We werkten deze week rond het thema "Circus" in de klas!
Het werd een knotsgekke en gezellig drukke week!! (vandaar slechts enkele fotootjes :) )
We werkten samen aan onze voorstelling van circus BOEMPATAT!
Er werden uitnodigingen en ticketjes gemaakt! Onze klas werd versierd met een circustrein vol dieren!
We speelden met circuspopjes in een kleine circustent, we luisterden naar circusmuziek, we knutselden enkele spulletjes voor onze circusshow en daarnaast was het vooral oefenen, oefenen en nog eens oefenen! :)
Vol spanning keken al onze circusartiesten uit naar onze eigen circusshow... op vrijdag was het eindelijk zover!
Van krachtpatsers tot koorddanseressen, van leeuwentemmers tot clowns, van jongleurs tot acrobaten én tovenaressen... Iedereen was van de partij!! Ook jullie waren talrijk aanwezig, waarvoor DANK!!
Het werd een SPETTERENDE show!! Iedereen zette zijn beste beentje voor! Ook de kleuters van Juf Greet! (die na circus Boempatat ook geweldige show neerzette!)
De beloning in de namiddag was dan ook méér dan verdiend! Samen popcorn smullen en leuke circusfilmpjes kijken!
Het was een fantastische week!!
PS: Wie leuke foto's/filmpjes heeft van onze circusvoorstelling BOEMPATAT mag deze altijd doormailen naar de juf!
tamara_vandenbril@hotmail.com of tamara.vandenbril@sint-hubertusschool.be
Naar aanleiding van het thema "Circus" gingen we vrijdag (na de pizza's) samen met de kindjes van Juf Greet nog even op stap naar Circus Pipo op de Heideplaats! Het circus was nog gesloten, maar we gingen alvast een kijkje nemen naar de circustent en de circusdieren! En we hadden geluk... we mochten zelfs een kijkje nemen in de circustent!
Kan je lekker pizza eten, je moet dat toch eens doen!
Pizza met tomaten, hesp én paprika!
Vind ik echt de beste! Mama-Miaaa!
We werkten deze week rond het thema "Pizzeria" in de klas!
In het pizzarestaurant konden onze kleuters à volonté pizza's bestellen én opsmullen!
Er was zelfs een pizza delivery per fiets! ;)
We knutselden ook een pizza aan de hand van een recept en we speelden enkele pizza spelletjes!
Vrijdag was het feest! Samen met de kindjes van juf Greet bestelden we een heleboel pizza's bij pizza Napoli in Hemiksem! Deze werden op school geleverd en 's middags opgesmuld! Op 1-2-3 waren de pizza's verdwenen! ;)
Knip-knip knipt de schaar, alle krullen uit mijn haar!
Even kijken in de spiegel wat het wordt... Véél te kort!!
We werkten deze week rond "De kapper" in onze klas.
De week startte een beetje in mineur...
We zouden maandag op bezoek gaan naar de kapper school, maar deze uitstap viel letterlijk in het water! :(
Omdat de uitstap niet meer kon verplaatst worden, bleven we die dag gewoon op school.
Geluk bij een ongeluk: ter compensatie mochten onze kleuters samen naar de goochelshow gaan kijken van de 1ste kleuterklasjes, wat dan weer wel fijn was...
We vlogen er dinsdag dan maar zelf in!! Het was onmiddellijk erg druk in ons kapsalon! Een heleboel kappers gingen aan het werk! Haartjes wassen, knippen, drogen, krullen leggen, ... Er stonden ook 2 kapperspoppen in de klas én er lagen ook een heleboel kappersboeken én gekke pruiken! We lieten ons volledig gaan! :)
Op woensdag mochten we zelfs echte gel, mousse of haarlak gebruiken! Dolle pret!
We wasten zelfs iemand zijn haartjes in de klas!!
Daarnaast hebben we ook véél gefeest én gesmuld! De juf was jarig en bracht lekkere chipjes en een drankje mee!
We vierden ook feest voor Eline en Thor in de klas!
Niet vergeten: Maandag 6/06 gaan we naar de binnenspeeltuin!
Vrijdag 10/06 eten we 's middags pizza's in de klas!
Zoals jullie konden zien op onze kalender stond Juf Joke (stagiaire) voor de klas!
Het werd een super leuke week, met héél veel foto's! (want de juf had deze keer veel tijd om foto's te nemen! :) )
Juf Joke bracht een echte fiets mee én een heleboel leuke verkeersspullen! We knutselden verkeersborden, we reden met auto's in de verf, we speelden enkele verkeersspelletjes en nog véél meer!
We gingen ook op stap! We maakten een verkeerswandeling, waarbij we op zoek moesten gaan naar enkele verkeersborden... We moesten ook een echte auto controle uitvoeren op de speelplaats! :)
We reden ook langs een fietsparcours én we blonken onze fietsen achteraf mooi op!
Het was reuze leuk! Volgende week werken we met Juf Joke rond de diertjes in én op het water!