Op 16 mei was ik jarig, daarom bracht ik op dinsdag een lekker aperitiefke en chipjes mee naar de klas. Dat was smullen!! Na het zingen deden we ook nog een dansje! Bedankt lieve sloebers voor al die kusjes!
In de paasvakantie is Tristan grote broer geworden. Het broertje van Tristan heet Gabriël. Wij gingen op bezoek! Bedankt mama en papa voor de ontvangst!
tijdens het thema mijn mama en de baby kwam de mama van Lucas op bezoek met kleine Janne. Ze toonde ons hoe ze Janne wast. Wij vonden het heel erg leuk om zien!! Bedankt!
voor de vakantie kwamen er een paar peuters uit de crèche op bezoek in onze klas. We mochten Aurèlien, Dieuwke, Baptiste en Ruben verwelkomen. Zij konden al eens spelen in onze klas en een mooi schilderij maken.
De dagen voor carnaval hebben we allemaal een hoed gemaakt. De kleuters mochten kiezen welke hoed ze wilden maken. Zo waren er piraten, kabouters, prinsessen, politiemannen en clowns! Nog een beetje schmink en we waren klaar om naar huis te gaan!!
Maandag 14 februari stapten 24 kleuters in het huwelijksbootje! 12 koppeltjes uit de tweede en derde kleuterklas mochten in het gemeentehuis hun "ja"- woord geven! Wij mochten de bruidsmeisjes en bruidsjonkers zijn! Op school aangekomen was er een receptie met kinderchampagne! Ook de openingsdans mocht niet ontbreken. In de namiddag mochten we nog smullen van een lekkere huwelijkstaart, deze had de mama van Kobe voor ons gemaakt!