Sonia's Gaby
Gaby, evolutie van besluit tot ...
Inhoud blog
  • 20 september
  • Voorgeschiedenis
  • 19 september 2012
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Foto
    20-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorgeschiedenis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Hoi, ik ben een alleenstaande mama met 2 schatten van kids.
    Door de jaren heen heb ik heel wat meegemaakt waardoor ik op een bepaald moment gewoon gekraakt ben en me heb laten gaan. 
    Gevolgen : depressie, overgewicht, naar zwaarlijvig, naar obesitas naar morbide obesitas...
    niets kon ik nog en het werd een vicieuze cirkel.
    In de jaren werd ik een emo eter, werd er fybromialgie gediagnosticeerd, CVS en bij recente onderzoeken nog diabetes erbij.
    Deze blog zal men dagboek worden, dagboek van iemand die het heft terug in eigen handen wil, iemand die terug wil leven ipv geleefd worden, iemand die weet dat haar kids echt fier op haar zijn.
    Ik ben deze gestart na een eerste reeks onderzoeken bij eht obesitas team te Bornem. Ik weet dus eigenlijk nog niet, op dit schrijfmoment, of de Gaby (Gastric Bypass) door zal mogen gaan ....





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    20-09-2012, 11:31 geschreven door Sonia  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 september
    Vandaag start van de voorbereidingen. Eetpatroon aanpassen en extra hard op de tanden bijten, want bewegen blijft een hekelpunt met de fybro en cvs.
    Het is me gelukt om te ontbijten, magere yohurt met musli, en zelf bij het opstaan heb ik direct een glas smoothie gedronken (zelf gemaakt uiteraard).
    om tien uur mijn vers soepje gedronken en gewandeld tot de winkel om kleine boodschappen te doen.

    deze middag zoals beloofd samen met dochter aan tafel gezet en gegeten, waarom deed ik dat vroeger niet? het is zo simpel.

    deze namiddag was ik geveld en heb ik moeten slapen. Maar nadat ik dochterlief van school heb gehaald heb ik met stukje fruit gegeten en ben ik begonnen aan een gezond avondmaal :)

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-09-2012, 16:22 geschreven door Sonia  
    19-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19 september 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vandaag een belangrijke dag, met vele onderzoeken. Bloed, suiker, cadrio, longfoto's, chirurg en voedingsdeskundige.

    Dokter Van Gucht is zo een warme persoon, nam echt zijn tijd om alles uit te leggen over chirurgische vermageringsingrepen en nam uitgebreid de tijd om al mijn vragen te beantwoorden. Van al de mogelijkheden, bleef enkel de Gaby (Gastric Bypass)  geschikt voor mij.

    Doch moeten we nog de resultaten van de slaaptest en de gastroscopie afwachten, die zijn volgende week. 

    In afwachting van de operatie (gepland 12 november) moet ik wel al men voedings- en eetgewoontes aanpassen zodat de shock niet te groot is na de operatie. Daar hadden we Elke de Wit voor die me alles haarfijn heeft uitgelegd over mijn voeding pré operatief en postoperatief.

    Ergens begin oktober komt het team samen om alle resultaten te bespreken, en te beslissen of de Gaby kan doorgaan. 8 oktober zal ik het zelf weten.

    Het worden lange bange dagen ....



     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (7 Stemmen)
    19-09-2012, 00:00 geschreven door Sonia  
    Archief per week
  • 17/09-23/09 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs