We zijn intussen al midden mei ! De afgelopen weken waren heel druk met het inpakken en klaarmaken voor de verhuis op 6 mei. Daarvoor hadden we ook al 2 slaapkamers, de woonkamer en de keuken van een ademende primer voorzien om het stof wat tegen te gaan. Intussen wonen we precies een weekje in het nieuwe huis. In het algemeen bevalt het ons goed. Al zijn er wel enkele zaken die we misschien anders hadden aangepakt: bv: motor voor regenwater maakt veel kabaal en de ijskast hadden we toch maar beter geintegreerd in de keuken. Er waren ook geen toezichtputjes voorzien aan de straatkant - die nochtans wel quasi verplicht zijn. Deze zullen apart worden aangelegd door de firma die onze oprit komt doen.
We hadden ook nog een aantal mankementen vastgesteld. 1/ het licht op de hal boven bleef branden en was met geen enkel van de 4 schakelaars uit te krijgen. 2/ ook de WC op de badkamer was aangesloten op regenwater, alhoewel we hadden gevraagd om enkel bij de WC op het gelijkvloers regenwater te voorzien. Het probleem met de elektriciteit is intussen opgelost - Het veranderen van het watercircuit ligt iets moeilijker. Ik heb deze week nog eens naar SF Construct gebeld en men is er mee bezig. Wellicht zullen ze moeten kappen in onze slaapkamer om de leidingen in de badkamer te kunnen omstellen. We hadden ook nog een grove kras op de WC-bril gezien, en ook dit werd opgelost.
Intussen zijn ook de zandbergen verdwenen. Het terrein ligt nu in een voldoende goede staat om verder afgewerkt te worden. Tegen midden juni zou de oprit en tuin worden aangelegd.