Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten
Over mijzelf
Ik ben Herman Moons, en gebruik soms ook wel de schuilnaam .
Ik ben een man en woon in Leopoldsburg (België) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 26/07/1994 en ben nu dus 30 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
PP Rubens Siegen
Secretariaat: reuniesiegen@live.com
18-03-2010
Overlijdensbericht Van Hoorde Marc
Heb net van Van Hoorde Dirk vernomen dat zijn broer Marc Van Hoorde °24.03.1954 overleden is.
Groetjes Katrien Van Hoey
Reacties op bericht (4)
13-06-2012
overlijdensbericht Marc Van Hoorde
dit is een vrij late reactie, maar alsnog wens ik mijn blijken van deelneming over te maken. Marc was zowat 5 jaar ouder dan ik zelf en ik reageer vooral omdat ik vermoed dat ik met Dirk in klas heb gezeten (1970). Het 6° leerjaar bij mr. Godts opnieuw verenigen zou misschien wel leuk zijn ? Beste groeten,
Johnny Beschuyt
13-06-2012 om 23:46
geschreven door Johnny Beschuyt
25-03-2010
Stiefvader van Marc
Beste allemaal , De familie dankt U allen voor de blijken van medeleven bij het heengaan van onze zoon en stiefzoon. Marc is na een zware longontsteking en onderliggend longkanker trauma vorige donderdag zachtjes ingeslapen in het bijzijn van zijn dierbaren en gesterkt door de zalving der stervenden. Hij werd gisteren , op wat zijn 56 ste verjaardag zou zijn , in intieme kring uitgestrooid te DEURNE na crematie . Wij zullen hem allen zeer missen en hem niet vergeten. Hij was zeer moedig tot op het einde van zijn getormenteerd leven .
Vriendelijke groeten ,
Suzanne MUYSERS zijn moeder en Aimé DE SAEDELEER Kapt Cdt TTr o.r. stiefvader en de andere kinderen VAN HOORDE en hun families
25-03-2010 om 18:49
geschreven door Aimé DE SAEDELEER
22-03-2010
Overlijdensbericht Van Hoorde
Ook van ons innige deelneming van ons allen hier aan de hele familie. Hebben hem ook nog héél goed in herinnering. Hij woonde een straat boven ons op de Heidenberg. Veel dingen meegemaakt , goede en ook minder goede. Toffe tijd gehad samen we zullen hem blijven gedenken !!
Patrick & Francine Van de gehuchte - De kegel.
22-03-2010 om 12:52
geschreven door Van de gehuchte Patrick
21-03-2010
Overlijdensbericht van Marc Van Hoorde
We hebben Marc goed gekend in Siegen en in Bensberg en hebben samen een groot stuk van onze tienerjeugdjaren samen mogen beleven. 't Was alleszins een mooie tijd waar we nog steeds graag aan terugdenken ! Onze innige en oprechte deelname aan de familie.