Van Laere Tiziano - 7 De Mol Delfio - 3 Van Hulle Hannes - 1 Van De Vijver Bart - 1 Van Wingen Enzo - 1 Boon Kevin - 1 Hoornaert Brecht - 1 Own-goal - 1 BELOFTEN TOPSCORERS VAN LAERE A. Van Laere A. - 1 Noppe S. - 1 Delcour T. - 1 Neyt G. - 1* Van Assel K. - 2* Own-goal - 1 De Caluwe C. - 1 Giling J. - 1
VRIJDAG 31 OKTOBER OM 19u30 BELOFTEN BAZEL - SKW SELECTIE VAN LAERE A. - AZIZ - HELDERWEIRT - VAN ASSEL K. - DUMOULIN - D'HAENENS - VAN LANDEGHEM DELCOUR - HOORNAERT - GERARD - BALCI - VAN DAMME - TABET - BRACKE VERTREK OP PARKING SKW....OF LA LUNA OM 17u30 ADRES PATRIJZENWEG - 9150 BAZEL
De thuisploeg begon sterk aan de match met 3 opeenvolgende hoekschoppen, maar al vlug nam SKW de match in handen. Na een mooie inspanning kon Van Kenhove Elbaz bereiken, deze draaide mooi weg van zijn tegenstander en trapte naar doel. De poging ging net naast. Het was terug na een actie van Elbaz dat SKW kon dreigen. Elbaz werd foutief afgestopt,de vrijschop die daar opvolgde van Van Malderen werd door doelman Peelman gepakt. De volgende poging was van Van Laere, na vrijschop van Even kopte hij in de handen van de doelman. De wedstrijd verliep evenwichtig maar SKW kreeg de kansen. Na terug een mooie aanval kon Van Laere de bal voorzetten, de poging van Elbaz werd met veel geluk uit het doel gehouden door doelman Peelman. In de 18de minuut kon Van Malderen de bal hard en laag voorbrengen maar de kans werd gemist door Elbaz. Rond het half uur kreeg SKW het iets moeilijker maar doelman Criel had weinig moeite om zijn netten schoon te houden. In de slotfase van de 1ste helft was de grootste dreiging van SKW wat afgezwakt. Bij het rustsignaal was de teleurstelling te zien op de gezichten van SKW want i.p.v. een verdiende 0 2 voorsprong was het nog steeds 0 0. Bij de start van de 2de helft was het terug SKW die een kans kreeg, maar bij de poging van Elbaz bleef de bal onder het lichaam van doelman Peelman vastzitten. Waasmunster probeerde ook enkele aanvallen in elkaar te steken, maar door overhaasting kenden deze geen geluk. In de 58ste minuut lukte het dan wel voor de thuisploeg. De SKW verdediging werd uitgespeeld en de vrijstaande Catrysse kon van dichtbij, de op maat verstuurde voorzet, binnenkoppen. Dit kwam hard aan bij SKW. Er volgden nog wel enkele Wachtebeekse hoekshoppen, maar echt veel gevaar was er niet meer. De thuisploeg kon nog wel enkele malen dreigen via Catrysse, maar doelman Criel kon hem afstoppen. Het bleef 1 0. Bij SKW was de ontgoocheling groot. Een sterke 1ste helft met enkele grote kansen bracht niets op. In de mindere 2de helft gaf men niet echt veel kansen weg, maar één was genoeg om de match te beslissen. Eindstand 1 0.
ZATERDAGAVOND BINGO IN DE KANTINE ER ZIJN NOG STEEDS KAARTEN TE VERKRIJGEN
ZATERDAG 25 OKTOBER OM 16u00
SP. WAASMUNSTER SKW
Zaterdagmiddag gaat SKW op bezoek bij Sp. Waasmunster, een van de betere ploegen uit de reeks. Waasmunster verloor vorige week zijn leidersplaats aan Bazel. Deze 2de ploegen vochten vorige week om de 1ste plaats. Bazel won met 2 0. Het was de 1ste nederlaag voor Waasmunster. Ze verzamelden 19 punten. Waasmunster scoorde de meeste doelpunten(20) en ze kregen er maar 5 tegen. Catrysse is topscoorder van de reeks met 9 doelpunten. Enkele spelers scoorden 3x. Geen geschorsten.
