Hier weer een update van mijn jonge maar o zo drukke leven. Mijn navelbreukje is goed hersteld, intussen wel wat medicijnen moeten nemen omdat mijn pootje zo trilde. Wellicht groei ik iets te snel.
Mijn baasje had me zon kinderbadje gekocht, dikke fun is dat ! Gewoon even afkoelen als ze me buiten laten, verfrissend !
Op paasmaandag trokken we naar de Trudobron in Sint Truiden, een hondenzwemvijver. Mijn speeltje werd er in geggooid, ik er vliegensvlug achteraan. Tot ik voelde dat ik mijn poten daar niet op de grond kon zetten. Toen moest ik wel zwemmen. Niet zon prettige ervaring, gewoon omdat ik me een beetje verschrokken had. Komt wel goed, maar ik ga er toch niet meer zo gek inspringen hoor.
Wandelen hebben we ook nog dikwijls gedaan, korte maar mooie stukjes. Liefst van al loop ik los in het bos, dan oefenen we ook nog wat we geleerd hebben op school. Het is belangrijk dat ik naar mijn baasjes ga als er een fietser of jogger nadert. Ik moet dan mooi blijven zitten tot die voorbij zijn, niet altijd even gemakkelijk want ik zou ook willen meelopen
Op de hondenschool hebben we de pre-puppy klas goed doorlopen. We wachten nu tot we in de gele klas mogen aansluiten. Ik was wel wat verschrokken toen ik hoorde dat mijn vroegere klasgenoot Oggy in het asiel terecht gekomen is. Ok, hij maakte wel wat lawaai, maar daarvoor doet je baasje je toch niet zomaar weg hé
. Ben ik maar wat blij dat ik wel goede baasjes heb !
Het eten lukt ook nog goed, maar ik moet zeggen dat ik wel mijn voorkeuren heb
. Een Leonberger moet wat kieskeurig zijn, nietwaar ? Maar vermits ik een dikke 24 kg weeg zal ik het zo slecht nog niet doen. Tegenwoordig moet ik al de auto in op zon loopplank omdat ze me nog moeilijk kunnen opheffen.
Dé grote dag was toch wel gisteren hoor. We zakten of naar Berlare, naar onze eerste reunie met de nazaten van lions from dEs. Mijn papa en mama waren er niet, en ook niemand van mijn nestje maar wel zoveel nichtjes, neefjes, tantes en nonkels. Eerst elkaar besnuffelen, lekker ravotten en nadien wandelen. Het weer was niet al te best die dag, dus stonden er enorm veel plassen. Ik moet zeggen dat ik erg mijn best gedaan heb om door iedere plas te wandelen. Stikop was ik toen we terug aan het zaaltje arriveerden. Maar de anderen waren ook opvallend stil... Ik denk niet dat onze baasjes dat erg vonden want zo konden ze genieten van de heerlijke paella die er geserveerd werd. Een leuke dag, ik kijk al uit naar de volgende !
 
|