Inhoud blog
  • Inleiding
  • Onheilspellende stem
  • Het dagboek
  • Het duel
  • Spinnen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Leesportfolio opdracht 3
    Leesportfolio opdracht 3
    19-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het duel

    Het duel

    Omdat er al verscheidene leerlingen slachtoffer zijn geworden van het monster, beslist meneer Smalhart alle leerlingen lessen in zelfverdediging te geven. En om zijn lessen kracht bij te zetten, organiseert hij een duel tussen, hoe kan het ook anders, Harry en Malfidus.
    Hierbij tovert Malfidus een slang ten tonele. De slang is echter agressief en het lijkt uit de hand te lopen. Maar dan blijkt dat Harry de gave bezit om met slangen te praten en hij kan de slang intomen.
    Hierna maken Ron en Hermelien zich grote zorgen om Harry. Sisselspraak (taal van de slangen) is meestal een eigenschap van zeer duistere tovenaars.
    En doordat heel Zweinstein nu weet dat Harry deze gave bezit, denkt iedereen dat hij degene is die deze keer de geheime kamer heeft geopend.

    19-03-2019 om 21:55 geschreven door Sebbe Huyghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spinnen

    Spinnen

    Omdat Harry in het dagboek gezien heeft dat Hagrid in het verleden de Geheime Kamer had geopend, besluit Hij samen met Ron verhaal te halen bij Hagrid. Deze verwijst de 2 nieuwsgierigen door naar Aragog, een reuzenspin die leeft in het donkere deel van he bos.
    Daar vertelt Aragog dat het monster dat zich in de Geheime Kamer een slang is. Dit verklaart het feit dat alleen Harry die vreselijke stem kan horen, omdat hij de taal van de slangen spreekt, en de rest niet.
    Na deze info te hebben gegeven aan de 2 jongens, woorden de spinnen moordlustig en willen ze Harry en Ron opeten. Ze zijn helemaal omsingeld door spinnen, maar wanneer alles tevergeefs lijkt, komt de vliegende auto nog 1 keer een ultieme reddingspoging doen en rijd het de 2 jongens.

    19-03-2019 om 21:54 geschreven door Sebbe Huyghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Geheime Kamer

    De Geheime Kamer

    Nu alles een beetje begint door te dringen bij Harry, besluit hij deze mysterieuze kamer te gaan zoeken. En met succes! Hij ontdekt dat de wasbakken in de verlaten meisjestoiletten, waar ze eerder al het dagboek vonden, de verborgen ingang zijn naar De Geheime Kamer.
    Harry en Ron hebben ondertussen meneer Smalhart in hun gezelschap en ze dwingen de professor om eerst binnen te treden. Door een instorting verliest Harry het contact met Ron en meneer Smalhart. Harry twijfelt echter niet en gaat dieper de tunnels in op zoek naar DE Geheime Kamer.
    Uiteindelijk vindt hij de kamer die al zijn problemen hebben veroorzaakt.
    Daar in de kamer ziet Harry het roerloze lichaam van Ginny (zusje van Ron) liggen.
    Wat blijkt: De eigenaar van het dagboek is Voldermort. In het begin van het verhaal heeft de vader van Malfidus expres dit dagboek in het mandje van Ginny laten glijden. En zo heeft Voldermort via het dagboek Ginny in zijn macht gekregen en zo het onschuldige meisje gebruikt.

     

    19-03-2019 om 21:52 geschreven door Sebbe Huyghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs