Skireis Pius X
Inhoud blog
  • Dag 6
  • Dag 5
  • Dag 4
  • Dag 3
  • Dag 3

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    10-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2

    Goeienavond beste bloggelingen

     

    Vandaag was het zover, de eerste skidag! We keken er al weken naar uit en waren supernieuwsgierig wanneer we deze ochtend voor de eerste maal de bus namen richting Dachstein West ( ons skigebied in Gosau ).

     

    De leerlingen die skiles volgen ( beginners ) maakten kennis met Brumsiland, het paradijs van koning Gerd Ghoos. Koningin Chris Meesen stond allen ten hulp  om gecontroleerd in ploeg naar beneden te skiën, met vallen en opstaan uiteraard! Maar wees maar zeker dat ze vandaag al heel wat vorderingen gemaakt hebben. Proficiat aan alle beginners!

     

    Onze “gevorderde” skiërs mochten in het begin de pannenkoekenlift nemen om al een keertje te wennen aan de eerste dalingen. We merkten al dadelijk dat ze razendsnel vertrouwd waren met het skifahren. We zochten dan even later ook al dadelijk hogere oorden op. Onder een zalig zonnetje hebben we menig berg bedwongen. Vermoeid maar voldaan zijn we met de bus teruggekeerd naar onze thuisstek. Well done brothers and sisters!

     

    Geniet van een filmpje

     

    http://www.youtube.com/watch?v=Mglw_i2pcU0

     

    en enkele foto’s ( zie onderaan )

     

     

    Onze leerlingen zijn op dit moment een heerlijke douche aan het nemen en aan het navertellen over hun geweldige eerste dag. We zijn natuurlijk zeer blij dat alles vlot verlopen is!

    Deze avond staat er nog een quiz op het programma en daarna zullen de oogjes snel toevallen om er morgen weer een dikke lap op te geven!

     


    See you tomorrow guys and girls!

     

     

    Die Begeleidung















    10-02-2013, 17:16 geschreven door Skireis Pius X 2013  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 01 vervolg

    En hier zijn we weer!

     

    Nog maar net terug van een heerlijk diner, een heus sneeuwballengevecht en volgeladen met ski’s, skibotten en skistokken.

     

    Ook hadden we vandaag een jarige in ons midden: Jolien Broeckmans. Dat konden we natuurlijk niet ongevierd laten.

     

    We maken er niet te veel woorden aan vuil: geniet van enkele sfeerbeelden en filmpjes van dag 1!

     

    Klik op http://youtu.be/9zL2ziq1pJM

     

    @Gerd Ghoos: We hebben je instructie-DVD al bekeken in de bus en natuurlijk strikt nageleefd! The locals hebben al verscheidene keren naar The King of Brumsiland gevraagd. Wann komt der Gerd Züruck?

     

     

    Skigroeten uit het prachtige Gosau!

     

















    09-02-2013, 20:04 geschreven door Skireis Pius X 2013  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1: Een veilige aankomst!

    Goeiemorgen beste bloggers!

    Jaja, hier zijn we weer, het blogteam!
    Jullie kennen ons ongetwijfeld van vorige edities zoals

    www.bloggen.be/skireis2010
    www.bloggen.be/skireis2011
    www.bloggen.be/skireis2012

    We zijn zeker van plan om daar een succesvol vervolg aan te breien voor de skireis anno 2013!

    Wij zijn ondertussen veilig en wel gearriveerd in het mooie, besneeuwde Gosau! Na een rustige ( dat denken wij althans ) en vlotte busrit kwamen we al zingend op het skilied van Netsky – Live Today  aan. Na het uitladen van die loodzware koffers, hebben onze pupillen nu even de tijd om zich op te frissen en te herstellen van de busrit. Zo dadelijk volgt er nog een ontbijtje om weer op krachten te komen en dan gaan we de frisse buitenlucht opsnuiven!

    We wilden jullie alvast op de hoogte stellen met dit kort berichtje. Jullie horen ongetwijfeld nog meer van ons!

     

    Voor de allereerste blog, de begeleiders:

    Jos Theunis
    Piet Dingens
    Michel Dusart
    Dirk Van den Broek
    Jan Van Aeken
    Bart Thys
    Chris Meesen
    Kris Essers
    Hanne Carmans

    09-02-2013, 09:21 geschreven door Skireis Pius X 2013  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 14/01-20/01 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs