Kern: Wesley, Jan D, Stijn, Kim, Jonathan, Tom, Kevin, David, Chris, Elias, Ewout Bank: Korneel
We waren met 12 voor de wedstrijd tegen het voor ons gerangschikte Des Arts. De match kwam traag op gang, veel middenspel maar weinig mooi voetbal en weinig kansen. Snijders dreigde vanop links en Des Arts deed het vanop rechts met een schot op de keeper. Snijders kreeg snel een strafschop wegens (terecht) handsspel in de 16. Kim schoot koelbloedig in de linker benedenhoek (1-0). Kort daarna verstapte Kevin zich in zijn eerste match voor de Snijders. Hij probeerde nog 10 min maar lopen ging niet meer en Korneel kwam erin rechtsmidden waardoor Chris opschoof centraal. Het moest eigenlijk 2-0 zijn maar de scheids had niet gezien dat een bal met de hand van de lijn werd gered. In de resterende tijd viel geen gevaar meer te noteren.
De tweede helft begon slecht voor ons, een knappe actie van De Arts op rechts werd mooi afgewerkt in de rechter benedenhoek. Wesley was kansloos. Daarna kregen we het moeilijker. Vooral het middenveld moesten we uit handen geven en Des Arts kreeg nog enkele kansen, waaronder 2 op vrije trap. Tot overmaat van ramp viel ook Tom uit met een liesblessure, waardoor we de laatste 15 min met 10 verder moesten. Toch kregen we nog een kans, dribbel van Korneel, schot op doel, David kwam een voet te laat.
Ook Des Arts kreeg nog een kans op de overwinning, maar Wesley duwde de bal in hoekschop.
Doelpunt: Kim Geel: Kevin en Stijn (professionele fout) Gekwetst: Tom en Kevin
Bekervoorronde (29/10): Snijders - Davidsfonds om 16h op Wembley
Wesley
Pol Ivan Jan D Hein
Thomas Chris Korneel Kim
Elias
Niet! Jan (Club Brugge) Stijn (weekend) Jonathan Tom (gekwetst) Kevin (gekwetst) David (Club Brugge) Ewout (Club Brugge) Nicolas Kenny (weekend) Philip (geschorst) Pieter-Jan (reis) Bastien (nog niet speelgerechtigd) Bas (nog niet speelgerechtigd) Brecht (weekend) Pieter R Bart Jelle (weekend) Pieter L (weekend) Dirk