Welkom op de Blog van SP.a Groot Putte
SP.a Groot Putte

31-05-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huidige gemeenteraad bespaart vooral op successen vorige legislatuur .

Huidige gemeenteraad bespaart vooral op successen vorige legislatuur .

 

 

Tijdens de vorige legislatuur werden enkele projecten opgestart i.v.m. sociale woningbouw. Er werd hierover een akkoord gesloten met de huisvestingsmaatschappij , subsidies werden toegekend, bouwaanvragen opgestuurd en toegekend, het financiële plaatje besproken.  Dit alles werd indertijd goedgekeurd door de gemeenteraad .

Deze projecten worden afgeblazen, ondanks de torenhoge kosten dat dit met zich meebrengt . Kosten waar wij Puttenaars mee voor betalen . Een hoop geld dat verloren gaat aan advocaatskosten en boetes, terwijl men hiermee een groot deel van het sociaal woningproject mee zou kunnen verwezelijken .

De nood is hoog : meerdere jonge éénoudergezinnen, samengestelde gezinnen en gepensioneerden wonen in slechte omstandigheden of betalen een te hoge huurprijs waardoor ze in armoede terechtkomen .

Sp-a wil tegemoetkomen aan noden en dromen . Een warme samenleving , verdraagzaamheid en bovenal een stevig dak boven ons hoofd .

31-05-2013 om 16:41 geschreven door Linda Vanstalle SP.a voorzitter  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
20-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huurschatter.be
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vlaams minister van Wonen FreyaVan de Bossche (SP.A) lanceerde deze week huurschatter.be.
Op deze website kunnen huurders en verhuurders uit het Vlaamse Gewest achterhalen of de prijs die ze betalen of vragen voor een woonst correct is.

20-04-2013 om 08:08 geschreven door Linda Vanstalle SP.a voorzitter  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
16-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Putte Zorgt voor iedereen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Putte zorgt voor iedereen.

De voorbije zes jaar werd er al heel wat gerealiseerd in ons mooie ‘ groot Putte ‘ :  we zijn een ‘ hartveilige gemeente ‘ geworden met de aankoop van AED’s , rookmelders werden ons aangeboden , er werd aandacht geschonken aan mindermobiele parkings en de mantelzorgpremie werd een feit . Toch moeten we verder blijven werken zodat zowel jong als oud zich thuis blijft voelen in Putte . Het welzijn van iedere burger ligt me nauw aan het hart .

16-04-2013 om 22:47 geschreven door Linda Vanstalle SP.a voorzitter  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
op 15/04/2013 starten wij met deze blog.

wij danken jullie voor het volgen van onze activiteiten.

Groeten

16-04-2013 om 21:37 geschreven door Linda Vanstalle SP.a voorzitter  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


Foto

Blog als favoriet !

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


Archief per week
  • 16/09-22/09 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 15/04-21/04 2013

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • putte.s-p-a.be


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs