Foto 1: Niel, Kerkstraat 15, 7. 45u, lichte regen: licht ideale setting voor een modeshow ... Foto 2: Bayer nv, in spe (de ene al wat 'wakkerder' dan de ander) Foto 3: Ah, de Space Girls: vooraan Push Space met daarachter Scary Space. Linksachter Sporty Space, rechtsachter vinden we Wim als Ginder Space en achter het vogeltje zit Davy Space. Foto 4: ... de grafische vormgevers aan het werk.
Zo ... terwijl het overgrote deel van de klas een weekje in de Ardennen vertoefde, zat hier in Niel ook een achterblijvertje. Maar ook zij heeft zich aan een botenrace gewaagd, dan wel op een Nielse beek.
We zijn nog niet goed en wel terug van bosklassen of er wachtte ons al een nieuwe uitdaging... dé TECHNOTRAILER! Dat is een gigantische trailer die gratis naar alle Antwerpse scholen komt om te laten zien wat je op een technische school allemaal kan studeren. En wat een keuze aan handige harry's en harrientjes! Sommige waren een krak in haarkwak (= gel maken), andere dachten met gsm-houders aan zetels voor ons gsm-hotel, nog anderen willen het geluk vinden in een handgemaakte dobbelsteen. De IT-ers onder ons haalden hun hart op bij het maken van Qr-codes op de ipad zelfs de juf/meester heeft de tijd van haar leven gehad
Dag 5, iedereen met de grootste lach op DIERENDAG!
Wat een beestenboel! Een zwaaiende zebra, een etende ezel, een guitige geit, een pratende papegaai, een zwalpende zeeleeuw, een bruiner dan bruine beer, een iets te jeukende ijsbeer, ... Een vrolijke bende vol kabaal vandaag kon het allemaal!
Vandaag was het een tocht om U tegen te zeggen! Omdat de jacht vandaag begon, moesten we een extra "ommetje" maken... wat onze doorzetters natuurlijk allemaal fantastisch gedaan hebben! Applausje voor onszelf
Nu bonte avond, dus ik kan maar even bloggen, want het feest barst los!!!
Wat was het weer een stralende dag vandaag met 2 straffe activiteiten op de agenda: - bosspel - botenrace (Om over de aerobic van 's ochtends nog maar te zwijgen )
Inspecteur De Koning en Rechercheur Hofmans hadden een onrustwekkend telefoontje gekregen van de school. Daar zou vanalles gebeurd zijn die nacht. Curieus als we zijn, gingen we zelf op onderzoek. En omdat "sommige" politie-agenten niet van de snelste zijn , werd elk "flikkenduo" met een handicap het bos in gestuurd. Het duurde niet lang of de zaak was opgelost! Maar we waren wel geschrokken van wat er gebeurd was... Eddy de klusjesman zou juf Vanessa vermoord hebben met als moordwapen een paraplu omdat zij zijn koek had gepikt! Voor een koek????!!! Iedereen weet toch dat juf Vanessa al eens een hongertje heeft
Na de middag was het HET MOMENT van de bosklassen nl. DE botenrace. Speed- of plezierboot... alles lieten we te water. En de één kwam wat vroeger, de andere wat ... Maar allemaal de grootste pret beleefd sommigen hadden precies zelf door de beek gezweefd. Hier de top 3: 1. MoHaMed (respect!) 2. JoNaS (eveneens respect!) 3. Ijou (uiteraard respect, want zij hield de vrouwelijke eer hoog! )
Dit alles overgoten met de stralendste zon dat is alles wat ons hartje vandaag wensen kon!!!
Oef de eerste nacht overleefd! Hoewel de juffen 's morgens wel vroeg uit hun bed werden gewaved Daar lagen direct 2 lekkere pistoletjes op ons te wachten voor het opdoen van magische stapkrachten. En dat was nodig... want voor al die modder en onhandige paadjes hadden we onze energie broodnodig. Juf Katrien ontdekte wegen waar er geen waren en dat kon het aantal kilometers misschien wel verklaren. Maar allechance is 'den blauwe' altijd mee, tegen zijn verrassingen zeggen wij meestal geen nee Kortom: er zijn vandaag grenzen tot in jakamakka verlegd maar geen één die 'nooit meer' zegt!
Morgen weer een spannende dag want dan gaat onze boot misschien overstag!