Op vrijdag 26 oktober 2012 zingen we allemaal samen voor de aarde en het klimaat met het lied: Sing for the Climate. Dit laten we niet zomaar aan ons voorbij gaan: om 14 u worden hiervan filmopnames gemaakt op de speelplaats van het middelbaar, samen met ons! WIJ DOEN MEE! Je kan je al beginnen oefenen in het meezingen van het lied! Veel plezier er mee!!!
Filmpjes Egypte.
De Egyptenaren, een mysterieus volkje uit het verleden met hun eigen gebruiken en gewoontes... bekijk hieronder maar even deze filmpjes.
Het is bijna zo ver ... de herfstvakantie! Niet toevallig rond de periode van eind oktober en begin november want dan herdenken we onze doden: onze heiligen op 1 november (Allerheiligen), en onze dierbare overledenen op 2 november (Allerzielen). De oorsprong van deze herdenkingsdagen liggen heel ver in het verleden. In Amerika is hieruit zelfs een traditie ontstaan: Halloween. Ook bij ons in België steekt dit griezelfeest ook de kop op. Er zijn zelfs muzikanten die er een muziekstuk over hebben gecomponeerd! Klassieke muziek om op te griezelen waarin een echt verhaal zit! De bekende componist Camille Saint-Saëns (1835-1921) schreef zo een 'muzikaal verhaal'. Een muziekstuk waarin doden, skeletten en zelfs de duivel tot leven komen! Veel kijk -en luistergenot!