Is SKW over de teleurstelling heen na het gelijkspel tegen Hamme-Zogge ?, het zou moeten want met Waasmunster als tegenstander zal men wakker moeten zijn. Waasmunster is een zeer wendbare ploeg, maar trainer Savas hoopt dat zijn ploeg daar een collectieve prestatie kan tegen op zetten. Destaercke(trouwfeest) is afwezig, maar voor de rest is iedereen beschikbaar. Van Malderen en Van Kenhove zijn er voor de 2de maal bij dit seizoen.
SELECTIE
CRIEL DE BUCK VAN MALDEREN VAN ASSEL G. VAN HULLE HERTELEER HAUTEKEETE
VAN LAERE T. ELBAZ EVEN DE WAELE VAN BAMBOST BAUWENS VAN KENHOVE Y. + 1
DE LEIDING IS IN HANDEN VAN
SCHEIDSRECHTER SPAERKEER KENNETH
GRENSRECHTER BOONEN PAUL
GRENSRECHTER ERAUW PATRICK
ADRES
FRANK BAURSTRAAT 8 9250 WAASMUNSTER VERZAMELEN OP DE PARKING VAN SKW OM 14u00
DE 1ste PLOEG KREEG AANMOEDIGINGEN VAN DE SKW-JEUGD Wachtebeke begint goed aan zijn match tegen Hamme-Zogge, maar kan niet echt een kans afdwingen. Hamme-Zogge daar en tegen scoorde bij zijn eerste kans. Een kans die ze aangeboden kregen door onzorgvuldig te verdedigen. Platteau nam het cadeau graag aan, en plaatste de bal mooi buiten bereik van doelman Criel in de hoek. 0 1. SKW was wat aangeslagen door deze weggever en moest daardoor de bezoekers wat meer in de match laten komen. Rond de 20ste minuut kon SKW enkele mooie aanvallen opzetten. Na samenspel tussen Van Laere en Elbaz kon Van Kenhove aangespeeld worden, aan de 1ste paal verdween de bal net naast. YANNICK HAD GEEN GELUK BIJ ZIJN POGING AAN DE 1ste PAAL De volgende aanval was een samenspel tussen Van Malderen en Van Laere. Deze poging ging over het doel. Wachtebeke was in deze fase van de match terug wat de betere, maar Hamme-Zogge kon toch af en toe eens dreigen. In de 38ste minuut had doelman Criel een schitterende redding nodig om de bezoekers van een 2de doelpunt te houden. Na de pauze probeerde SKW er alles aan te doen om de achterstand weg te werken, maar de bezoekende doelman liet zijn kunnen meer dan eens zien. De bal wilde er niet in voor SKW, maar door de impuls van een sterk ingevallen Even begon het geloof te groeien. In de 63ste minuut viel de gelijkmaker dan toch. Van Malderen, die in zijn eerste match van het seizoen een goede indruk naliet, scoorde met een mooi afstandschot de 1 1. DIEGO SCOORDE MOOI DE 1 - 1 Wachtebeke bleef zijn kans gaan, maar kende veel pech. Tot 3x toe werd het doelkader geraakt. Toen een goed leidende scheidsrechter er een einde aanmaakte liepen de Wachtebeekse spelers met teleurstellende blik de kleedkamers in .terug kon men niet winnen. Zou het volgende week lukken tegen SP. Waasmunster ?
FOOTFESTIVAL GROOT SUCCES Iedereen van harte dank voor het enthousiasme (zowel spelertjes als ouders) en de support! De ondersteuning van alle medewerkers maakte het mogelijk dat we een Foot-festival konden organiseren voor U-6 dat tot op heden over gans Vlaanderen in deze format ongezien was. Prioriteit was dat 85 kinderen deze middag het gevoel hadden om als winnaar naar huis te gaan. Geen podium, geen ceremonie, everybody happy! Wij als trainers hebben er evenzeer maximaal van genoten.
Graag ook nog eens iedereen (beloften + A-kern-spelers) expliciet bedanken voor de aanwezigheid en het leiden van de wedstrijdjes op alle terreintjes; chapeau! De spelers moeten weten dat gans SKW dit enorm wist te appreciëren. Zonder voldoende medewerkers geen vloeiende organisatie.
Bij deze wil ik ALLE medewerkers in naam van gans U-6 nog eens uitdrukkelijk bedanken. SKW: één club, één TEAM.
Voor wie het nog niet wist, "TEAM" is de afkorting voor "Together Everybody Achieves More".
Met Hamme-Zogge krijgt SKW het bezoek van een ploeg die één punt minder telt, maar met de komst van een nieuwe trainer hoopt om zo vlug mogelijk de weg naar boven te vinden. Na de gelijkspelen tegen Kallo en Daknam en de 3 nederlagen die daar op volgden, besloot de Hamse ploeg om een nieuwe trainer aan te wijzen. Dit had meteen effect, want er werd op het veld van Gerda gewonnen met 2 4. Een week later was Bazel te sterk, maar het vertrouwen is terug gewonnen. Ze scoorden 13 doelpunten(De Maere 7 goals), en kregen er 18 tegen. Hamme-Eogge moet het wel doen zonder de geschorsten Dosseray, Van De Velde en De Maere.
Bij SKW komen de langdurende gekwetsten stilaan terug. Van Malderen Diego en Van Kenhove Yannick zijn er voor de eerste maal bij. Het is te hopen dat ze kunnen meewerken om de nederlaag van vorige week te doen vergeten. Deze nederlaag kwam hard aan in de ploeg, want na de 4 op 6 dacht men dat ze vertrokken waren om een goede reeks neer te zetten.
SELECTIE
CRIEL DE BUCK DESTAERCKE VAN ASSEL G. VAN HULLE HERTELEER HAUTEKEETE
VAN LAERE T. ELBAZ EVEN DE WAELE VAN MALDEREN VAN KENHOVE Y. BUYSE - BAUWENS
ZONDAG 19 OKTOBER VAN 10u00 TOT 13u00 U6 - FOOTFESTIVAL 2 TEGEN 2 +++++++++++++++++++++ ZATERDAG 25 OKTOBER SKW'S BINGO KAARTEN TE VERKRIJGEN BIJ HET BESTUUR
Na de 4 op 6 was het vertrouwen groot bij de spelers van SKW om Doorslaar partij te geven, en in de openingsfase was dit ook te zien. Bij de eerste echte aanval kreeg SKW een reuze kans. Elbaz werd goed aangespeeld op zijn flank, hij verstuurde een gemeten voorzet op het hoofd van Bauwens. Van dichtbij verdween de kopkans over de dwarsligger. SKW liet zich niet van de wijs brengen en bleef iets beter voetballen dan de thuisploeg. Het was dan ook wat verrassend dat de thuisploeg op voorsprong klom in de 16de minuut. Na slecht uitverdedigen kon De Mul vrij aan de 2de paal een voorzet van dichtbij verzilveren. Er was natuurlijk nog niets verloren want SKW bleef de betere ploeg, al was het vooral alleen via stilliggende fases dat er dreiging kwam. Rond het half uur werd het spel wat slordiger maar de thuisploeg maakte daar weinig gebruik van. Bij een persoonlijke actie van Even zag het er even gevaarlijk uit, maar bij een actie teveel leed hij balverlies. In de 37ste minuut zorgde een uitworp voor gevaar. Bij de doorgekopte bal van Hautekeete probeerde Van Bambost met een halve omhaal, maar de bal ging enkele meters naast. In de slotfase van de eerste helft probeerde SKW alsnog de bordjes gelijk te krijgen, en dit vooral via de bij momenten onhoudbare Elbaz. Deze speler claimde ook terecht een strafschop nadat hij een duw in de rug kreeg. Even later was Elbaz terug te vinden in de gevaren zone, maar zijn kopbal van dichtbij viel recht in de armen van de doelman. Aan de overkant had de thuisploeg bijna meer geluk. Na een vrijschop net voor het strafschopgebied, had SKW een redding op de lijn nodig om tegen geen 2 0 achterstand aan te kijken. De laatste kans was dan weer voor SKW. Op hoekschop kon Hautekeete mooi inkoppen .maar de bal ging net naast de paal buiten. Rust 1 0. Met veel goede hoop begon SKW aan de 2de helft, maar het werd al vlug met de neus op de feiten gedrukt. In de 53ste minuut kon Laureys geheel vrij de bal binnenkoppen na een hoekschop. Deze dekkingsfout was het einde voor SKW, want nadien viel het stil. Ze probeerden nog wel iets aan de achterstand te doen via o.a. een vrijschop van Van Hulle en een kopbal van Van Laere, maar na deze pogingen kwamen ze bijna niet meer in de zone van de waarheid. Toen thuisspeler Colman zijn poging van op 35m zag binnen vallen was het helemaal over voor SKW. Een keiharde 3 0 eindstand stond op het bord. Volgende week is Hamme-Zogge de tegenstander, hopelijk kunnen de spelers dan iets rechtzetten.
SKW maakt de korte maar moeilijke verplaatsing naar Doorslaar. Vorig seizoen werd een hard bevochten punt behaald op het veld van Doorslaar, de ploeg die op dit moment net als Wachtebeke met 6 punten staat. Deze 6 punten werden behaald tegen Daknam(1-0) en Tielrode(0-2). De matchen tegen o.a. St-Pauwels, Zaffelare, Gerda en Bazel verloren ze nipt. Ze scoorden 6 goals en kregen er 9 tegen. Ze hebben geen geschorsten, maar missen net als Wachtebeke enkele spelers door blessures.
Bij Wachtebeke was men vorige week uiteraard tevreden over de puntendeling tegen Haasdonk, maar men beseft dat het tegen Doorslaar heel moeilijk zal worden. Een zege is belangrijk om in de onderste regionen te kunnen verdwijnen, dit geld natuurlijk ook voor Doorslaar. Bij SKW zal er niet veel veranderen in vergelijking met vorige week. Geschorsten zijn er niet tegen Doorslaar.
SELECTIE
CRIEL DE BUCK DESTAERCKE VAN ASSEL G. VAN HULLE HERTELEER HAUTEKEETE
VAN LAERE T. ELBAZ EVEN DE WAELE VAN BAMBOST - BAUWENS - OSMAN - DELCOUR
ZATERDAG 25 OKTOBER SKW - BINGO TAL VAN MOOIE PRIJZEN KAARTEN TE VERKRIJGEN BIJ HET BESTUUR SKW HRS HAASDONK1 1 FOTO'S ZIJN VAN KRIS TULKENS https://plus.google.com/photos/107511875246839236087/albums/6066828988649546705?authkey=CKeZxvrYyonNogE YOUS SCOORDE DE VERDIENDE GELIJKMAKER Haasdonk kwam sterker uit de startblokken dan Wachtebeke en ze kregen dan ook de eerste mogelijkheden. Eerst via een kopbal en nadien na vrijschop, beide kansen misten het doel. In de 12de minuut was er dan balverlies op het middenveld van Tabet, maar met een inspanning kon hij zelf zijn fout herstellen. Haasdonk kreeg van de Wachtebeekse verdedigers enkele vrijschoppen cadeau aan de rand van het strafschopgebied, maar ze misten een specialist om daar dankbaar gebruik van te maken. Na een kwartier spelen kwam SKW iets beter in de match. Elbaz werd mooi vrijgespeeld met een lange bal door Van Assel, maar zijn actie leverde alleen maar een ingooi op. Aan de overkant was het vooral opletten aan de rechterkant. Van Acker werd enkele malen goed de diepte ingestuurd, maar telkens was de voorzet niet goed of kon hij verijdeld worden. De match begon na een half uur spelen alsmaar meer en meer vast te zitten. Bij SKW was er nog wel een hoekschop te noteren, maar deze