Voor degene die al een stempelcursus gevolgd hebben en gebruik hebben gemaakt van de waterpenselen: ik heb ze eindelijk kunnen bemachtigen.
Voor 7,5 zijn deze 3 verschillende waterpenselen voor jou.
Het is waarschijnlijk al ver weg wat de eigenschappen zijn van dit fantastisch goedje dus zal ik ze even op een rij zetten:
* je kan er gewoonweg een heel mooie achtergrond mee maken
bvb: de golven van de zee
hoe? door met u waterpenseel op u colorbox of distress inkt te
gaan en lichtjes duwen wanneer je het op u scrappagina wil zetten
zodat er beetje bij beetje water samen met de kleur vermengd.
* je kan u stempels ermee inkleuren
* als je stempelstiften gebruikt, wrijf je eerst wat van de kleur op
een niet absorbeerdende ondergrond en ga je dit hierna met u
waterpenseel opnemen.
* je kan er de lijnen van u stempel lichtjes mee uitwrijven, zodat
het wat meer op een watermerk lijkt.
Dit zijn al de grote lijnen, maar je kan er nog verder mee experimenteren.
Jullie zullen het waarschijnlijk al gezien hebben dat we wat minder posten op onze blog, ik weet het ik zou me moeten schamen :( maar zoals veel onder jullie weten heb ik nu een andere job, ik werk namelijk nu bij de spoorwegen, ja iets totaal anders.... Maar ik zit hiervoor dus 6 maand in opleiding en dat is zwaar studeren, het is dus niet louter kaarten knippen hoor.
We zijn namelijk ook bezig om ons statuut te veranderen zodat we tot in de puntjes in orde zouden zijn met onze cursussen te geven. Want ja nu was het vooral voor mij, de passie doorgeven , een leuke namiddag tussen mensen die iets willen leren. Je kunt u niet inbeelden hoe leuk dat dit is als je daarna de mensen terug ziet en merkt dat ze ieder op hun manier op het scrapgebied zijn geevolueerd. Van sommige cursisten zijn dan vrienden geworden,...
Sommige hebben er zelf hun bijberoep of hoofdberoep van gemaakt!!! Om maar te zeggen hoe snel zo'n scrapvirus je kan doorgegeven worden, dus opgelet dames (en heren, want die zijn er ook) eens je een cursus dus volgt bij het gepassioneerde team scarppinwithlove staan wijn iet in voor de gevolgen.
Maar om een verhaal kort te maken, het zal dus even duren voor dat we bij pipoos weer een cursus kunnen geven. Voorlopig hebben we de volgende cursus bij ons thuis, in betekom gepland (dicht bij Leuven).
Thuiscursussen geven we nog steeds. Dus als je zin hebt om met wat vriendinnen een leuke namiddag of avond wil hebben of je wilt wel gastvrouw zijn maar je kent niemand laat het maar weten want er zijn veel eenzame zielen die geen sole mate kunnen vinden om te scrappen. Stuur gewoon een mailtje en dan proberen we iets te regelen.