hier lees je de avonturen en gekke stoten van onze kapoen senne (°27/01/2005) en zijn oh zo lieve zus Wiesje (°28/05/2009). twee handen op enen buik! we wonen in boechout, en daar valt heel wat te beleven!
op 1 week tijd hadden we wel vier verjaardagen! en daar horen natuurlijk knutselwerkjes bij. senne mocht kiezen wat hij voor wie wilde knutselen. ons vake was eerst aan de beurt: "een paddenstoel". zo gezegd, zo gedaan, mama tekende een giga paddenstoel, die senne mocht beplakken met propjes crêpe-papier. dan was het aan meter ine. 'een pinguïn!" iets moelijker, maar kom we toverden als echte klussers een Wc-rolletje om tot een mooie pinguïn. de buik was het moeilijkste, na zeven buiken knipte hij eindelijk dé perfecte pinguïnbuik! dan nog ons elke en de koen. "euhm, zoals mitte met de knikkers verven." ok, badje bovengehaald, enkele knikkers en wat toefen verf erin en schudden maar! mooie schilderijtjes! iedereen tevreden! senne is wel behoorlijk uitgeteld na die vier-verjaardagen-week en dito feestjes!
ollie de (allergische) pop
senne heeft vorig jaar al van de sint zijn pop ollie gekregen. af en toe ontpopt hij zich tot een echte verzorgende papa. zoals van de week ook toen prompt ollie nog eens werd bovengehaald. senne bekeek ollie zijn gezichtje heel aandachtig, dan kwam hij vertellen tegen papa "ik denk dat ollie al eens schmink op zijn gezichtje heeft gedaan, en dat hij er ook niet tegen kan zoals ik, want zijn gezichtje staat vol rode boebeltjes". dat het gewoon ollie zijn sproetjes zijn hebben we maar niet gezegd, hij is zo blij dat er nog iemand is die niet tegen schminken kan!
14-10-2008
nog vergeten te zeggen...
hij wil (nog maar eens) boer worden! nu weet hij het zeker!
de maaidorser is er!
ja vrienden, eindelijk is het zover, na wekenlang wachten is eindelijk de maaidorser er om op de wei over ons de maïs af te doen. senne is door het dolle heen! hij heeft er dan ook lang moeten op wachten, het leek wel of 'onze' wei als laatste een bezoekje kreeg van de maaidorser. bij dit bericht te typen is onze senne dus volop aant genieten van het boshoeks spektakel... lang leve den boerenbuiten!
de herfst staat voor de deur
senneke is in de klas aant 'leren' over de herfst, en de vallende blaadjes, en de 'stomr' die dan de blaadjes doet waaien.... ik vroeg hem, vertel nog eens alles over de herfst wat je hebt geleerd. eerst moest hij goed nadenken, dan begon hij te vertellen. "de herfst staat voor de deur", en na even wachten en duidelijk denkend, vervolgde hij "dan kan er wel niemand niet meer binnen he, als de herfst voor de deur staat".