werd afgefloten voor een duw fout. In de laatste 10 minuten voor rust werd de match iets bitsiger . Na eerst een gele kaart voor Van Hulle volgde eenrode kaart voor Haasdonk. Volgens scheidsrechter De Beelde ging De Wilde iets te hevig door. Haasdonk reageerde meteen na deze rode kaart met enkele snedige aanvallen, maar echt verontrusten deden ze SKW doelman Criel niet. In de 40ste minuut kon SKW de score openen, maar Elbaz werd afgevlagd voor buitenspel. In de 44ste minuut volgde dan een rode kaart voor SKW speler Herteleer. Te geweldig in het duel vond scheidsrechter De Beelde. Net als bij de rode kaart voor Haasdonk waren hier ook de meningen verdeeld. Beide ploegen gingen met 10 man de rust in. Na de rust kwam Bauwens in de ploeg voor Tabet. De 2de helft begon niet goed voorSKW, want na balverlies greep Van Hulle aan de noodrem. Rechtstreeks rood was zijn straf. Doelman Criel was attent op de vrijschop die volgde na de rode kaart. Enkele minuten later werd de uit blessure terugkerende Hautekeete vervangen door Delcour. De match, die wat aan het stilvallen was, werd in de 60ste minuut opgeschrikt door een penaltyfase. Ook hier waren de meningen over verdeeld, maar de scheidsrechter legde de bal toch op de stip. Hendrickx gaf doelman Criel geen schijn van kans. 0 1. KAAY WAS KANSLOOS BIJ DE STRAFSCHOP VAN HAASDONK Met een man minder en een 0 1 achterstand zag het er niet goed uit voor SKW. Trainer Savas herschikte zijn ploeg en doordat Haasdonk zich al vlug terugtrok om de voorsprong te verdedigen, kon SKW op karakter op zoek gaan naar de gelijkmaker. Haasdonk had de ene fout na de andere nodig en daardoor ontstond er meer en meer gevaar voor hun doel. Op korte tijd moesten ze enkele hoekschoppen weggeven. Op een van de hoekschoppen, getrapt door Bauwens, kon Van Assel naar doel koppen. De kopbal werd volgens de Wachtebeekse spelers met de hand tegen gehouden, maar de scheids had dit niet opgemerkt en gaf een hoekschop. Doelman Van Steen had een redding nodig om de poging van Destaercke uit zijn doel te houden. In de 75ste minuut kreeg SKW een grote kans om de gelijkmaker te scoren. Een vlug genomen vrijschop van Van Laere bracht Elbaz alleen voor doelman Van Steen, deze kon de bal uit de voeten van Elbaz halen. Even later was er wat paniek in de Haasdonkse verdediging met een terugspeelbal gepakt door de doelman als gevolg. Door het vroeg uit de muur komen van de Haasdonkse spelers liep deze kans van op 7m op niets uit. HET VEEL TE VROEG UIT DE MUUR KOMEN VERHINDERDE KANS VOOR SKW DE ENE VRIJSCHOP NA DE ANDERE VOOR SKW ZORGDE VOOR DOELGEVAAR Wachtebeke bleef niet stil staan bij deze gemiste kans en bleef maar proberen om de gelijkmaker op het bord te krijgen. In de 84ste minuut kreeg SKW dan uiteindelijk wat ze verdienden.Destaercke probeerde na een vrijschop van Van Assel zich enkele malen in schietpositie te wringen, dit lukte niet maar de bal kwam toch voor doel. Elbaz scoorde van dichtbij de 1 1. Even later kon Elbaz zich nog eens doorzetten, maar meer dan een hoekschop leverde dit niet op. Het was het laatste wapenfeit van de match. 1 1. Dat men met 9 tegen 10 nog verdiend een achterstand kon ophalen tegen een van de kopploegen maakte dat er bij de SKW spelers een gevoel van tevredenheid heerste.
