Ik ben emily, en gebruik soms ook wel de schuilnaam SNABBELTJE.
Ik ben een vrouw en woon in Belgie () en mijn beroep is mijn cavia verzorgen.
Ik ben geboren op 23/08/1998 en ben nu dus 27 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: paardrijden!!!!.
hallo ik ben SNABBELTJE
en ik hou super veel van paarden en cavia's ik heb zelf een cavia snabbel en ik ben dol op hem,
leuke sites en blogs over cavia's www.degrotecavia.nl www.bloggen.be/biggetjesvanguinea www.caviasite.nl heb je ook een leuke blog over cavia's? zet dat in mijn gastenboek en het komt hier op mijn blog!!!
cavia
11-12-2010
hooiruif
je kunt hooi op de bodem leggen maar dat blijft niet lang proper. ze trappen het plat, plassen erop. vies hè?? daarom kun je beter een hooiruifje aanschaffen. zo hebben ze altijd proper hooi ter beschikking.
we hebben Wiebel en Biscuit gewogen en gemeten. zo kun je bijhouden hoe veel hij groeit per maand. als je merkt dat hij afvalt (meer dan 50g.) is hij misschien ziek of vitamine tekort. ik heb ook zo'n boekje gemaakt!!!!!!! gewogen en gemeten in december: biscuit: 500 g. ong. 22.5 cm Wiebel: 520 g. ong. 23 cm
gewogen en gemeten in januari: Biscuit : 580g ong. 24 cm Wiebel: 620g. ong.24,5 cm