Tijdens de boekenweek is het altijd tof om eens een echte auteur te leren kennen. Brigitte Minne kent er wat van. Ze vertelde honderduit over haar vele boeken.
Nu er eindelijk eens een serieus pak sneeuw ligt, kunnen we niet laten om eens een lekker sneeuwballengevecht te houden. We worden al vlug door de persfotograaf van de weekbode gespot. Straks prijken we met een mooie foto in de krant.
Met heel veel groenten van alle lieve, steunende ouders...................... en ............ heel veel vaardige vingers van vierdeklassers.....................werd er een heerlijke soep gemaakt.Mmmmm! Jammer dat niet iedereen kon proeven. Volgend jaar voorzien we er nog wat meer!!!!
In het vierde leerjaar van Sint-Lutgart werd een nieuwe ridderorde gevormd. De orde van " De Chocolade Cupcake" kon de schatkist van het Sterreboskasteel openen. De graven en gravinnen leerden hun voorouders uit lang verleden tijden kennen en beleefden een heerlijke namiddag.
Ook dit jaar kreeg ik weer een schitterend verjaardagsfeest. Lise en Priscilla toonden hun bakkerstalenten. Ook Hayk maakte met z'n mama een prachtige taart, bedankt hoor voor al dat lekkers. DJ Robin liet ons onze favoriete nummertjes kiezen. We zetten samen enkele danspasjes. Bedankt lieve kids!!! het was SUPER!!!!
Op maandag 26 maart werden we door vele lieve mensen naar de hallen van Schiervelde gevoerd. Daar mochten we weer heel wat balsporten ontdekken.Geniet mee van de foto's.
Dat pesten dom en belachelijk is willen we uitschreeuwen!! De move die we ertegen deden was kleurrijk en creatief!! Heel veel enthousiasme ging uit van iedereen.
Wij zijn hard tegen pesten !!!! Want pesten is dom en belachelijk ................ zingen we. Vandaag bezochten we de tentoostelling in Diezie. Geniet maar mee....