Happy birthday to you in de wei staat een koe en die koe zegt I love you happy birthday to you!
Hieperdepiep hoera Amber is 3 jaar.
Dat hebben we samen met haar mama en mammie gevierd in de klas. Mama had lekkere cupcakes gebakken en die mochten de kleuters versieren. Dat was smullen. We kregen ook nog een leuk klascadeau, een mooie puzzel. Bedankt!!
Tijdens het thema muziek maakten we mooie muziekinstrumenten. Vandaag trokken we met onze fanfare door de school. Iedereen kon meegenieten van onze mooie muziek! Kijk maar mee!
Maandag was het feest in de klas, want dan was Ylana jarig. Ylana haar mama kwam samen met tante pannekoeken bakken in de klas. Dat was smullen! We kregen ook nog een leuk klascadeau, een memory van Jules.
Wat hebben we deze week al veel plezier gemaakt in de sneeuw. We mochten met de schepjes en emmers buiten. Zo maakten we sneeuwkastelen i.p.v. zandkastelen.
Maandag kwamen er 4 nieuwe kleuters nieuwsgierig naar onze klas. Welkom aan Juliette, Matteo, Finn en Stan. Het afscheid nemen lukt al prima en ze voelen zich al goed thuis bij ons in de klas!
De laatste dag voor de vakantie vierden we Massimo zijn verjaardag. Het was ook zijn laatste dag bij ons op school, want ze verhuizen binnenkort. We zullen je missen Massimo, veel plezier op je nieuwe school!
Dinsdag 4 december was het eindelijk zover! De Sint en zijn Pieten kwamen op bezoek. We begonnen onze dag met een lekker ontbijt met klaaskoeken en lekkere chocolademelk. Nadien gingen we naar boven om Sinterklaas en zijn Pieten te verwelkomen. Groot was onze verwondering toen we zagen dat Sinterklaas dit jaar alleen toekwam. Hij vertelde in paniek dat hij zijn Pieten niet kon vinden. We keken overal in het rond, zaten ze misschien op het dak? Nergens waren ze te bespeuren. Tot we plotseling het geronk van een motor hoorden. En ja hoor, daar zagen we de Pieten voorbijrijden. Gelukkig kwamen ze ook dit jaar naar onze school. In de namiddag kwam Sinterklaas naar onze kleuterblok. We verwelkomden hem met tal van liedjes en versjes, we lieten de pieten ook zweten! Ze moesten samen met ons verschillende dansjes uitvoeren. We kregen als slot lekkere chocolade en ook verschillende cadeautjes om mee te spelen in de klas. Bedankt Sinterklaas voor je bezoek en tot volgend jaar!
Tijdens onze pietenomloop konden we bewijzen dat we echte Pieten zijn! We mochten klimmen en klauteren. We deden dit zo goed dat we op het einde een echt Pietendiploma kregen!
Wat waren we fier dat we onze versierde schoen mochten klaarzetten in de klas. We stopten nog een wortel of een raapje in en legden er ook nog een brief bij. Wat waren we nieuwsgierig of de Sint 's nachts wel zou komen. De volgende morgen deden we met een bang hartje onze klas open, en ja hoor Sinterklaas was gekomen. Zijn twee Pieten maakten heel wat rommel in onze klas! Ze hadden ook al onze schoentjes verstopt! Gelukkig vonden we ze allemaal terug!
Ik probeer om af en toe eens te filmen in de klas. Dit neemt veel tijd om op de blog te zetten. Daarom heb in een link aangebracht waar ik een paar filmpjes op heb staan. Als je op onderstaande link klikt, kom je op een pagina waar je de filmpjes kan aanklikken. Veel plezier!!