Manchester aanvaardt monsterbedrag van Real voor Ronaldo
11:05
Real Madrid doet de transfermarkt op haar grondvesten daveren. Na de
komst van Ricardo Kaka is nu ook Christiano Ronaldo onderweg naar de
Spaanse hoofdstad.
Volgens de website van BBC zou Manchester United een bod
aanvaard hebben van 80 miljoen pond (94 miljoen euro). Daarmee zou
Ronaldo de duurste voetbaltransfer ooit kunnen worden. Die staat
voorlopig nog op naam van Zinedine Zidane.
De tweede duurste transfer ooit was die van Kaka, enkele dagen geleden.
Manchester heeft zijn speler nu de toelating gegeven om te praten
met Real Madrid. Ronaldo (24) zou eerder al te kennen hebben gegeven
dat hij de Engelse topclub wil verlaten.
United heeft zijn speler en Real Madrid nog tot eind juni de tijd gegeven om de deal rond te maken.
In de meeste scholen beginnen volgende week (week van 15/06 tot 21/06) de exames . Voor de meeste kinderen is dat flink stressen , aan de kinderen die daar last van hebben veel succes met jullie examens . GO ! GO! GO!
16:20 In de Jan Rossierslaan in Lanaken is deze voormiddag een zware brand uitgebroken in een winkel van kussens en campingartikelen. De brandweer vermoedt dat er nog tot 20 uur zal moeten nageblust worden.
Het vuur ontstond rond 11 uur achter in het magazijn, maar sloeg al snel over naar het winkelgedeelte. Verschillende brandweerkorpsen zijn ter plaatse om het vuur te bedwingen. Er raakten tot nu toe twee personen bevangen door de rook.
Ruim 2.000 vierkante meter winkeloppervlakte heeft intussen schade geleden door de zware brand. Voorts is er ook heel wat rook- en waterschade.
Bewoners gered
Ook de aanpalende woningen liepen schade op en de buren hielpen dan ook met alle macht mee om te blussen met hun tuinslang.
De medische diensten zijn ook ter plaatse voor het geval dat er iets fout loopt. Daarnaast werd er ook iemand van de OVAM (Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij) ingeschakeld omdat er asbestdeeltjes zitten in de dakplaten van de loods achter de winkel.
Zowel de eigenaar van het familiebedrijf en zijn vrouw, als de bewoners van de appartementen boven de winkel konden aan de vlammen ontsnappen. Er wordt opvang voorzien voor die bewoners en omwonenden.