Zondag ontvangen de jongens van trainer Savas het sterke Haasdonk in de sportstraat. Haasdonk is al jaren een ploeg die terug te vinden is in de bovenste regionen, maar elk jaar net naast de promotie grijpt. Haasdonk staat op de 4de plaats met 9 punten. Ze wonnen tegen Zaffelare(1-2) en Tielrode(4-1). De andere punten werden verzameld door gelijk te spelen tegen St-Pauwels(2-2), Gerda(0-0) en Bazel(1-1), allemaal ploegen die bovenaan te vinden zijn. Ze scoorden tot nu toe 9 doelpunten en kregen er 5 binnen. Ze hebben geen geschorsten.
Bij SKW was men uiteraard tevreden over de eerste zege van het seizoen, en die was meer dan welkom met de match tegen Haasdonk in het vooruitzicht. Na lange tijd is er eindelijk ook wat goed nieuws te melden uit de ziekenboeg, want enkele van de langdurige gekwetste spelers zitten in de beloften selectie en gaan een korte tijd op het veld verschijnen. Voor Van Heyghen komt de match nog wat te vroeg, maar Hautekeete is na enkele weken terug speelklaar.
SELECTIE
CRIEL DE BUCK DESTAERCKE VAN ASSEL G. VAN HULLE HERTELEER HAUTEKEETE
VAN LAERE T. ELBAZ EVEN DE WAELE VAN BAMBOST + ? + ? +?
TRANSFERS '16-'17 IN De Maesschalck Steven (KVVE Massemen) Van Wingen Enzo (AZ Muide) Boon Kevin (AZ Muide) De Mol Delfio (KVV Zelzate / Westdorpe) Lambert Kevin (St.-Pauwels) Steinweiler Tim (Ertvelde Utd.) Balkan Osman (VSV Gent) Gilling Jarmo (Terneuzen) UIT Van Malderen Diego ( Zwijnaarde ) Herteleer Tim ( stopt ) Van Kenhove Yannick (St-X-Winkel) Even Mattis (St-X-Winkel) Elbaz Yousef ( ? ) Bauwens Rutger (Bassevelde) Van Damme Jordy (Beervelde) Van Lierde Kristof (Beervelde) Verleyen Nicolas ( ?) BLIJVERS Van Laere Tiziano Delcour Tanguy Hautekeete Piet Verschraege Davy Tavernier Thomas Van Bambost Benji Gaspard Yuhin Criel Kaay Van De Vijver Bart Van Laere Alessio De Meester Gian Van Hulle Hannes
De Waele Andy
T1 KAYIM SAVAS T2
T1 - DOELMANNEN DE BUCK DIMITRI
SPELERS
CRIEL K. GASPARD Y. VAN DE VIJVER B. HAUTEKEETE P. VAN HULLE H. VERSCHRAEGE D. DELCOUR T. DE MEESTER G. VAN BAMBOST B. VAN LAERE T. VAN LAERE A.
KEEPERTRAINER Helsens Gaston SPELERS De Buck Dimitri De Waele Andy Herteleer Tim Van Hulle Hannes Van Laere Tiziano Van Heyghen Jurgen Van Bambost Benjamin Hautekeete Pieter Hoornaert Brecht D'haenens P-J Destaercke Claudio Helderweirt Kim Delaruelle Cedric Verougstraete Cedric Bracke Ken Delcour Tanguy Van Laere Alessio Gerard Angelo Van Kenhove Nick Burm Niels Van Kenhove Yannick Buysse Djamel Criel Kaay Van der Jeugd Gianni Dumoulin Mathieu Bauwens Rutger Van Assel Guy Elbaz Youssef Van Malderen Diego Van Damme Jordi Even Mattis Schellinck Tim Tabet Karim Osman Van Assel Kevin