Heikant Zele - SK Wachtebeke 2-5
Met een onuitgegeven ploeg door het ontbreken van Lucas Iterbeke, Dylan en Jeffrey Deweirdt wegens vakantie, de gekwetste Ermin Mesic en door ziekte gevelde Chiara Van Dooren hebben we een fantastisch resuultaat behaald op het veld van Heikant!!
Reeds van bij de aftrap zagen we een gretige bezoekende ploeg waarin iedereen met volle overtuiging en een zeer goede ploeggeest er tegenaan ging. Na al een paar keer gevaarlijk te zijn geweest kwamen we rond de 10de minuut op voorsprong dankij een doelpunt van Zeno De Fleurquin mooi aangespeeld door de bedrijvige Lorenzo Van Pachtenbeke. We bleven het de thuisploeg lastig maken en een knap schot vanuit de tweede lijn van Andreas Raveel zoefde net naast. Het was maar uitgesteld want Zeno, wat was die sterk vandaag, ging met de bal aan de haal en ondanks veel trek en sleurwerk van een Heikantse verdediger nette hij zijn tweede doelpunt. Heikant kwam af en toe eens opzetten maar onze verdedigers Eldin Hasic, als laatste man en Achiel Cattoir en Andreas Raveel met in hun rug een attente doelman Paul Ingels lieten zich van hun beste kant zien en hadden weinig moeite met hun tegenstanders. Ook Jarne Seye, onze gelegenheids spelverdeler werkte als naar gewoonte zeer hard op een voor hem zeer moeilijke en ongewone positie.
3-0 werd het toen een vrije trap, of was het een hoekschop (?), van Andreas door een goed gevolgde Arthur Bracke werd binnengeschoten. Wat later kon de thuisploeg toch een doelpunt aantekenen zodat de ruststand 1-3 was.
De tweede helft was het evenbeeld van de eerste al lieten we Heikant iets meer vrijheid. Zeno, steeds goed opgesteld deelde kwistig goede passes uit en op een daarvan kon Arthur de 1-4 aantekenen. Isaak De Coninck, reeds zeer goed ingevallen in de eerste helft, kwam opnieuw in de ploeg, vocht voor elke bal en liet zich niet onbetuigd in de verschillende duels welke hij aanging en waarin hij en meestal als overwinnaar uitkwam. Een zeer ver schot van Eldin Hasic werd gered door de doelman. We combineerden vrij goed zowel over rechts als over links en Andreas probeerde het nog een drietal keer met een ver afstandsschot maar deze misten de goede richting of werden onderschept door de doelman. Toch werd het nog 1-5 door Zeno die hiermee zij derde doelpunt aantekende in deze wedstrijd, zeer zeker niet slecht voor iemand die normaal gezien steeds in het doel staat. Heikant scoorde nog een tweede keer wat de eindstand op 2-5 bracht.
Een geweldige proficiat aan allle spelers van mijn ploeg die vandaag door een goede ploeggeest en hard voor elkaar te werken ervoor gezorgd hebben dat we ondanks de vele afwezigen toch met een hechte en sterke ploeg op het veld stonden.
Zij die voor dit resultaat zorgden waren: Paul Ingels, Eldin Hasic, Jarne Seye, Andreas Raveel, Zeno De Fleurquin, Arthur Bracke, Achiel Cattoir, Isaak De Coninck,Lorenzo Van Pachtenbeke
01-04-2012 om 09:51
geschreven door Herman 
|