Leesportfolio opdracht 3
Inhoud blog
  • Verlossing
  • Zelf op ontdekking
  • Schokkend nieuws
  • Iets ondekt...
  • Even mijzelf voorstellen...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    04-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schokkend nieuws
    Ik heb eergisteren op de website van Yahoo deze kop gezien: ZORGEN OM VERMISTE VROUW UIT WITNEY. Ik twijfelde even aan mijzelf of het over Megan gaat of niet maar toen ik haar foto zag, was ik het zeker. Ze wordt vermist. Sinds zaterdag al. Ik heb daarna gegoogeld en op de website van BBC stond dat Megan en Scott ruzie hadden op zaterdagavond en sindsdien heeft niemand haar nog gezien. Ik was die avond in Witney. Ik heb een paar glazen gedronken en ik wou Tom zien, dus pakte ik de trein naar Witney maar wat er daarna gebeurd is, herinner ik mij niet meer. Ik heb een black-out gekregen. Dat heb ik al vaker gehad, maar ik ben zeker dat Scott haar niets heeft aangedaan, zeker niet nadat ik gezien heb hoe hij omgaat met haar, maar al die berichten verwijzen naar Scott. De politie kijkt alleen naar de echtgenoot omdat ze niet op de hoogte zijn van het bestaan van de minnaar. Misschien ben ik wel de enige die van zijn bestaan op de hoogte is. 
    De volgende dag is de politie langsgekomen en ze vroegen mij wat ik deed die zaterdagavond. Ik heb natuurlijk gelogen, maar volgens mij geloofden ze mij niet. Daarna gingen ze gewoon weg. 
    De dag erna ging ik naar de politie en vertelde hen wat ik die dag, de dag waarop ik Megan met haar minnaar zag, gezien heb. Ik wou Tom helpen omdat ik weet dat niemand anders dan ik dit kan doen, maar in plaats van hem te helpen, heb ik mijn eigen positie verzwakt en bovendien heb ik er Scott geen dienst mee bewezen, terwijl dat nu juist de reden is waarom ik erheen ging. Ik had geen andere keuze dan een bericht te sturen naar Scott met de boodschap dat ik iets nuttigs weet over Megan. Hopelijk antwoordt hij. 
     


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs