Het was GEWELDIG!!! Heel veel volk was er. Er kwamen zelfs mensen van Gent. We zijn jammergenoeg niet gewonnen. Twas echt een superdag!! 1 om nooit te vergeten
Hallo iedereen. Onze robot gaat nu al veel sneller. Alleen in de bochten heeft ze wat problemen soms. Ons hele groepje is nog een middagje gebleven om te werken want we hebben niet zoveel tijd meer over. De wedstrijd is namelijk 9 mei. Spoeien dus!!! Tot de volgende keer :)
Na de lange paasvakantie was het terug tijd om te programmeren. Onze robot doet het echt SUPER goed. We willen alleen dan hij sneller gaat. Nu gaat hij ook al heel snel. Over een paar weken is het al wedstrijd, maar wij zijn er al helemaal klaar voor. Tot de volgende keer.
Eindelijk kan onze robot heel het parcour doen. We zijn er trots op. Nu zijn we al klaar voor de wedstrijd maar onze robot moet gewoon nog ietsepietsie sneller kunnen gaan. Ik heb weeral een filmpje voor jullie als je die wilt bekijken. Ik zal hem er proberen op te zetten. Als jullie echt willen weten hoe onze robot eruit ziet zal ik er een paar foto's op zetten.Ik heb echt zin in de volgende les. Tot ziens.
Eindelijk is onze robot af. Ik heb nog een paar veranderingen toegepast maar nu zijn we aan het programma. Hij kan de zwarte lijn al volgen en hij kan het blikje al pakken. Nu nog alles achter elkaar plakken. We hebben ook al een filmpje dat ik heb gemaakt. Als het lukt zal ik het erop zetten. Tot de volgende keer 😉
Jippie onze EV3 is bijna klaar. We zijn ook al aan het programmeren voor robowedstrijd. Ik heb vooral de aan de robot gewerkt en Kiefer en Kevin hebben al geprogrammeerd. Volgende week zal onze EV3 klaar zijn en zal onze robot al rijden over de lijnen.
Het is nog wat wennen met bloggen maar ik krijg het al een beetje onder de knie. Nu verder met programeren bij STEM. De eerste les ging vlot en was heel leuk. We hebben bijna alles al ingevuld in onze map. Nu gaan we bouwen aan onze EV3.