicolas Edet en Benoit Jarrier tonen hun meteen. Met nog 100 km te gaan begint Jens Voigt aan een solotje. Hij neemt meteen 5 minuten op het peleton en laat zijn medevluchters 1'45" achter zich. Hij pakt alle bergpunten die te rapen zijn en dan is zijn doel binnen en laat hij zich noga vlug inlopen door het peleton. Zijn medevluchters werden al 20 km eerder gegrepen.  Zo weten we al meteen dat het een heel nerveus einde zal zijn, zeker als ene Fabian Cancellara weg springt op 5 km van het einde om zo een gooi te doen naar geel. Maar door het verschroeiend tempo van der pantzerwagen Tony Martin komt alles dan toch weer samen, de massasprint is een feit en dus kan Cav in zijn Engeland het geel om zijn schouders oden. Maar zijn droom valt in diggelen als hij begint in duel te gaan met Simon Gerrans, ze gaan beiden in de midden van de weg onderuit en nog een 3 tal renners gaan mee de grond in. Ze komen er allen met kleerscheuren van af buiten Cav. Hij blijft ontredderd zitten en tast naar de schouder. ondertussen wint Marcel Kittel oppermachtig de sprint en dus ook het geel. Sagan wordt tweede, Navardauskas derde. Kittel neemt dus groen en geel en de etappe in het engelse Harrogate. update etappe 2 : Cavendish gaat niet meer van start. hij moet geopereerd worden aan de schouder.

    1 Marcel Kittel

    2 Peter Sagan

    3 Ramunas Navardauskas

    4 Bryan Coquard

    5 Michael Rogers

    6 Chris Froome

    7 Alexander Kristoff

    8 Sep Vanmarcke

    9 Jose Rojas

    10 Michael Albasini


    05-07-2014 om 00:00 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:wielrennen


    Archief per week
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs