Ik ben Els Caers, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Sotelsje.
Ik ben een vrouw en woon in normaal in Geel maar nu eventjes tss de bergen van Marsens (Kleine België dat ik nu ff heb omgeruild voor de zwitserse bergen) en mijn beroep is Au Pair in de bergen.
Ik ben geboren op 09/02/1985 en ben nu dus 40 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Familiekoor Exsultate, Jeugdpastoraal Geel (het SOT) op cafe gaan, Me enorm amuseren en Me nu vooral vermaken in de Zwit.
Ik ben dit jaar enorm HAppy in de bergen met mijn 2de familie en ik heb mijn leven op een mooi rijtje!!! Maar heb Soms H
Nog 11 dagen en mijn avontuur in Zwitserland zit erop. Hoe denk jij dat ik dit beleefd heb?
Sot Elsje zit in de Zwitserse Bergen
En haar avontuur loopt op zijn einde
07-07-2007
FRANKRIJK
Het is hier heel zonnig en warm. Heb al ne zonnenslag opgedaan en daar goed ziek van geweest!! nu ff de was ingestoken en straks aan het heerlijke zwembad in de zon. Voor de rest heel warm (30°C) en geen zuchtje wind!!! te warm dus. Voor de rest is de camping super goed en het huisje valt ook heel goed mee. ga maar eens kijken op www.dragonniere.com Echt een aanrader. Maar veel schrijf ik niet!! uitgebreid verslag volgt als ik weer in zwitserland zit na 14juli maar ik geniet van het weer en de omgeving!! veel prachtige foto's en af en toe laat ik me horen via msn of via de blog!!