Deze masker hydrateerd is rustgevend,verfrissend en wordt al eeuwen gedaan bij de japanse vrouwen om een mat en gezonde ,zachte huid te verkrijgen.,en nu kunnen jullie die ook zelf thuis uitproberen.
Je hebt nodig : 2 soeplepels rijst half glas melk half citroen
Je mengt alles gewoon samen,en je breng het dik op het gezicht aan ,vermijd de omtrek van de ogen. Na 10 min. spoel je het af met lauwwater.
zorg goed voor je gezicht in deze koude dagen,je huid zal je dankbaar zijn met zo een maskertje.
Zoals de titel al veraad word het een gezicht masker vanuit marokko
de ingredienten zijn: ghazoul poeder (is klei van de vulkaan ) argan olie oranjebloesem water 1 eigeel
In een kom voeg je 2 soeplepels ghazoul met 2 soeplepels argan olie en daar voeg je nog 2 soeplepels oranjebloesemwater aan toe, het eigeel klop je op,en voeg je het ook bij de rest van de ingredienten,meng alles goed . breng het dan op je gezicht aan en na 20 min. spoel je het af met koud water.
het is een hydraterende,relaxerend en antie oxiderend masker
de oranjebloesemwater is voor de geur ,je kan ook rozenwater nemen als je liever rozen reukt,en of als je een gevoelige huid hebt . de ghazoul geeft ook als werking om je huid te verbleken,na meerder malen aan te brengen,
je kan ook met de zelfde ingredienten een haarmasker maken,maar als je argaan olie te duur vind neem dan olijfolie voor jou haren.
veel plezier ;)
en vergeet niet om een woordtje achter te laten in de comments.
Zoals beloofd hier ben ik dan met de coco's elixir voor mooie glanzende lokken vanuit polynésie
ik heb het gisteren avond aan men haren gebracht,heb een badmutsje aan gedaan en ermee gaan slapen,eerst wat ik ervan wil zeggen is : MAN wat een gedoe! het is niet gemakkelijk om het aan te brengen,maar na veel gepruts is het me toch gelukt ,en ik ben er tevreden over mijn haren voelen zacht aan.en smorgens ben ik wakker geworden met de lekkere geur van coco ;)
Zo doe je het : laat een pan met water koken,als het water gekookt is neem je de pan van het vuur ,en gooi je een handvol geraspte coco in de pan bij het water. laat het een paar minuten rusten,en breng het dan op je haren, laat het 1 nacht in je haren zitten. de volgende dag was je ,je haren zoals gewoonlijk.
doel: gezond,glanzend haren
ingredienten : geraspte coco,
of zonder water een blik coco's melk, of coco's boter zo hoef je gewoon niets te doen ;)
laat je me weten wat je ervan vind ,en weten jullie nog schoonheids tips van polynésie?
voorwat: behoud de elasticiteit van de huid,en vertraagd de eerste ouderdoms tekenen.
ingredienten: 1 ei 20 gram pure sojabloem 1 soeplepel olijfolie
Laten we beginnen met alles goed samen te mengen, als dit is gebeurt,laten we de pasta rusten in de koelkast, een aantal minuten. We brengen het voorzichtig op het gezicht vermijd de omtrek van de ogen, en maak circelende bewegingen NIET HARD DRUKKEN?VOORZICHTIG,
afspoelen: met koud water (het koud water sluit de porien)
Het volgende artikel word: de coco's haar elixir dat ik vandaag zal aanbrengen op mijn haren,zo test ik het even voor jullie uit of het echt wel iets doet, Wat vond jij van de peeling?ga je het proberen?laat je me weten wat jij ervan vond?het is wel al voor wat oudere dames,maar voor de jongere onder ons, kunnen we de peeling maken voor een tante of moeder...enne meschien goed voor later.;)
veel plezier
en vergeet niet om iets achter te laten in de comments ;)