Hooi Skylandfans! We zullen nu weer even zeggen wie onze skylanders zijn. Want we hebben wat gewijzigd. Die van Vanessa zijn : Spyro, Trigger Happy, Whirlwind, Stealth Elf, Dark Spyro, Warnado, Sonic Boom, Wrecking Ball, Cynder, Chop Chop, Bash, Dino Rang, Camo en Zap. Die van mij zijn : Spyro, Trigger Happy, Drobot, Stealth Elf, Prism Break, Stump Smash, Flameslinger, Zook, Cynder en Lightning Rod. Nu weet je exact welke we hebben we gaan morgen nog wat aanpassen want we gaan dan nieuwe kopen en continu trainen.
Hooi Skylandfans! Het kampioenschap is bijna daar. Ik hoop dat jullie er naar uitkijken. Wij kijken er in ieder geval wel naar uit om jullie te ontmoeten en tegen jullie te vechten. En de 2 die uiteindelijk als laatste tegen ons winnen worden de kampioenen en krijgen geen beker maar allebei een medaille. Jullie hebben toch niet te veel zenuwen hoop ik want als je te veel zenuwen hebt kun je je niet op je maximaal concentreren op de gevechten. En dan gaan we ook nog zeggen dat je maximaal 10 skylanders mag meenemen in een zak maar je mag elke skylander maar 1 keer gebruiken dan doen wij dat ook. Nog veel oefenen en blijf geconcentreerd!
Hooi Skylandfans! Het spijt ons om dit te zeggen. Maar de filmpjes die we belooft hebben, kunnen we niet maken. Nogmaals sorry daarvoor. We kunnen er echt niets aan doen. Ik hoop dat jullie niet boos zijn op ons en dat jullie onze blog nu nog steeds blijven kijken. Over het kampioenschap, ik (de schrijver) kan wel komen dus het gaat wel door. Ik zou normaal naar de zee gaan met mijn grootouders maar ik heb het 2 dagen kunnen verzetten. Speciaal voor jullie.
Van het Skylandteam!
P.S.: Je kunt ons nu ook vinden op Spyro Skylanders Beta op de pc (computer of laptop). Vanessa's naam op Skylanders Beta is: Regen Luchtmist. De mijne is Winter Valkheld.
Hooi Skylandfans! Als jullie nog vragen hebben over ons dan mogen jullie die altijd stellen. Wij zitten er niets mee in. We zullen ze ook zorgvuldig beantwoorden. De filmpjes gaan we later nog plaatsen.
Hooi! Ik ga nu wat zeggen over de reacties. We vinden het altijd heel leuk als we reacties krijgen. En het is altijd wel leuk om te lezen dat jullie altijd zo enthousiast zijn over ons kampioenschap. Het is zo leuk dat al veel mensen op ons kampioenschap komen. Blijf kijken op onze blog en geef vooral niet op.
Ik ga nu wat uitleg geven over ons. Ik ben de schrijver die alle recenties schrijft: Seppe. En de baasin en eigenaares: Vanessa. Nu weet je wie de beste zijn. Dus blijf trainen om ons ooit te kunnen verslaan. En geef de hoop niet op.
Hooi Annelies! De kleuren werken niet meer dus daarom schrijven we in het zwart. Zodat we zeker weten dat dit zwart op wit word getypt. We zullen zeggen wie onze Skylanders zijn. Die van mij zijn: Spyro, Trigger Happy, Gill Grunt, Prism Break, Hex, Drobot, Stealth Elf, Flameslinger en Stump Smash. Die van mijn medewerker zijn: Spyro, Trigger Happy, Gill Grunt, Eruptor, Bash, Chop Chop, Stealth Elf, Sonic Boom, Cynder, Wrecking Ball, Wirlwind, Zap, Prism Break, Warnado, Ignitor en Dark Spyro. We zullen de volgende keer een filmpje maken en die er op zetten.
Hooi Skylandfans! Ik ga jullie wat uitleg geven over ons Kampioenschap. Als eerste moet je wel een gewone zwemzak meenemen met al je Skylanders in. We lenen er geen uit. Dus als je er geen bij hebt, heb je pech. Maar we spelen maar 5 gevechten OP DE WII. Dus als je niet met een wii kunt werken, zul je het thuis moeten leren. En zorg er voor dat al je Skylanders niveau 10 zijn anders kan je niet meedoen. En dan nog wat, je moet je eigen console en nunchuk meenemen.
Bedankt Tom voor je toffe reactie en je entousiasme over het toernooi. Het kampioenschap gaat pas later gebeuren want je bent tot nu toe de enige die gereageert heeft op onze recentie. Hopelijk vind je het niet erg. En vertel het door aan je andere Skyland-vrienden. Dat zouden we heel erg tof vinden. Maar natuurlijk gaan we later ook nog de gegevens zoals de tijd en de plek bespreken. Maar wat je MOET doen, is een zak meenemen en al je skylanders er in stoppen. Zodat je willekeurig kan kiezen, dan doen wij dat ook. Tot snel!
Als jullie echt van Skylanders houden, staan we altijd open voor een vriendschappelijk gevechtje! Vecht tegen de profs en win een mooie prijs, namelijk EEN HELE GROTE BEKER en de titel van de Skylandkampioen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Als je meer informatie nodig hebt, contacteer ons!
P.S.: Neem je eigen Skylands mee, we lenen er geen uit!
hoi ik ben vanessa en ik ben een grootte fan van skylanders. in dit bericht vandaag laat ik je wat meer weten over skylanders. eerst heb je allemaal skylanders die je in de speelgoed winkel kunt kopen. elke skylander heeft zijn eigen element. er zijn 8 elementen:magie aarde water vuur tech ondood wind en leven. dit zijn de magie skylanders: spyro double trouble wreking ball voodood. de aarde skylanders zijn:bash dino-rang prism break en terrafin die van water zijn slam bam zap wham shell en gill grunt die van vuur zijn ignitor sunburn eruptor en flameslinger die van tech zijn boomer drill sergeant dropt en trigger happy die van ondood zijn hex cynder chop chop en ghost roaster die van wind zijn wirlwind warnado sonic boom en lightning rod en die van leven zijn camo stump smash zoon en stealth elf
ik hoop dat julie dit bericht leuk vonden en als julie het leuk vonden hoop ik dat julie naar het volgende bericht zullen kijken tot binnenkort