We werkten twee weken rond het thema de brandweer. In de klas maakten we een brandweerhelm en brandweerslang. We mochten de branden blussen met de brandweerwagen! Taa toe taa toe..... We brachten ook een bezoekje aan de brandweerkazerne. Bedankt aan de brandweermannen en aan de mama van Timo om mee te helpen begeleiden!
We werkten twee weken rond het thema kleuren. De boze tovenaar had in het kasteel van koning kleurrijk alle kleuren weggetoverd! Dus moesten de kleuters meehelpen om alle kleuren terug te brengen, en dat deden ze supergoed! 2 dagen werkten we rond het kleur geel, blauw, groen, rood en oranje. De kleuters mochten telkens spullen in die bepaalde kleur meebrengen en mochten kleren aantrekken in die bepaalde kleur. Proficiat aan de mama's en papa's! We knutselden telkens in een bepaalde kleur. Op het einde van de week kregen de kleuters een kleurenboekje mee naar huis, zo kunnen de kleuters thuis nog wat verder oefenen met de kleuren.
Om ons thema dag en nacht leuk af te sluiten mochten de kleuters in pyjama naar school komen om een echte pyjama-party te houden. We startten de dag met een lekker ontbijt. (bedankt aan de mama's van Django en Dieuwke) Daarna mochten we een muzikaal pak doorgeven, met allerlei leuke spelletjes! Op het einde vonden we lekkere chocolaatjes!
Maandag mochten we 3 nieuwe kleuters verwelkomen in onze klas. Arne, Lore en Alex hebben zich al goed aangepast! We maken er samen een superleuk jaar van!
Ippe tippe toet een kusje op je snoet een pakje speciaal voor jou omdat ik zoveel van je hou dan komt er flip flap fluit een kusje voor je uit en ook veel wensjes warm en lief van je kleine hartendief!
Een heel gelukkig 2012! Laat het een jaar zijn vol van liefde, vriendschap, goede gezondheid, veel plezier,....
Vrijdag 23 december was het twee keer feest!! Want Massimo en Dieuwke (24/12) waren jarig!! Een heel dikke proficiat voor jullie alletwee! Hieperdepiep hoera!!
Donderdag 22 december was het zover! Kerstfeest in de kleuterblok. Iedere klas maakte heel wat lekkers klaar om van te smullen. We begonnen met hapjes met kinderchampagne. Daarna was het tijd voor een lekker soepje, hotdog en pizza! We eindigden met een heerlijk stukje ijstaart!! Tijdens het dansen zagen we plotseling iemand de trap afkomen! Het was de kerstman!! We kregen nog allemaal een lekkere snoep en mochten op de foto!! Het was een superleuk feest!!
Op woensdag en donderdag krijgen wij extra hulp in de klas van Tischa. Tischa zit in het vijfde jaar verzorging. Vorige week was ze jarig en trakteerde alle kleuters met een lekker stukje taart! Proficiat met je 17de verjaardag!!
6 december was het eindelijk zover!! Sint en Piet kwamen op bezoek! We startten onze dag met een heerlijk ontbijt met lekkere klaaskoeken en warme chocolademelk. Daarna was het al tijd om op de uitkijk te gaan staan! En ja hoor, daar kwamen Sint en zijn pieten aangereden in een prachtige koets. Deze werd voortgetrokken door Slecht weer vandaag en Amerigo. Terwijl Sint en piet een bezoekje brachten aan de kinderen van de lagere afdeling mochten wij kijken naar een toneel door onze juffen. In de namiddag was het dan onze beurt om de Sint te verwelkomen. We zongen liedjes, dansten samen met de pieten en kregen elk een lekker zakje snoep en mooie geschenkjes om te spelen in de klas.
Donderdag 1 december zetten we onze schoen klaar in de klas. We legden een lekkere wortel voor het paard, een fruitsapje voor de Sint en een chocomelkje voor Zwarte piet. Op onze grote brief schreven we wat we graag wilden in de klas.
En ja hoor, de volgende morgen lag er wat lekkers in onze schoen!! De zwarte pieten hadden weer gekke kuren uitgehaald, ze speelden met al ons speelgoed, maar vergaten om op te ruimen!! Foei foei foei!!
tijdens het thema sint en piet deden we een pietenomloop. De 'pieten' moesten klimmen, springen in de schoorsteen, kruipen door een schoorsteen, stappen op het dak, pakjes ooien in de schoorsteen,... En dit deden ze uitstekend! Daarom kreeg iedereen een echt pietendiploma!!