Woensdag zijn J en ik naar Netsky gaan kijken in Club 69. Daar mogen 69 duo's binnen en wij waren er één van! :)
Terwijl we naar daar reden waren we uiteraard naar Studio Brussel aan het luisteren en er werden enkele vragen gesteld aan Sam Gooris. Er werd ook veel 'reclame' gemaakt voor het komende optreden van Netsky dat live te beluisteren zou zijn op de radiozender.
Na een beetje zoeken waren we uiteindelijk aangekomen op de parking van de VRT. Eerst moesten we langs de security passeren. Dat lukte ons door gewoon onze namen even te vermelden. Om het heel leuk te zeggen: J en ik stonden op de guestlist. Dan gewoon pijltjes volgen naar StuBru en we zouden er vanzelf wel komen. Op weg naar daar kwamen we toch wel niet Sam Gooris tegen zeker?! Het was echt grappig. We hadden hem zonet nog gehoord op de radio en nu zagen we hem daar gewoon lopen. Hij knipoogde naar mij omdat hij zag dat ik hem had opgemerkt. Ik kneep in J zijn hand om te vertellen wat ik juist had meegemaakt. Hij had het natuurlijk niet opgemerkt.
Hij was nog altijd een beetje nerveus. Ofwel omdat hij de weg niet zo goed had gevonden. Ofwel omdat hij over enkele minuten Netsky zou zien. Netsky zou te zien zijn op de vierde verdieping, maar eerst werden J en ik nog op de derde verdieping verwacht voor een kleine privérondleidingop de MNM-redactie door J's zus. Ze stelde ons voor aan enkele mensen en toonde waar zij zat om te werken enzo.
Nadien begeleidde ze ons naar Club 69, maar dat deed ze natuurlijk door op de StuBru-redactie even langs te gaan. Dan hadden we dat daar ook eens gezien. En dan mochten we binnengaan!
Ik vond het spannend en echt superleuk. Er waren ook camera's die het concert rechtstreeks zouden uitzenden. We kwamen dus op de radio (onze gillende stemmen), op tv (we stonden vooraan en zijn weldegelijk in beeld geweest) en op de site terecht (er werden foto's genomen waar ook wij op te zien zijn). Alle filmpjes zijn trouwens ook op de site te bekijken.
Boris van Netsy gooide op het einde een t-shirt in het publiek en gaf de rest gewoon aan degenen die voor hem stonden. Balen dus dat wij er geen te pakken hadden gekregen. Maar wij zijn wel één van de weinigen die een foto met hem konden maken. Hij is wel een beetje overbelicht, maar ja...
Nadien kregen we nog stickers mee van Netsky. Ik heb demijne aan J gegeven omdat hij er superblij leek mee te zijn en ik er eigenlijk toch niets mee zou kunnen doen.
J vond het het beste concert dat hij ooit had gezien. Hij was zo blij. Zo dicht zou hij Netsky nooit meer zien.
In het terugrijden reden we alweer verkeerd en dat heeft ons een omweg van tien kilometer gekost, maar uiteindelijk geraakten we toch thuis.
Vandaag kreeg ik mijn punten te weten van mijn herexamen en ik heb maar liefst een 16!! Dat is superveel voor een leerkracht die maximum 12/13 geeft, dus het moet echt wel supergoed geweest zijn. Ik ben echt superblij. Jammer dat het de meisjes niet interesseert.
Ze zijn trouwens naar de zee geweest voor vier dagen. Zonder mij en Jo. Ik word er zo verdrietig van dat als ik er over praat steeds tranen in mijn ogen krijg. Ik had het er over met J. Ik weet gewoon niet wat ik moet verwachten... Al een geluk dat ik K nog heb.
Morgen heeft J mij alweer gevraagd voor een BBQ. Ik doe dat graag en hij kan dat supergoed. Maar mijn mama is morgen jarig en ik vind het een beetje jammer dat ik haar zo 'alleen' laat. Mijn zus is immers ook al op reis... Maar ze zei dat ik het mij zeker niet moest aantrekken en dat ik mocht gaan. Ik wil het morgen toch niet te laat maken op de BBQ dat ik nog een beetje tijd met haar kan doorbrengen zoals ik vandaag heb gedaan.
Ik voelde dat ze iets wilde gaan doen dus besloten om naar de stad te gaan. Het was echt heel lang geleden dat nog eens met ons tweetjes te doen en het deed mij echt deugd. Ze is echt de beste.
08-09-2012 om 23:09
geschreven door Special K 
|