Wat krijgen onze kindjes te eten... Alle opvangkindjes eten samen, ieder op zijn ritme. Waar nodig bieden we hulp aan.
Er wordt telkens een weekmenu samengesteld waar voldoende variatie in zit zoals alle groenten en vis en vleessoorten met aardappeltjes.
De maaltijden worden steeds met grootste zorg bereid en wij geven de voorkeur aan verse maaltijden.
Het middagmaal wordt opgediend rond 11u en om 15u45 is het tijd voor het 4-uurtje. Gedurende de hele dag krijgen de kindjes regelmatig drinken aangeboden.
Het middagmaal bestaat uit aardappeltjes, verse groentjes en vlees, vis of kip. Bij het middagmaal wordt er plat water gedronken.
Het 4-uurtje is bij de kleinsten een fruitpapje, bij de groteren (ongeveer 18maanden) fruitsalade, boterhammetje met gezond beleg, yoghurt of fruitsap.
Als de voeding van je kindje moet worden aangepast op doktersadvies kan dit met de begeleidster besproken worden.
Wat eten we vandaag? Week 8: van 16 tot en met 20 februari 2009
Voor de allerkleinsten En wij die al een beetje groter zijn
Maandag: - Wortelpuree. - Wortelpuree met kabeljauw. - Fruitpapje met appel, - Mueslicake. kiwi en banaan.
Dinsdag: - Puree met venkel. - Aardappel met venkel en ei.
- Fruitpapje met appel, - Bananen - tiramisu. banaan en sinaasappel.
Woensdag: - Puree met broccoli. - Aardappelen met broccoli en kip.
- Fruitpapje met peer, - Kabouterdrank. banaan en appel.
Donderdag: - Pasta met groentekrans. - Pasta met groentekrans en ham.
- Fruitpapje met appel, - Appeltaart. kiwi en banaan.
Vrijdag: - Pompoenpuree. - Pompoenpuree met kalkoen.
- Fruitpapje met peer, - Chocoladepudding. appel en kiwi.
08-02-2009 om 00:00
geschreven door Liesbeth 
|