Spanje/Portugal 2017
Inhoud blog
  • terug thuis
  • Collioure
  • Caceres
  • Evora
  • Fatima
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Santiago de Compostela

    Van Bilbao zijn we door het binnenland naar Santiago de Compostela gereden; het is een prachtige route die door het natuurpark Picos de Europa loopt, langs bergriviertjes, tussen imposante rotsen en door schilderachtige dorpjes. Het was wel even heel druk op die kleine weggetjes omdat toen wij er waren er ook een etappe van de Vuelta gereden werd en er kwamen honderden supporters afgezakt om de renners toe te juichen.

    Our trip from Bilbao to Santiago de Compostela took us through a beautiful national park (Picos de Europa).

       

    De route die wij volgden is ook de weg naar Compostela; onderweg zagen we tientallen pelgrims, jong en oud, sommigen alleen, sommigen met twee of in een klein groepje. Allemaal met een grote rugzak en een pelgrimsstaf. In Compostela komen ze dan toe op het grote plein vóór de kathedraal en daar zie je vreugdetaferelen, er wordt gejuicht en gezongen, er worden foto's gemaakt en er wordt vooral veel gerust. Speciale sfeer.

    We followed the same way the pelgrims take when they go to Santiago de Compostela; we saw many of them, old and young, men and women, all loaded with a big backpack and all carrying a pelgrims stick.

    En er gebeuren echt mirakels in het heiligdom Compostela...we zagen een levend standbeeld dat in de lucht zweefde...

    Miracles happen in the holy town Compostela; we saw a living statue, floating in the air...





    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs