FC Azalea - SK Wachtebeke 1-3
Vandaag hebben we, tot nu toe, onze beste wedsrtijd gespeeld van dit seizoen. Na een aarzelend begin dat Azalea toe liet om reeds in de eerste minuten op voorsprong te komen begonnen we aan een prachtige wedstrijd!
Met mooie combinaties, weinig dribbels en veel passen, trokken we het laken naar ons toe wat resulteerde in een knappe goal van Jeffrey Deweirdt. Achteraan werd zeer goed en verstandig verdedigd door Ermin Mesic, Andreas Raveel ( ook uitstekend in de opbouw) en Chiara Van Dooren maar vooral door Jarne Seye die een fantastische wedstrijd speelde! We kregen nog een anantal kansen maar voorlopig hield de thuisploeg nog stand. De rust werd bereikt met 1-1 op de bordjes.
In de tweede speelden we nog sterker dan voor de rust. Ons middenveld met Jeffrey, een beetje ongelukkig in de afwerking, aan het commando bleef goed combineren en voor het eerst dit seizoen, kwam er langs Paul Ingels, Louca De Pauw en Lorenzo Van Pachtenbeke veel gevaar over de flanken. Een mooie aanval werd ingezet door Andreas die met een knappe pas Lucas Iterbeke bediende welke op zijn beurt Paul aanspeelde die de verdiende 1-2 scoorde.
Lucas bleef de bal opvragen en Azalea was nergens meer. Toch was het nog opletten geblazen zolang de voorsprong niet groter werd maar doelman Zeno De Fleurquin was, als het al eens nodig was, bij de pinken. We kregen de ene hoekschop na de andere maar konden geen kansen omzetten in een doelpunt tot in de allerlaatste minuut Louca een oververdiende derde goal aantekende.
Wat me vandaag het meest plezierde is het goede voetbal dat we hebben gebracht waarin Peter en ik veel dingen hebben gezien welke aangeleerd zijn op de training. We stonden echt als een team te voetballen en dat kan allen nog maar beter worden als iedereen traint met volle inzet en doet wat van hem gevraagd wordt.
Eeen dikke proficiat aan iedereen van een meer dan tevreden trainer!
20-11-2010 om 14:34
geschreven door Herman 
|