Liefste ouders en sympathisanten, omwille van het drukke weekend op de weg hebben we er iets langer over gereden dan voorzien, maar deze morgen rond 11u15 zijn onze 3 bussen veilig aangekomen op het kampterrein in Prutz! Na het vertrek op de Boekfosparking keken de kapoenen, kabouters en welpen nog naar een film, waarna het overgrote deel van hen gemakkelijk in slaap viel. Op de groot kamp bus zat de sfeer er van bij het begin goed in enduurde het dus wat langer eer het rustig werd. Na enkele uren deden echter ook de meeste jonggidsen, jongverkenners, givers en jin hun oogjes toe (zéér verstandig van hen). Onderweg stopte de bus 3 maal voor een kleine plaspauze, maar zelfs toen waren vele kleinkampers al niet meer wakker te krijgen.
Ondertussen is het kamp volop van start gegaan. Het langere gras is al bijna volledig platgetrapt door de 150 paar voeten die uit de bussen stapten, bedjes worden opgezet, bagage op zijn plaats gelegd en klein kamp speelt zijn eerste spelletjes. De groteren hebben vandaag heel wat werk voor de boeg: tenten opzetten, tafels sjorren, tafelvuur,
Verdere verslagjes zal u hier helaas niet kunnen lezen, dit is praktisch niet mogelijk. Maar u hoort alle verhalen ongetwijfeld later, én met veel enthousiasme. Fotos kunnen later bekeken worden op de diavoorstelling. Wel zal hier volgende week zondag het uur van aankomst te lezen zijn.